Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

MMM_Cukierek

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
nuru1
Posty: 21

Re: MMM_Cukierek

Post autor: nuru1 » pt maja 29, 2020 2:00 pm

Po tym jak zmieniła chatę, nic fajnego nie pokazuje. Zawsze zachowuje się jak małolatka, a dawno 30 tke już przekroczyła. Pisze, że jest GFE, czyli się spotyka za kasę.

quickly
Posty: 7

Post autor: quickly » ndz maja 31, 2020 3:09 pm

nuru1 pisze:
pt maja 29, 2020 2:00 pm
Po tym jak zmieniła chatę, nic fajnego nie pokazuje. Zawsze zachowuje się jak małolatka, a dawno 30 tke już przekroczyła. Pisze, że jest GFE, czyli się spotyka za kasę.
Girlfriend experience nie oznacza że się spotyka za pieniądze, nie omawiaj zwrotów których nie do końca znasz znaczenie.
To że często dziewczyny na roksie używają tego zwrotu, nie znaczy że chodzi o seks za pieniądze/ spotkania za pieniądze. Gfe może być również w formie korespondencyjnej.

quickly
Posty: 7

Post autor: quickly » ndz maja 31, 2020 6:00 pm

shape89 pisze:
czw lis 28, 2019 9:22 am
Coś mnie odraża w tej pani. Ma obwisłe, małe cycki i ten koński, śmiech irytujący.
To zmień okienko, na takie, które ma króliczy śmiech... i duże sterczące cycki

Motocyklistalwl
Posty: 9

Post autor: Motocyklistalwl » pn cze 01, 2020 8:37 am

Niby dorosła kobieta A zachowuje się jak dziecko .

nuru1
Posty: 21

Post autor: nuru1 » pn cze 01, 2020 4:33 pm

Motocyklistalwl pisze:
pn cze 01, 2020 8:37 am
Niby dorosła kobieta A zachowuje się jak dziecko .
Strasznie infantylna, a jest po 30 tce, w głowie pustkowie i ten jej drażniący śmiech......

(ZmianaNaLepsze)
Posty: 7

Post autor: (ZmianaNaLepsze) » pn cze 01, 2020 5:16 pm

mega energia w Niej ;*

misiek021
Posty: 21

Post autor: misiek021 » pn cze 01, 2020 5:27 pm

Motocyklistalwl pisze:
pn cze 01, 2020 8:37 am
Niby dorosła kobieta A zachowuje się jak dziecko .
Dokładnnie tak. Mam takie samo zdanie kiedyś bywałem u niej często ale jak odwaliła akcje i chciała mnie zbadnować i to zrobiła bo była najprawdopodobniej pijana i dobre słowa ją obrażały

Uwazajcie

(ZmianaNaLepsze)
Posty: 7

Post autor: (ZmianaNaLepsze) » pn cze 01, 2020 5:29 pm

misiek021 pisze:
pn cze 01, 2020 5:27 pm
Motocyklistalwl pisze:
pn cze 01, 2020 8:37 am
Niby dorosła kobieta A zachowuje się jak dziecko .
Dokładnnie tak. Mam takie samo zdanie kiedyś bywałem u niej często ale jak odwaliła akcje i chciała mnie zbadnować i to zrobiła bo była najprawdopodobniej pijana i dobre słowa ją obrażały

Uwazajcie
No ale jak ktoś jest pod wpływem to sie liczy?

MilosnikPieknosci
Posty: 14

Post autor: MilosnikPieknosci » pn cze 01, 2020 6:13 pm

Zauwazylem ostatnimi czasy ze po transmisjach gdzie ktos zarobi kupe szmalu pojawiaja sie od razu hejty ...
Jest to tak beznadziejne ze odechciewa sie wogole zagladania na forum... Robia to przewaznie te same nicki...zazdrosc sie u takich osob uaktywnia wlasnie poprzez hejtowanie pokazow na bogato zakonczonych??
Zwykle szmatlawce sa z tych osob...to i tak lagodnie napisane...

p.s Pokazy Cukiereczka sa bardzo fajne...kazdemu polecam.. nie wazne czy ma 18 czy 30 lat...robi to na chwile obecna z pasja... niestety robi pokazy rano...ogladam malo kiedy i nie trafilem na beznadziejny pokaz... zawsze aktywna zawsze cos robi...zawsze zacheca...zawsze fajnie sie usmiechnie... a jesli innym "pizdom" nie pasuje i sa zazdrosne o zarobiki Cukiereczka to polecam zaczac cos robic na swoich transmisjach a nie lezec,pachniec i dlubac w nosie..

RamenKing
Posty: 13

Post autor: RamenKing » pn cze 01, 2020 7:59 pm

Profil założony dzisiaj i pierwszy piękny post obronny dla Cuksa, zgaduje że drugi, atakujący, hejtujący i wyśmiewający poleci w Digi... Czemu mnie to tak bardzo nie dziwi że tak jest?

ODPOWIEDZ