Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

CuteCalypso

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
Heder77
Posty: 11

CuteCalypso

Post autor: Heder77 » wt sie 20, 2019 9:16 pm

CuteCalypso zaczynała na SU jako skromna kosmetyczka z pomarszczonym brzuchem(niektórzy wiedzą dlaczego)z nocnymi pokazami na ogólnym :)
Teraz po zmianie kol włosów make-up jest celebrytką, blogerką i jest najmądrzejsza z mądrych ;)

kajetan_aptekarz
Posty: 15

Post autor: kajetan_aptekarz » czw sie 22, 2019 11:07 pm

Nie przesadzajmy... z ta najmadrzejsza z madrych :D
Serdecznie Pozdrawiam Ex-Zone :D

WulkanizatorPochw
Posty: 50

Post autor: WulkanizatorPochw » pt sie 23, 2019 9:39 am

Praktycznie co transmisja to inny kolor włosów więc to raczej peruki. Ja lubię ją oglądać :) Ostatnio prawie zawsze występuje z faciem :)

JacekLiss
Posty: 7

Post autor: JacekLiss » pt sie 23, 2019 7:07 pm

Ma za duże ego

DriverWomen
Posty: 9

Post autor: DriverWomen » ndz sie 25, 2019 2:37 pm

Jej facet to jakaś porażka 🤣 obrzydliwy typ ,ona hmmm fajna,ale ostatnio z blantem na kamerce...Nie!

Awatar użytkownika
lupino
Posty: 35

Post autor: lupino » ndz sie 25, 2019 5:13 pm

Laura, pokaz swojego mena.

shape89
Posty: 93

Post autor: shape89 » ndz sie 25, 2019 11:06 pm

Ona tylko twarz ma ładną, a ciało nie to co kiedyś miała...
Nie wiem, czy to hormony, czy co ale laska ostatnio strasznie się zapuściła, no i wybór mena - porażka
Myślałem, że stać ją na więcej i że laska ma nieco bardziej w główce poukładane ale z każdą transmisją pokazuje coraz większą intelektualną pustkę, widać też, że się sypie choć dba o siebie...

szaroiburo1
Posty: 2

Post autor: szaroiburo1 » sob sie 31, 2019 1:49 pm

Uwielbiam ją! Jako jedna z nielicznych bawi się na transmisjach. Kasa musi się zgadzać ale nie jest sztywną odleźyną która czeka na deszcz żetonów. Propsuje 8-)

Boksu_Fan_KKS_Pan
Posty: 13

Post autor: Boksu_Fan_KKS_Pan » pn wrz 23, 2019 7:12 am

Heder77 pisze:
wt sie 20, 2019 9:16 pm
CuteCalypso zaczynała na SU jako skromna kosmetyczka z pomarszczonym brzuchem(niektórzy wiedzą dlaczego)z nocnymi pokazami na ogólnym :)
Teraz po zmianie kol włosów make-up jest celebrytką, blogerką i jest najmądrzejsza z mądrych ;)
Najmondrzejsza z madrych dlatego nie zarabia 40k miesiecznie za siedzenie w banku jak moja siora, tylko obciaga facetowi za parę drobnych na ogolnym..Szybko zapisuje ta zlota mysl i musze przedefiniowac swoje pojecie madrosci.Od dzisiaj madrosc to swiecenie gola pizda za 10zl przy bandzie kilkuset sflaczalych dziadkow i gimnazjalistwow na duzej przerwie hehe Powinienes pracowac jako recenzor google albo aktualizowac wiki.Ilu madrych rzeczy jak Cute moglibysmy soe dowiedziec😂

milutki187
Posty: 125

Post autor: milutki187 » śr paź 02, 2019 12:13 am

Boksu_Fan_KKS_Pan pisze:
pn wrz 23, 2019 7:12 am
Heder77 pisze:
wt sie 20, 2019 9:16 pm
CuteCalypso zaczynała na SU jako skromna kosmetyczka z pomarszczonym brzuchem(niektórzy wiedzą dlaczego)z nocnymi pokazami na ogólnym :)
Teraz po zmianie kol włosów make-up jest celebrytką, blogerką i jest najmądrzejsza z mądrych ;)
Najmondrzejsza z madrych dlatego nie zarabia 40k miesiecznie za siedzenie w banku jak moja siora, tylko obciaga facetowi za parę drobnych na ogolnym..Szybko zapisuje ta zlota mysl i musze przedefiniowac swoje pojecie madrosci.Od dzisiaj madrosc to swiecenie gola pizda za 10zl przy bandzie kilkuset sflaczalych dziadkow i gimnazjalistwow na duzej przerwie hehe Powinienes pracowac jako recenzor google albo aktualizowac wiki.Ilu madrych rzeczy jak Cute moglibysmy soe dowiedziec😂
:lol:

ODPOWIEDZ