Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

CuteCalypso

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
100latzamurzynami2020
Posty: 71

Re: CuteCalypso

Post autor: 100latzamurzynami2020 » sob lut 27, 2021 2:53 pm

satyr86 pisze:
pt lut 26, 2021 9:08 pm
Nie nie nie, to po prostu ta baba... tak irytuje. Kobiety po 30 są zmysłowe, piękne, pełne seksapilu. Niestety, nie wszystkie. Niektóre starają się imitować, nie wychodzi im to.
Może Tobie nie wychodzą komplementy i rozmowa się nie klei to logiczne ,że każda nie pogada jak czyta chore teksty 13latka lub co gorsza ubliżanie tak o dla zasady to banik i pocisk :)

Cukiernik1
Posty: 75

Post autor: Cukiernik1 » sob lut 27, 2021 6:47 pm

satyr86 pisze:
pt lut 26, 2021 9:08 pm
Nie nie nie, to po prostu ta baba... tak irytuje. Kobiety po 30 są zmysłowe, piękne, pełne seksapilu. Niestety, nie wszystkie. Niektóre starają się imitować, nie wychodzi im to.
To po jaki CH.....wchodzisz do niej na transmisje skoro Cię irytuje???Jak nie lubisz jajek to wpierdalasz co dzień na śniadanie jajecznicę???A jak wolisz rocka to całymi dniami słuchasz disco polo???Ale nie ma co się dziwić bo jednak coś w tym prawdy jest,że większość tutaj to przeciętna wieku z gimnazjum....

satyr86
Posty: 3

Post autor: satyr86 » sob lut 27, 2021 7:39 pm

Po chwili refleksji zdecydowanie przesadziłem z ilością hejtu na tą transmitującą, więc usuwam swoje poprzednie wypowiedzi.

szukamUleglejSuki87
Posty: 37

Post autor: szukamUleglejSuki87 » sob mar 06, 2021 12:16 am

mocno dzis suka masuje bzdzioche

JumpInTheFire
Posty: 8

Post autor: JumpInTheFire » wt mar 09, 2021 10:38 pm

No cóż, czasy wieczornych dominacji Cute się skończyły. Co raz więcej pokazuje , a widzów co raz mniej. Pojawiło się mnóstwo nowego towaru na SU, można by rzec "bardziej naturalnego" stąd zapewne mniejsze zainteresowanie Panią Calypso. Kiedys trzeba było sporo żetonów wrzucić na priva, żeby zobaczyc to co dziś dostępne jest na ogólnym...

q-q-rychu
Posty: 32

Post autor: q-q-rychu » wt mar 09, 2021 11:13 pm

JumpInTheFire pisze:
wt mar 09, 2021 10:38 pm
No cóż, czasy wieczornych dominacji Cute się skończyły. Co raz więcej pokazuje , a widzów co raz mniej. Pojawiło się mnóstwo nowego towaru na SU, można by rzec "bardziej naturalnego" stąd zapewne mniejsze zainteresowanie Panią Calypso. Kiedys trzeba było sporo żetonów wrzucić na priva, żeby zobaczyc to co dziś dostępne jest na ogólnym...
nic dziwnego. kurwa może być nachalna, może być wulgarna - ALE NIE MOŻE BYĆ NIEGRZECZNA! wejdź na jej transmisję - bezustannie wyzywa swoich SPONSORÓW od dziadów, biedaków, ograniczonych itp. wyraźnie ich nie szanuje i mimo oczywistych dowodów, że jej czas minął - nadal ma się za gwiazdę i łaskawą boginię. żenada! kończy się privach za 50 żet i wywlekaniu warg sromowych na ogólnym. a będzie jeszcze gorzej... ona i kimi - dobrały się jak w korcu maku - e-kurewki jawnie i otwarcie plujące na swoich sponsorów... dziewczyny ze Wschodu ochoczą zajmą dwa pierwsze rządki...

Cocodziamb
Posty: 123

Post autor: Cocodziamb » śr mar 10, 2021 1:56 am

q-q-rychu pisze:
wt mar 09, 2021 11:13 pm
nic dziwnego. kurwa może być nachalna, może być wulgarna - ALE NIE MOŻE BYĆ NIEGRZECZNA! wejdź na jej transmisję - bezustannie wyzywa swoich SPONSORÓW od dziadów, biedaków, ograniczonych itp. wyraźnie ich nie szanuje i mimo oczywistych dowodów, że jej czas minął - nadal ma się za gwiazdę i łaskawą boginię. żenada! kończy się privach za 50 żet i wywlekaniu warg sromowych na ogólnym. a będzie jeszcze gorzej... ona i kimi - dobrały się jak w korcu maku - e-kurewki jawnie i otwarcie plujące na swoich sponsorów... dziewczyny ze Wschodu ochoczą zajmą dwa pierwsze rządki...
rychu cos nie przepada za cute i kimi bo to juz drugi taki post w ktorym jawnie je krytykuje.
pierwszy gdzies wyparowal i rychu postanowil znow o sobie przypomniec.
przy okazji - twoja pupilka maddie skonczyla na promocyjnych grupach za 35 zetkow i wywlekaniu warg sromowych na ogolnym.
juz gorzej byc nie moze.

q-q-rychu
Posty: 32

Post autor: q-q-rychu » śr mar 10, 2021 2:17 am

1/ Oui. tzn Si. Obu nie lubię, żadnej nigdy nie dałem i nie dam złamanego żetona - bo nie podnieca mnie obrażanie mnie; za moje własne pieniądze (tak - ja wiem, że rządy w warschau robią to od lat - ale niechbym spróbował tylko nie zapłacić podatków...) Ale arogancji u kurwy /łamane przez/ e-kurwy, nie jestem w stanie zaakceptować. Dodam tylko, że Cute fizycznie jest atrakcyjna (glonojad nawet na tym polu przegrywa) - ale jej upadek jest bezdyskusyjny. Do lata - 3*4 rządek, a potem chyba opuści SU.
2/ Niet. tzn Nein. Maddie nie jest moją ulubienicą - mam do niej stosunek neutralny (precyzyjniej - neutralnie pozytywny) ale na pewno nie jest w gronie TOP-10. Uwielbiam tu tylko jedną, a kilka darzę nieukrywaną sympatią.
3/ Miałem się nie udzielać, bo to forum to obraz nędzy i rozpaczy - ale mam nudny dyżur, więc dla zabicia czasu ... :D

Cocodziamb
Posty: 123

Post autor: Cocodziamb » śr mar 10, 2021 2:41 am

q-q-rychu pisze:
śr mar 10, 2021 2:17 am
3/ Miałem się nie udzielać, bo to forum to obraz nędzy i rozpaczy - ale mam nudny dyżur, więc dla zabicia czasu ... :D
nie musisz mi sie tlumaczyc. masz ochote pisac to piszesz - proste.

szukamUleglejSuki87
Posty: 37

Post autor: szukamUleglejSuki87 » sob mar 13, 2021 12:38 am

wklada srodkowego palca w kurwe dzis suka

ODPOWIEDZ