Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

KoKo21

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
dupek20
Posty: 17

Re: KoKo21

Post autor: dupek20 » pn mar 23, 2020 4:55 pm

KoKo21 pisze:
pt mar 20, 2020 3:35 am
dupek20 pisze:
pt mar 20, 2020 2:42 am
Można częściowo współczuć tym facetom, kiedy za kilka lat sobie uświadomią że przewalili grubą kasę na jakąś panienkę z internetu. Pewnie kilka samobójów już z tego powodu było ;).
Na szczęście nic mi nie wiadomo o samobójstwach :). Pamiętaj, że portal jest dla ludzi od 18 roku życia, dla ludzi dorosłych i myślących oraz zarabiających mniej lub więcej, którzy to mogą z tą kasą robić co tylko sobie zażyczą, a czy przewalą ją w kasynie, czy wydadzą na torebkę dla żonki, czy dadzą panience z internetu to już nie Twój interes.
I co w związku z tym? Wystarczy poczytać o podobnych problemach np. w USA i po prostu trzeźwo pomyśleć(że są to ludzie lekko upośledzeni umysłowo, w dodatku zwykle samotni, którzy szukają głębszej relacji). Wiem to chore, ale z drugiej strony są manipulantki, które takie jednostki wykorzystują(nicków nie będę przytaczał, bo są ogólnie znane). Ktokolwiek był dłużej na showup, ten wie że ludzi myślących tam brakuje :D. Konsekwencje przyjdą później(jak kilku będzie spłacało kredyty, chwilówki, itd.). Przynajmniej jesteś szczera i mówisz otwarcie(w tej wypowiedzi) co o nich sądzisz ;).

Milka2
Posty: 32

Post autor: Milka2 » pn mar 23, 2020 5:21 pm

LandLord pisze:
ndz mar 22, 2020 11:14 pm
Milka2 pisze:
ndz mar 22, 2020 3:53 pm
pociąg seksualny odczuwają nawet kilkuletnie dzieci
jasne, że się interesuje goła dupą
Serio ? Chciałaś się ruchać mając kilka lat? I co ? Mamusia nie pozwalała? Współczuję. Biedne dziecko.
U mnie zainteresowanie gołą dupą i chęć do ruchania pojawiła się dopiero jakoś w wieku 14 lat... (tak, miałem wtedy wąskie biodra)

No to teraz rozumiem co tutaj robisz - tego towaru (gołych dup) raczej nie zabraknie. Dobrze, gdy człowiek ma jakieś zainteresowania XD
Nie pamiętam czy chciałam się ruchac ale mając kilka lat na pewno miałam popęd seksualny jak każdy zdrowy człowiek. Może ty jesteś niedorozwinięty skoro miałeś go dopiero w wieku 14 lat. Czuć po twoich wypowiedziach frustrację, z każdym próbujesz rozmawiać i cytujesz wszystkich dookoła bo masz strasznie nudne życie tyle, że nawet w internecie nie umiesz zabłysnąć.

Awatar użytkownika
LandLord
Posty: 483

Post autor: LandLord » śr mar 25, 2020 6:37 pm

Milka2 pisze:
pn mar 23, 2020 5:21 pm
nie umiesz zabłysnąć.
Błyszczę dosyć jasno. Niestety nie mogę ci tego tutaj udowodnić, bo wolę aby moje personalia pozostały tutaj anonimowe. Jeśli czerpiesz satysfakcję z przekonania, że jestem nudnym sfrustrowanym niedorozwiniętym stulejarzem o imieniu Janusz, trzepiącym konia 24/24 7/7, to niech ci na zdrowie wyjdzie. :)

PS. Wciąż nie wyjaśniłaś mi co rozumiesz pod pojęciem stulejarz.

przegrzane_gary
Posty: 14

Post autor: przegrzane_gary » ndz mar 29, 2020 9:48 pm

a ja tam koko bardzo lubię i w zasadzie nie wiem o co sę jej czepiają ludzie.Taka dobra pozytywna istota ;)

Nakanoo
Posty: 22

Post autor: Nakanoo » pn kwie 06, 2020 5:39 pm

Nie mam pojęcia jak to się dzieje, że przy kilkunastu widzach ma nieraz najebane tyle żetonów, ale jakoś ją lubię. Muszę chyba wziąć kiedyś od niej priva, bo na ogólnym jednak jest dość nudno

KoKo21
Posty: 17

Post autor: KoKo21 » pn kwie 06, 2020 6:25 pm

przegrzane_gary pisze:
ndz mar 29, 2020 9:48 pm
a ja tam koko bardzo lubię i w zasadzie nie wiem o co sę jej czepiają ludzie.Taka dobra pozytywna istota ;)
Hej! Dziękuje Ci bardzo :).

KoKo21
Posty: 17

Post autor: KoKo21 » pn kwie 06, 2020 6:25 pm

Nakanoo pisze:
pn kwie 06, 2020 5:39 pm
Nie mam pojęcia jak to się dzieje, że przy kilkunastu widzach ma nieraz najebane tyle żetonów, ale jakoś ją lubię. Muszę chyba wziąć kiedyś od niej priva, bo na ogólnym jednak jest dość nudno
Oczywiście zapraszam :D.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » wt kwie 07, 2020 5:16 pm

Jest bardzo miła dla widza , i nie ma parcia na szkło fajna dziewczyna.

szukamUleglejSuki87
Posty: 37

Post autor: szukamUleglejSuki87 » czw kwie 09, 2020 9:17 pm

dobra suka

_Cristal_
Posty: 29

Post autor: _Cristal_ » wt kwie 28, 2020 10:21 am

W razie w to nie ja obrażam was tylko bezmózgie ,,coś " . Zwróćie uwagę na pisownie nicku. Jprd co trzeba mieć w tym we lbie.... 🤦‍♀️🤬

ODPOWIEDZ