Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

KoKo21

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
Rufi90
Posty: 56

Re: KoKo21

Post autor: Rufi90 » pn lut 17, 2020 7:20 pm

Dzięki lajtowy33 miałem okazję zobaczyć jej cały priv za 500ż :D
Wcześniej wahałem się, czy iść na priv, czy nie i całe szczęście, że nie poszedłem, bo to stary, gruby pasztet z ogromną dupą, obwisłym cycem i cellulitem :mrgreen:

slawna_osoba
Posty: 1

Post autor: slawna_osoba » wt lut 18, 2020 8:08 am

Mogłaby w końcu zmienić te przestarzałe avatary, to może wtedy zajrzy więcej niż 20 osób.

CudaWiankiIinneChujanki
Posty: 3

Post autor: CudaWiankiIinneChujanki » wt lut 18, 2020 10:23 am

slawna_osoba pisze:
wt lut 18, 2020 8:08 am
Mogłaby w końcu zmienić te przestarzałe avatary, to może wtedy zajrzy więcej niż 20 osób.
a może ona chce mieć mniej niż 20 osób??? czemu zakładasz, że wiesz czego KOKO chce???? w myślach jej czytasz czy co :lol: . Sądzę, że gdyby chciała pchać się na górę stronki ,to nie bój się to dużej filozofii nie wymaga i tajemnej wiedzy .

RamenKing
Posty: 13

Post autor: RamenKing » wt lut 18, 2020 12:16 pm

slawna_osoba pisze:
wt lut 18, 2020 8:08 am
Mogłaby w końcu zmienić te przestarzałe avatary, to może wtedy zajrzy więcej niż 20 osób.
Modelce z takim stażem na SU nie robi już wielkiej róznicy czy wejdzie do niej 20 czy 40 czy 100 osób, ma mniej więcej stałe dochody i nie zależą one od ilości widzów. Raz tylko Koko była pierwsza i miała multum żetona na ogólnym jak wyjebało serwery i z niewiadomego powodu została tylko ona zalogowana i jakichś dwóch kolesi na męskich bodajże i laski rzucały jej 10 żet żeby móc pisać i pytać się kiedy przywrócą transmisje :)

Rufi90
Posty: 56

Post autor: Rufi90 » wt lut 18, 2020 1:24 pm

RamenKing pisze:
wt lut 18, 2020 12:16 pm
slawna_osoba pisze:
wt lut 18, 2020 8:08 am
Mogłaby w końcu zmienić te przestarzałe avatary, to może wtedy zajrzy więcej niż 20 osób.
Modelce z takim stażem na SU nie robi już wielkiej róznicy czy wejdzie do niej 20 czy 40 czy 100 osób, ma mniej więcej stałe dochody i nie zależą one od ilości widzów. Raz tylko Koko była pierwsza i miała multum żetona na ogólnym jak wyjebało serwery i z niewiadomego powodu została tylko ona zalogowana i jakichś dwóch kolesi na męskich bodajże i laski rzucały jej 10 żet żeby móc pisać i pytać się kiedy przywrócą transmisje :)
Trudno kogoś takiego nazwać modelką.

KoKo21
Posty: 17

Post autor: KoKo21 » wt lut 18, 2020 6:21 pm

Rufi90 pisze:
pn lut 17, 2020 7:20 pm
Dzięki lajtowy33 miałem okazję zobaczyć jej cały priv za 500ż :D
Wcześniej wahałem się, czy iść na priv, czy nie i całe szczęście, że nie poszedłem, bo to stary, gruby pasztet z ogromną dupą, obwisłym cycem i cellulitem :mrgreen:
Rufi, na szczęście na su jest wielu fanów grubych, starych pasztetów z obwisłym cycem i wielką dupą z celulitem.
Przykro mi się zrobiło, jak napisałeś kto te privy nagrywa, czyli mój wieloletni, stały widz. Szkoda ale mimo wszystko dzięki za informację.

KoKo21
Posty: 17

Post autor: KoKo21 » wt lut 18, 2020 6:23 pm

slawna_osoba pisze:
wt lut 18, 2020 8:08 am
Mogłaby w końcu zmienić te przestarzałe avatary, to może wtedy zajrzy więcej niż 20 osób.
Dzięki za sugestię. Myślę, że w moim przypadku avatary raczej nie mają znaczenia, a to, że po prostu ostatnio mi się nie chce, niż chce. Chyba nikt nie chce oglądać osoby z takim wyrazem twarzy, a nie innym.

KoKo21
Posty: 17

Post autor: KoKo21 » wt lut 18, 2020 6:26 pm

CudaWiankiIinneChujanki pisze:
wt lut 18, 2020 10:23 am
slawna_osoba pisze:
wt lut 18, 2020 8:08 am
Mogłaby w końcu zmienić te przestarzałe avatary, to może wtedy zajrzy więcej niż 20 osób.
a może ona chce mieć mniej niż 20 osób??? czemu zakładasz, że wiesz czego KOKO chce???? w myślach jej czytasz czy co :lol: . Sądzę, że gdyby chciała pchać się na górę stronki ,to nie bój się to dużej filozofii nie wymaga i tajemnej wiedzy .
Każda chce mieć jak najwięcej osób, to nie tajemnica, jednak często ilość nie idzie w parze z jakością.
Niestety, póki co nie planuję zakupu lusha, na transmisję z jakimś Panem też się nie zapowiada, a ile można cały czas w koło oglądać moją gębę. Może kiedyś, coś, póki co u mnie jest kompletna stagnacja i nie mam pomysłu na nic niestety dlatego częściej mnie nie ma niż jestem.
Ostatnio zmieniony wt lut 18, 2020 6:29 pm przez KoKo21, łącznie zmieniany 1 raz.

KoKo21
Posty: 17

Post autor: KoKo21 » wt lut 18, 2020 6:27 pm

RamenKing pisze:
wt lut 18, 2020 12:16 pm
slawna_osoba pisze:
wt lut 18, 2020 8:08 am
Mogłaby w końcu zmienić te przestarzałe avatary, to może wtedy zajrzy więcej niż 20 osób.
Modelce z takim stażem na SU nie robi już wielkiej róznicy czy wejdzie do niej 20 czy 40 czy 100 osób, ma mniej więcej stałe dochody i nie zależą one od ilości widzów. Raz tylko Koko była pierwsza i miała multum żetona na ogólnym jak wyjebało serwery i z niewiadomego powodu została tylko ona zalogowana i jakichś dwóch kolesi na męskich bodajże i laski rzucały jej 10 żet żeby móc pisać i pytać się kiedy przywrócą transmisje :)
Nie tylko raz :P. Często w topce byłam o 5 rano jak kompletnie nic się nie działo na su :lol:

Rufi90
Posty: 56

Post autor: Rufi90 » śr lut 19, 2020 6:50 pm

KoKo21 pisze:
wt lut 18, 2020 6:26 pm
CudaWiankiIinneChujanki pisze:
wt lut 18, 2020 10:23 am
slawna_osoba pisze:
wt lut 18, 2020 8:08 am
Mogłaby w końcu zmienić te przestarzałe avatary, to może wtedy zajrzy więcej niż 20 osób.
a może ona chce mieć mniej niż 20 osób??? czemu zakładasz, że wiesz czego KOKO chce???? w myślach jej czytasz czy co :lol: . Sądzę, że gdyby chciała pchać się na górę stronki ,to nie bój się to dużej filozofii nie wymaga i tajemnej wiedzy .
Każda chce mieć jak najwięcej osób, to nie tajemnica, jednak często ilość nie idzie w parze z jakością.
Niestety, póki co nie planuję zakupu lusha, na transmisję z jakimś Panem też się nie zapowiada, a ile można cały czas w koło oglądać moją gębę. Może kiedyś, coś, póki co u mnie jest kompletna stagnacja i nie mam pomysłu na nic niestety dlatego częściej mnie nie ma niż jestem.
W sumie to nie musisz tu tak często już bywać, bo i tak jesteś już mega zarobiona. Kiedyś to były czasy.... prawda ? :D

ODPOWIEDZ