Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Sugar_ / CuteX / NinaRicci / SexiP

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
oko_rozwarte_szeroko
Posty: 144

Re: Sugar_ / CuteX / NinaRicci / SexiP

Post autor: oko_rozwarte_szeroko » wt sie 27, 2019 12:43 am

Dlaczego znika mój post, w którym obsobaczam Sportowca, za jego niewybredne komentarze?

HarisPilton
Posty: 13

Post autor: HarisPilton » wt sie 27, 2019 3:06 am

Bo pierdoły wypisujesz, to Admin wywala te Twoje z dupy wzięte wypociny Oko rozwarte na Maroko :lol:

Awatar użytkownika
oko_rozwarte_szeroko
Posty: 144

Post autor: oko_rozwarte_szeroko » wt sie 27, 2019 4:04 am

ParysSzpilton, nie bądź takie do przodu, bo cię z tyłu może braknąć. Póki co, to ty i Sportowiec jesteście tu od z dupy wziętych wypocin na temat konkurencji, bejbe. Ty wiesz co mam na myśli. 8-)

Awatar użytkownika
oko_rozwarte_szeroko
Posty: 144

Post autor: oko_rozwarte_szeroko » wt sie 27, 2019 4:15 am

_Sportowiec86_ pisze:
pn sie 12, 2019 1:03 pm
Byłem u niej na priv na innym nicku z ciekawości i powiem szczerze, że nic ciekawego tam nie pokazała. Laska za 2000 żet robi to, co inne lepiej za 500. Jak dla mnie trochę taka sztywna, mało kontaktowa, siedzi jak taki trochę drewbud na transmisji. Jest wysoka, bo ok. 180 cm ale nogi kołkowate ma, sztuczny cyc i ta sfilcowana peruka, którą czasem na loki zmienia. Dla mnie trochę gburowata, zero talii. Trochę jak klocek wygląda w tej szarej, obcisłej mini. Dla mnie nie robi zbytnio wrażenia. Powinna wg mnie być bardziej aktywna. Ceny privów wygórowane, do tego co na nich robi. Za te żetony nie ukrywam, że jestem trochę rozczarowany, no i inteligencją też ta panna nie grzeszy. Zawsze ma kurewsko i nieestetycznie wymalowane usta, często rozmazane. Z twarzy przeciętność, nic specjalnego. Jedyne co, nadrabia figurą.
Tu także widzę niewybredny opis wyglądu transmitującej. W związku z powyższym, dochodzę do wniosku, że Sportowiec86 musi być niewiarygodnie przystojnym Adonisem.
_Sportowiec86_ pisze:
sob sie 17, 2019 5:00 pm
Do kierownika piwnicy: "kołkowate nogi" to znaczy niezbyt zgrabne, nie proporcjonalne od kolana w dół do kostki, więc nie skojarzyłby tego chyba tylko debil :lol:
Odnośnie bohaterki tematu i jej rzekomo kołkowatych nóg, to nie mogę (a nawet nie chcę) się wypowiedzieć, bo nie znam i nie widziałam. Natomiast określenie "kołkowate nogi" - odnosi się do niezbyt dobrze wyrzeźbionych łydek, co z nieproporcjonalnością nóg, nie musi mieć nic wspólnego.

HarisPilton
Posty: 13

Post autor: HarisPilton » wt sie 27, 2019 4:21 am

_Sportowiec86_ pisze: ↑pn sie 12, 2019 1:03 pm
Byłem u niej na priv na innym nicku z ciekawości i powiem szczerze, że nic ciekawego tam nie pokazała. Laska za 2000 żet robi to, co inne lepiej za 500. Jak dla mnie trochę taka sztywna, mało kontaktowa, siedzi jak taki trochę drewbud na transmisji. Jest wysoka, bo ok. 180 cm ale nogi kołkowate ma, sztuczny cyc i ta sfilcowana peruka, którą czasem na loki zmienia. Dla mnie trochę gburowata, zero talii. Trochę jak klocek wygląda w tej szarej, obcisłej mini. Dla mnie nie robi zbytnio wrażenia. Powinna wg mnie być bardziej aktywna. Ceny privów wygórowane, do tego co na nich robi. Za te żetony nie ukrywam, że jestem trochę rozczarowany, no i inteligencją też ta panna nie grzeszy. Zawsze ma kurewsko i nieestetycznie wymalowane usta, często rozmazane. Z twarzy przeciętność, nic specjalnego. Jedyne co, nadrabia figurą.
Tu także widzę niewybredny opis wyglądu transmitującej. W związku z powyższym, dochodzę do wniosku, że Sportowiec86 musi być niewiarygodnie przystojnym Adonisem.
_Sportowiec86_ pisze: ↑sob sie 17, 2019 5:00 pm
Do kierownika piwnicy: "kołkowate nogi" to znaczy niezbyt zgrabne, nie proporcjonalne od kolana w dół do kostki, więc nie skojarzyłby tego chyba tylko debil :lol:
Odnośnie bohaterki tematu i jej rzekomo kołkowatych nóg, to nie mogę (a nawet nie chcę) się wypowiedzieć, bo nie znam i nie widziałam. Natomiast określenie "kołkowate nogi" - odnosi się do niezbyt dobrze wyrzeźbionych łydek, co z nieproporcjonalnością nóg, nie musi mieć nic wspólnego.

Jprdl ale wy jesteście pojebani :lol: :lol: :lol:
Uśmiałem się do nieprzytomności :D

Awatar użytkownika
oko_rozwarte_szeroko
Posty: 144

Post autor: oko_rozwarte_szeroko » wt sie 27, 2019 4:31 am

Z kogo się śmiejesz? Z samej siebie się śmiejesz...
Coś mi się wydaje, że miałam już tu wątpliwą przyjemność, wymienić się z tobą kilkoma spostrzeżeniami na różne tematy, ale wtedy, chyba miałaś jeszcze inny (żeński) nick, tak że... nie pozdrawiam serdecznie. :geek:

Heder77
Posty: 11

Post autor: Heder77 » wt sie 27, 2019 12:37 pm

Oko co Ty pierdolisz. Gościu robi transmisje na męskich kamerkach , a Ty piszesz o jakiejś lasce, a z tego co zauważyłem sama jesteś kobietą, więc ustaw się w kolejce po rozum.

Awatar użytkownika
oko_rozwarte_szeroko
Posty: 144

Post autor: oko_rozwarte_szeroko » wt sie 27, 2019 2:27 pm

Heder77 pisze:
wt sie 27, 2019 12:37 pm
Oko co Ty pierdolisz. Gościu robi transmisje na męskich kamerkach , a Ty piszesz o jakiejś lasce, a z tego co zauważyłem sama jesteś kobietą, więc ustaw się w kolejce po rozum.
Parys, Heder, czy jak ci tam jeszcze... oprócz tego, że mnie zmiażdżyłaś mistrzowska ripostą, to jeszcze zdążyłaś obrobić tyłek CuteCalypso. Brawo, zazdro i podziw za taką wszechstronność. A jeśli chodzi o mój rozum, czy jak słusznie zauważyłaś - jego brak, wystarcza mi to, że jestem: ładna, zgrabna i powabna oraz mam nieziemski squirt, czego i tobie życzę. Buźka. :*

Heder77
Posty: 11

Post autor: Heder77 » wt sie 27, 2019 2:53 pm

Oko, gdybyś była taka prima sort, to tak u Sugar_ nie musiałabyś się reklamować i zamiast na transmisji swojej siedzieć, ukrywasz się na jakiś z dupy wziętych na forum nickach i rozkminiasz jakby tu komu dopierdolić. Reasumując, to ty Sugar do pięt nawet nie dorastasz, bo to jest super laska niczym modelka i mogłabyś jej jedynie buty lizać, a ona patrzyłaby z góry na ciebie z politowaniem albo w ogóle :lol: Tyle w temacie.

Awatar użytkownika
oko_rozwarte_szeroko
Posty: 144

Post autor: oko_rozwarte_szeroko » wt sie 27, 2019 3:14 pm

Ochłoń i zacznij myśleć logicznie, bo póki co, to cały twój powyższy post jest z dupy wzięty. Polecam również zapoznanie się z takimi terminami jak: sarkazm, ironia oraz autoironia.


Jeszcze taki fragmencik od ciebie:
"[...]ma poukładane w głowie, czego większości paniom na tym portalu brakuje."
Ciągle komuś zarzucasz braki intelektualne, zupełnie jakbyś miała na tym tle jakieś kompleksy.


"Wyobraź sobie tę lekkość, jaką mogę poczuć, gdy ktoś warknie na mnie, oskarży o coś, co mnie nie dotyczy. Wystarczy, że wiem, że ten ktoś nie krytykuje mnie, tylko cechy, których nie akceptuje w sobie."
Kolejna lekcja dla ciebie do odrobienia, to: "projekcja" z dziedziny psychologii.


Aha!
Nie zapomnij założyć "zielonej teczki" każdej z pań, podejrzewanych przez ciebie o bałagan w głowie. ;)

ODPOWIEDZ