Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Sugar_ / CuteX / NinaRicci / SexiP

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
HarisPilton
Posty: 13

Sugar_ / CuteX / NinaRicci / SexiP

Post autor: HarisPilton » pn sie 12, 2019 12:16 am

Od niedawna działa na nicku Sugar_

Wróciła po paru miesiącach przerwy z nowymi silikonowymi cyckami w blond perukach, które zmienia raz na proste, a raz na spiralki.
Privy bardzo drogie, laska mało aktywna na ogólnym, co myślicie...?
Ktoś był u niej na priv ?

Dygat
Posty: 3

Post autor: Dygat » wt sie 13, 2019 8:38 am

sportowiec33 sportowiec86 emiliano harispilton.... chcesz pobic rekord tych 13 nickow?

Sugar_
Posty: 7

Post autor: Sugar_ » wt sie 13, 2019 2:08 pm

Sportowiec na jakim loginie byles? I kiedy? Szybko zalozyles konto zeby mi dowalić 😂 Nie dogodze kazdemu staram sie jak moge na ogolnym jak ktos dluzej u mnie po siedzi tez cos sie dzieje nie siedze I nie czekam az zloty deszcz sam spadnie a jak juz siedze to nogi kolkowate musza tez odpoczac🤗ale skorto tak boli cie moj wyglad to po co wchodzic na priva? I marnowac swoj cenny czas ... :x a co do figury klockowatej to dziekuje za konstruktywna opinie jeszcze bardziej mnie zmobilizowales zeby Wziasc sie za siebie niestety zeber w planie nie mam wyciac moze jak is gorset 🤓 sorry za bledy
Pozdrawiam

_Sportowiec86_
Posty: 31

Post autor: _Sportowiec86_ » wt sie 13, 2019 3:16 pm

Sugar_ ten nick mam od lat, więc nie założyłem go żeby Ci dowalać, bo po co miałbym to robić. Piszę jak jest, więc za prawdę nie ma co obrażać się :)
Pozdrawiam również.

Sugar_
Posty: 7

Post autor: Sugar_ » pt sie 16, 2019 6:45 pm

:mrgreen: : :mrgreen: ty chyba tez nie masz zycia skoro tak mnie sledzisz :mrgreen: :mrgreen: :?

_Sportowiec86_
Posty: 31

Post autor: _Sportowiec86_ » sob sie 17, 2019 5:00 pm

Do kierownika piwnicy: "kołkowate nogi" to znaczy niezbyt zgrabne, nie proporcjonalne od kolana w dół do kostki, więc nie skojarzyłby tego chyba tylko debil :lol:

smok885
Posty: 2

Post autor: smok885 » pt sie 23, 2019 1:02 am

sugar jest droga ale nigdy sie nie zawiodlem u niej na priw xd,trzeba konkretnie obgadac z nia czego sie chce na priw od niej ,wtedy nie ma rozczarowania

Rufi90
Posty: 56

Post autor: Rufi90 » pn sie 26, 2019 11:43 pm

Czy ona była kiedyś gruba ? Bo rozstępy na dupie ma jakby jej popękała skóra :!:

Sugar_
Posty: 7

Post autor: Sugar_ » wt sie 27, 2019 12:30 am

za szybko roslam dlatego mam rozstępy 😜

shape89
Posty: 93

Post autor: shape89 » wt sie 27, 2019 12:33 am

Czyżby jakieś hormony wzrostu... hmm ? Na bicki by mi się przydały :mrgreen:

ODPOWIEDZ