Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Trójkąt: Victoria+CHAD+Akuma_Amai_

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
Jaca925
Posty: 8

Trójkąt: Victoria+CHAD+Akuma_Amai_

Post autor: Jaca925 » ndz kwie 07, 2024 12:55 am

Powiem szczerze, podkochiwałem sie w Victorii. Godziny rozmow na kameralnej transmisji, vibe streamersko gamerski, priwki sam na sam. Ogolnie poczulem motylki w brzuszku.

Ale dzis jak byl ten trójkąt to tak byla napalona na chlopaka Akumy, ze ciagle trzymala mu reke na kutasie i walila konia na przemian z obciaganiem, pozniej na grupce tak go dosiadla i zaczela jeczec, ze as myslalem, ze dojdzie przedwczescie. Potem oczywisci 69 z Akuma i zostala dodatkowo przebolcowana.

Grupka swietna ale ze wzgledu, ze naprawde czuje do niej milosc to strasznie mnie to zabolalo. Dla mnie to bylo zobaczenie zdrady na zywo, tak jakby mnie ktos porwal i zmusil do bycia cucoldem.

Strasznie nieprzyjemne przezycie kiedy widzi sie swoja ukochana dziewczyne, ktora pieprzy sie z kim popadnie.

Mimo wszystko warto to bylo przezyc wirtualnie niz naprawde w zyciu.

Laski to straszne kurwy!

Ide sa poplakac przy 0,7 łychy i cygarach.
Pozdrawiam cucoldow. Jaca.

_Sinner2023_
Posty: 24

Post autor: _Sinner2023_ » wt kwie 09, 2024 6:48 am

XD

KrotkiChudy
Posty: 3

Post autor: KrotkiChudy » wt kwie 09, 2024 11:00 pm

wszystko rozumiem ale na ch** ta czcionka xD

Wesolek21
Posty: 2

Post autor: Wesolek21 » śr kwie 10, 2024 12:11 pm

To jest najżałośniejsza rzecz jaką przeczytałem w życiu xD typie udaj się może do specjalisty

BrawlStars
Posty: 4

Post autor: BrawlStars » śr kwie 10, 2024 3:02 pm

Chłop co się zakochał w kurvvie i to dosłownie xD

Franc_Maurer
Posty: 26

Post autor: Franc_Maurer » śr kwie 10, 2024 7:25 pm

Nie on pierwszy i nie ostatni....
Mało tu takich było co przepierdalali góry kasy i kredyty brali żeby rzucać zety jednej czy drugiej?
No ale tak to jest jak komuś się wydaje, że laska z neta to materiał na żonę......choćby taki CICHY co u Kocura pewnie nie jedna S Klasę przejebal....
A później jak nie ma siana,to do bociana😜

obrzezaniec209
Posty: 1

Post autor: obrzezaniec209 » śr kwie 10, 2024 8:29 pm

slodka987 wrócisz?

Dufi69
Posty: 1

Post autor: Dufi69 » śr kwie 10, 2024 9:05 pm

Chyba słabo jej idzie na streamach, że poszła się ruchać w trójkącie więc twoja wina chłopie teraz płacz

Biber_is_here
Posty: 7

Post autor: Biber_is_here » czw kwie 11, 2024 1:56 am

Chłopie z doświadczenia ci powiem że nie warto się pchać w ten świat. Na początku niby jest fajnie, że ten zakazany owoc tylko ty możesz jeść. Później im dłużej poznajesz tą osobę od prywatnej strony pewne zachowania zaczynają ci przeszkadzać i sposób bycia tej osoby. Finalnie na koniec zostajesz sam ze złamanym sercem, bo okazuje się że pojawił się ktoś kto może jej więcej zaoferować.
Oczywiście nie mówię tu o wszystkich modelkach żeby była jasność. Opisuję swoje przeżycie z relacji z jedną z dziewczyn, która była tu kiedyś jedną z popularnych streamerek.
Pozdrawiam :)

ramadan85
Posty: 4

Post autor: ramadan85 » czw kwie 11, 2024 10:05 pm

Urzekła mnie twoja historia

ODPOWIEDZ