Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Rednissa20

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
lalala16
Posty: 4

Rednissa20

Post autor: lalala16 » pn lip 29, 2019 6:00 pm

Witam wszystkich !!

Bazując na parudziesięciu bardzo wysokich opinii i rekomendacji na jej profilu, dziwni mnie ze już nikt o niej nie pisał, dziewczyna jest niesamowita. Piękna, ciało seks bogini, troszkę bezczelna ale akurat mi się podoba, jej kant.

Polecam z całego serca, grupowe transmisje to zupełnie inna klasa niż dotychczas widziałem, czyste i szczere WOW.
Szkoda ze tylko robi priwy jak nadaje w ciągu dnia. Moze da sie namowic na wieczory weekendowe, niestety nie mogę oglądać często w innych godzinach.

haha, malo nie zapomniałem DUETÓW które robi, następne duże WOW. Ktos widział? Juź z dwoma dziewczynami chyba robiła ale tylko widziałem jedna?

Pozdrawiam i jak juz na pewno wiecie ze tez polecam,
LALA

https://showup.tv/rednissa20
https://showup.tv/profile/rednissa20

HarisPilton
Posty: 13

Post autor: HarisPilton » pn sie 12, 2019 2:49 pm

Miła, fajna, sympatyczna i co najważniejsze bardzo inteligentna dziewoja. :) Widać, że ma dużo do powiedzenia i fajnie się jej słucha. Nadaje ze Szwecji.
Lubię jej słuchać...

mati130
Posty: 18

Post autor: mati130 » pn wrz 16, 2019 12:34 pm

HarisPilton pisze:
pn sie 12, 2019 2:49 pm
Miła, fajna, sympatyczna i co najważniejsze bardzo inteligentna dziewoja. :) Widać, że ma dużo do powiedzenia i fajnie się jej słucha. Nadaje ze Szwecji.
Lubię jej słuchać...
Serio ze Szwecji?! Nie wiedziałem o tym,powiedziała to na privie?

mati130
Posty: 18

Post autor: mati130 » sob lis 02, 2019 7:20 pm

Najlepsza na su
Świetna figura w połączeniu z inteligencją czyni ją ideałem

psitka-z-paseczkiem
Posty: 3

Post autor: psitka-z-paseczkiem » wt lis 12, 2019 12:40 pm

nudna z infantylnym śmiechem

_666_
Posty: 27

Post autor: _666_ » pt lis 15, 2019 11:00 am

Jedna z najfajniejszych na su

NI_KOL
Posty: 111

Post autor: NI_KOL » pt lis 15, 2019 12:47 pm

Rednniska bardzo ladna diewcina :3 jej transmisije som zajebiste ;) cialko TOPKA ! Grupowe transmisije u nej som najlepsze :3 Uwielbam 🥰🥰

Awatar użytkownika
Bo_Jak_Nie_Ja_To_Kto
Posty: 4

Post autor: Bo_Jak_Nie_Ja_To_Kto » sob gru 14, 2019 2:06 am

kierownik_piwnicy pisze:
sob gru 14, 2019 1:07 am
Rednissa20 dzisiaj na transmisji razem z koleżanką odstawiają żenujący tragikomiczny teatrzyk
z lushami , wijąc się i wyjąc w niebo głosy.
Jedna wielka ściema, bo nie można jednocześnie podpiąć pod sterowanie na ShowUp.tv dwóch lushy
czy też innych zabawek od Lovense i do tego ściema bardzo droga 35 żetonów za całe 5 sekund teatrzyku żenady.
Za bardzo się czepiasz technicznych szczegółów :lol: Suu to jest jeden wielki teatrzyk i nie można brać wszystkiego na poważnie bo można potem zryć sobie banie nie potrzebnie.
Zawsze jak ktoś czuje się oszukany to może zgłaszać do administracji albo po prostu nie sypać . Tam jest wolna amerykanka i która bardziej będzie kreatywna na swój sposób to będą jej sypać. Duety zawsze są kontrowersyjne ale również bardziej oblegane dlatego myślę że nie będzie reklamacji . A ci co sie mieli dobrze bawić to sie bawili i nie ma co sie przyp..rdalać :lol:

czlowiekzly
Posty: 2

Post autor: czlowiekzly » sob gru 14, 2019 9:30 pm

kierownik_piwnicy pisze:
sob gru 14, 2019 1:07 am
Rednissa20 dzisiaj na transmisji razem z koleżanką odstawiają żenujący tragikomiczny teatrzyk
z lushami , wijąc się i wyjąc w niebo głosy.
Jedna wielka ściema, bo nie można jednocześnie podpiąć pod sterowanie na ShowUp.tv dwóch lushy
czy też innych zabawek od Lovense i do tego ściema bardzo droga 35 żetonów za całe 5 sekund teatrzyku żenady.
Uzyj tej masci na bol dupy ktora tak wszystkim polecasz.

Awatar użytkownika
vulture
Posty: 85

Post autor: vulture » sob gru 14, 2019 9:43 pm

kierownik_piwnicy pisze:
sob gru 14, 2019 1:07 am
Rednissa20 dzisiaj na transmisji razem z koleżanką odstawiają żenujący tragikomiczny teatrzyk
z lushami , wijąc się i wyjąc w niebo głosy.
Jedna wielka ściema, bo nie można jednocześnie podpiąć pod sterowanie na ShowUp.tv dwóch lushy
czy też innych zabawek od Lovense i do tego ściema bardzo droga 35 żetonów za całe 5 sekund teatrzyku żenady.
Ooo kurwa...
Noo nie...
Biegnij do prokuratury...
Dzwoń do swojego immiennika i to zgłaszaj...
Ojciec Dyrektor też musi zostać poinformowany...
Wybacz, że użyłem wachlarza Twoich tekstów, ale tak to nie może być...
Mano, Mano co z Ciebie wyrosło...

ODPOWIEDZ