Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Bitchimacow - jak to jest z tą grupą?

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
mlodaparka21
Posty: 16

Bitchimacow - jak to jest z tą grupą?

Post autor: mlodaparka21 » śr mar 13, 2024 9:40 pm

Niejednokrotnie widziałem że laska najpierw zbiera po 100zet na bilety jako napiwki, przed pójściem na grupę najpierw ją usuwa a później dopiero po paru sekundach wychodzi z transmisji. Skoro więc najpierw grupowa jest usuwana a ona ma żetony z napiwków to po prostu jej nie realizuje a żet zabiera dla siebie? Czy to przypadkiem tak nie jest? Waham się czy wgl rzucać

NORBI6666
Posty: 1

Post autor: NORBI6666 » śr mar 13, 2024 11:26 pm

proponuje nie siac fermentu bo kazdy kto zaplacil widzial i raczej byl zadowolony. ok czasem sa problemy techniczne ale to raczej nie jest norma tylko sytuacja wynikajaca z problemu.

mlodaparka21
Posty: 16

Post autor: mlodaparka21 » czw mar 14, 2024 1:07 pm

NORBI6666 pisze:
śr mar 13, 2024 11:26 pm
proponuje nie siac fermentu bo kazdy kto zaplacil widzial i raczej byl zadowolony. ok czasem sa problemy techniczne ale to raczej nie jest norma tylko sytuacja wynikajaca z problemu.
Zadawanie pytania nie jest sianiem fermentu. Skoro widzę że wywala grupę przed jej rozpoczęciem i ludzie piszą jej na ogólnym że poprzednia grupa znów się nie odbyła i stracili żetony no to chyba coś w tym jest? Polecam się przyjrzeć zanim znów nazwiesz to FERMENTEM

Bitchimacow
Posty: 2

Post autor: Bitchimacow » czw mar 14, 2024 5:05 pm

młoda parka rozumiem zazdrość ale po co pisać o sytuacji która nigdy nie miała miejsca w całej mojej karierze na showup ? ;) następnym razem znajdż coś co nie jest wyssane z palca, gdybym tak robiła to raczej nie miałam bym tyle stałych widzów ;* życze ciekawszego życia żebyś nie musiał/musiała sie zajmować moim ;** buziaki

hetoshi
Posty: 2

Post autor: hetoshi » czw mar 14, 2024 5:25 pm

mlodaparka21 pisze:
śr mar 13, 2024 9:40 pm
Niejednokrotnie widziałem że laska najpierw zbiera po 100zet na bilety jako napiwki, przed pójściem na grupę najpierw ją usuwa a później dopiero po paru sekundach wychodzi z transmisji. Skoro więc najpierw grupowa jest usuwana a ona ma żetony z napiwków to po prostu jej nie realizuje a żet zabiera dla siebie? Czy to przypadkiem tak nie jest? Waham się czy wgl rzucać
Nie miałaby tyle dobrych opinii gdyby oszukiwała, oszustki mają wyłączone komentarze a z grupą czasem tak jest,ze pasek znika przed odpaleniem, wiele razy widziałem ten błąd strony ale nie wpływa to na grupę, oczywiście jak się zdąrzy odpalić przed minięciem czasu bo wtedy znika ;p

adi-das
Posty: 2

Post autor: adi-das » sob kwie 06, 2024 10:23 pm

też parę razy stracilem zetony dając na ogóle na gupową , więc nie polecam

_Sinner2023_
Posty: 24

Post autor: _Sinner2023_ » wt kwie 09, 2024 6:46 am

XD

ODPOWIEDZ