Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

PlusSizeCHICK32 OSZUSTKA

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
Marek_sex_machina
Posty: 2

PlusSizeCHICK32 OSZUSTKA

Post autor: Marek_sex_machina » czw lut 01, 2024 3:33 pm

UWAGA. Laska nie robi tego co sie umawia na privku. Mówi, że jej nie działa wyświetlacz, czeka do konca czasu i mówi "No to jak chcesz cos zobaczyć to masz inne privy". OMIJAC

PlusSizeCHICK32
Posty: 1

Post autor: PlusSizeCHICK32 » pt lut 23, 2024 11:35 pm

moj kolego poprosiłes o priva 5min z puszczeniem bąka tłumaczylam ci jak działa su :) ale widocznie nie rozumiesz dlatego zgłosiłam cie do administracji..
to że wy faceci nie siedzicie na kamerkach nie zwalnia was z zapozniania sie jak wyglada su
napisałes wiadomosc ona sie nam wyświetla albo na górze albo w zakladce mniejszej gdzie mało co widać... nie zauzywazyłam 1 słowa.:) które zasłaniały ikonki su :) do powiększania liter zminiejszania i 3 takie 3 kwadraciki.. rownież tłumaczyłam ci to niestety nie dociera dlatego musiałam zgłosic cie do administracji.. potem byłes tak bezczelny że pare dni pozniej wróciłes do mojego pokoju i znów chciałes priva chyba myślałes że cie nie znam.. wiec oszuscie to tobie mowie papa :) ba mało tego .. zostały ci zwrócone żetony.. temat uwazam za skonczony:)

włacz sobie kiedys kamerke..niech ktos do ciebie napisze i zobaczysz gdzie wiadomosci sie pojawiają na gorze w kopercie i w zakladce obok gdzie pisza ludzie w pokoju na właczonej transmiacji ta zakladka jest mała i ograniczona polecam sie zapoznac z su :) moj bład,że nie zauwazyłam.. ale troche klasy.. i zmien tą ocene bo jako jedyna osoba na su a znam je od wielu lat wystawiłes mi negatywa NIE POZDRAWIAM MYŚLE WRĘCZ ŻE TO CELOWE DZIAŁE KTORE ZAUWAZYŁAM NA PRZESTRZENI DEKADY PISANIE O ZMIENIENIE PRIVA BY POZNIEJ WYTYKAC BŁEDY TERAZ JUZ ROZUMIEM czemu dziewczyny maja na swoich profilach że nie zmieniaja privów na zyczenie klienta ;) NIE POZDRAWIAM

ODPOWIEDZ