Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Paprica

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
BullsOnParade
Posty: 3

Paprica

Post autor: BullsOnParade » pn sty 22, 2024 11:54 pm

Grupka z dnia 22.01.2024 została zakończona przez moderatora tylko dlatego, że Paprica nie dodała w opisie słowa "przebieraniaki", a zamiast tego napisała "ROLEPLAY"...
Moderatorze naprawdę jesteś tak ociemniały, że angielskiego nie znasz?

Pełny opis z grupki:
ROLEPLAY ZAKONNICA jebanko FACE FUCK kutasem 25cm do łez, BEDE MÓWIĆ BARDZO BRZYDKO, palcóweczka, jebanko 25cm dildo po jaja, zbliżenia na CIPKE, paluszek w DUPKE, odliczanie do spustu i błaganie o spuscik na twarz
Czas przerzucić się w 100% na zagraniczne kamerki, bo tutaj ciągle wieje komuną.

AnalnyDewastator23746
Posty: 1

Post autor: AnalnyDewastator23746 » wt sty 23, 2024 2:06 am

Noo chciałem kupić drugą grupę i ale ją zbanowali bo jakiś mod sie przywalił do nazwy "roleplay" zamiast "przebieranki" xD Giga chujowo potraktowane 500 osób na streamie i jej samej, a robi fajne show..

xxthemtgxx
Posty: 1

Post autor: xxthemtgxx » wt sty 23, 2024 11:38 am

to co w nocy się odjebało to przerosło nawet jaruzelskiego żeby dziewczynę zbanować za to że po angielsku napisała jedno słowo po angielsku w opisie grupowej jedno wielkie XD zamiast zająć się dziewczynami co w chuja walą na privach i grupowych to niewinną papryczkę zbanowali jako wieloletni widz papryczki jestem zażenowany postawą tego ,,moderatora'' i póki ktoś z wyżej nie naprawi tego nie mam zamiaru nawet ogldać transmisji a pieniążków napewno nie wpłacę więc szybciutko odbanować papryczkę i ładnie przeprosić bo komunę robicie na tym portalu

Showwe
Posty: 1

Post autor: Showwe » wt sty 23, 2024 11:46 am

jedna wielka żenada mam nadzeje że konkurencja wykorzysta potencjał papryczki skoro wy tego nie potraficie zrobic :D :*

ODPOWIEDZ