Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Dr_Isabel

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
FACET12345
Posty: 10

Dr_Isabel

Post autor: FACET12345 » pn lis 06, 2023 9:44 am

Bardzo średnia niewiem czym niektórzy się tak podniecają
Są ładniejsze i bardziej podniecające i nie banują za nic jak ona!!

Dic33
Posty: 14

Post autor: Dic33 » wt lis 07, 2023 3:22 pm

I to zdziwienie, że po wielkim powrocie nikt jej jeszcze nie oddał całej wypłaty... Jedyne co widziałem na jej ostatnich transmisjach to pusta kanapa albo ściana. Brak napiwków na ogólnej to brak show na ogólnej, FACET12345. Może po 10 listopada jej fani będą mieli wypłaty i wtedy ruszy to całe "oil show. sensual." na transmisji publicznej w zwolnionym tempie. A może być i tak, że Izabela zacznie robić grupę za grupą jak to było przed jej przerwą i to całe "sensual. oil show" będzie do zobaczenia za 100żet na grupce. Jak ktoś potrzebuje kasy, to zmienia taktykę nadawania z tylko drogich privków na grupki. Swoją drogą, to dobrze, że ma drogie privki i, że się ceni. Z drugiej strony już pokazała, że jest w stanie zrobić grupę i nie czekać aż ktoś weźmie priva i to może był jej błąd.

A tak w ogóle - co ten wątek jeszcze robi na forum xD?

Dr_Isabel
Posty: 7

Post autor: Dr_Isabel » śr lis 08, 2023 2:44 pm

Witam.

Dic33, jak już sobie tutaj spekulujecie na temat moich zarobków, to proszę wytłumacz mi skąd wiesz, że nie oddał?😉
Proszę, wytłumacz mi również skąd Wy możecie wiedzieć chociaż w 0,00000000000000000000000001% co dzieje się na privach w kwestii napiwków podczas trwania prywatnej transmisji i jakie kwoty są tam zostawiane poza płatnością za czas priva? 😉

"I to zdziwienie, że nikt jeszcze nie oddał jej całej wypłaty..." - chodzi o Twoje zdziwienie czy innych gości w związku z tym, że nie widzicie tego na publicznej?
Ułatwię Wam życie i poinformuję, że nigdy nie miałam na transmisji publicznej gości, którzy zostawiają tam wypłatę lub chociaż jej połowę 😉

Ponadto dobrze zauważyłeś - jeśli nie ma napiwków na ogólnym jest równoznaczne z tym, że nie ma show.
ZWRACAJĄC SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ NA TO, ŻE AKTUALNIE NIE MA Z CZEGO WYBIERAĆ W TZW. "TIP MENU", PONIEWAŻ WSZYSTKIE AKTYWNOŚCI ZOSTAŁY NA TEN MOMENT USUNIĘTE 😉

Do nazwanej przez Ciebie "zamiany taktyki" mogę dodać tylko tyle, że za każdym razem zmiana koncepcji jest zależna od tego na co akurat mam ochotę. Może wrócę do starych przyzwyczajeń, kiedy obecne mnie się znudzą 😉

Tymczasem... Dostępna jestem tylko do jutra, następnie dopiero w grudniu, także nie czekam na wypłaty "moich fanów" po 10 listopada. 😉


PS. Bardzo doceniam Twoją stylistykę.

Pozdrawiam serdecznie 😊
😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉

✌️♥️

_Ronin__
Posty: 2

Post autor: _Ronin__ » sob lis 25, 2023 7:38 pm

Koleżanko z pajacami się nie rozmawia :) pozdrawiam.

_Egon_Olsen
Posty: 4

Post autor: _Egon_Olsen » sob gru 02, 2023 4:22 am

Najlepsza, ma klase i trzyma poziom

master735
Posty: 7

Post autor: master735 » pn gru 04, 2023 9:07 pm

Świetna kobieta, wylizałbym jej stopy, ma boskie nogi i nie tylko:*

ODPOWIEDZ