Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

_Sensej - drobne oszustwo

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
Dic33
Posty: 14

_Sensej - drobne oszustwo

Post autor: Dic33 » ndz paź 29, 2023 2:59 pm

Czy tylko ja zauważyłem czy laska sama steruje domi udając, że to widzowie nim sterują? Zwróćcie uwagę na jednostajnie migające światełko w obręczy domi i na to, że _Sensej za każdym razem naciska guziczki, gdy ktoś rzuci jej napiwek... Laska jest spoko, nic do niej nie mam, ale jest to troszeczkę nie fair...

Corus19
Posty: 110

Post autor: Corus19 » ndz paź 29, 2023 7:17 pm

Dic33 pisze:
ndz paź 29, 2023 2:59 pm
Czy tylko ja zauważyłem czy laska sama steruje domi udając, że to widzowie nim sterują? Zwróćcie uwagę na jednostajnie migające światełko w obręczy domi i na to, że _Sensej za każdym razem naciska guziczki, gdy ktoś rzuci jej napiwek... Laska jest spoko, nic do niej nie mam, ale jest to troszeczkę nie fair...
Bardziej bym był za tym, że ma dwa lushe z czego jeden jest połączony z SU, a drugi z telefonem. I ten z telefonem ma w cipce. Stara sztuczka używana przez Sweeeti i Kimii między innymi ;P

Dic33
Posty: 14

Post autor: Dic33 » wt paź 31, 2023 8:19 pm

Raczej nie o to chodzi... Sensej nie miała lusha. Było widać jak sama steruje DOMI. Sama regulowała moc wibracji guziczkami i sama gasiła domi jak "wykres sterowania" już się kończył.

Nie wiem czy mogę się zgodzić z tym co napisałeś... Nie można zrobić tak, że jedna zabawka jest połączona tylko z telefonem a druga tylko z SU. Zabawka jest połączona i z telefonem i z SU. Nie ma czegoś takiego jak połączenie zabawki tylko z SU. Musi być równoczesne połączenie z telefonem i z SU, żeby widz mógł sterować zabawką. Ponadto na SU nie ma możliwości sterowania 2 zabawkami na raz jak to do niedawna uważała jedna z tutejszych oszustek. Mając dwie zabawki można oszukać widza w taki sposób, że laska ma podłączoną jedną zabawkę z SU i z telefonem i trzyma ją gdzieś poza wzrokiem widza a drugą zabawkę trzyma w cipce. Oczywiście jest to ta zabawka która w ogóle nie jest podłączona w żaden sposób do niczego. Po co tak oszukiwać? Tego nie wiem. Może te zabawki nie są jednak tak bardzo przyjemne, skoro dziewczyny robią takie wałki xD. Niektóre z nadających podchodzą do kamerki chociażby z lushem w cipce czy w pupie i słychać wibracje. Wiadomo, są one stłumione, ale je słychać. Niektóre laski podchodzą do kamerki i nie słychać kompletnie nic. Dziwne, nie?

Nita_su
Posty: 16

Post autor: Nita_su » śr lis 01, 2023 11:24 am

Dic33 pisze:
wt paź 31, 2023 8:19 pm
Raczej nie o to chodzi... Sensej nie miała lusha. Było widać jak sama steruje DOMI. Sama regulowała moc wibracji guziczkami i sama gasiła domi jak "wykres sterowania" już się kończył.

Nie wiem czy mogę się zgodzić z tym co napisałeś... Nie można zrobić tak, że jedna zabawka jest połączona tylko z telefonem a druga tylko z SU. Zabawka jest połączona i z telefonem i z SU. Nie ma czegoś takiego jak połączenie zabawki tylko z SU. Musi być równoczesne połączenie z telefonem i z SU, żeby widz mógł sterować zabawką. Ponadto na SU nie ma możliwości sterowania 2 zabawkami na raz jak to do niedawna uważała jedna z tutejszych oszustek. Mając dwie zabawki można oszukać widza w taki sposób, że laska ma podłączoną jedną zabawkę z SU i z telefonem i trzyma ją gdzieś poza wzrokiem widza a drugą zabawkę trzyma w cipce. Oczywiście jest to ta zabawka która w ogóle nie jest podłączona w żaden sposób do niczego. Po co tak oszukiwać? Tego nie wiem. Może te zabawki nie są jednak tak bardzo przyjemne, skoro dziewczyny robią takie wałki xD. Niektóre z nadających podchodzą do kamerki chociażby z lushem w cipce czy w pupie i słychać wibracje. Wiadomo, są one stłumione, ale je słychać. Niektóre laski podchodzą do kamerki i nie słychać kompletnie nic. Dziwne, nie?
Bo te zabawki się psują, lush np może w ogóle nie wibrować a być podłączony bo on się tak psuje, to samo z każdą zabawką lovense. Nikt nie chce was oszukać to że ją sama włączała to właśnie dobrze bo jak się zepsuło to by nie wibrowało. Nie ważne ile tego człowiek nie kupi wszystko się zepsuję a kupę kasy to kosztuje.

JackRyan
Posty: 38

Post autor: JackRyan » śr lis 01, 2023 9:37 pm

Bo te zabawki się psują, lush np może w ogóle nie wibrować a być podłączony bo on się tak psuje, to samo z każdą zabawką lovense. Nikt nie chce was oszukać to że ją sama włączała to właśnie dobrze bo jak się zepsuło to by nie wibrowało. Nie ważne ile tego człowiek nie kupi wszystko się zepsuję a kupę kasy to kosztuje.
Nikt nie chce was oszukać... XD
Jak coś się psuje i nie działa to tego nie używaj, ale nie. Teraz bez lusha, domi to transmisji nie idzie robić ?

Dic33
Posty: 14

Post autor: Dic33 » sob lis 04, 2023 4:29 pm

Dzisiaj sytuacja taka sama... Podczas transmisji było mnóstwo sterowania i chyba nikt się nie połapał... Chyba, że Sensej sama się uczciwie przyznała, że to ona steruje (nie oglądałem całości). Tylko jaki wtedy jest sens używania zabawek lovense?

Pytajnik
Posty: 302

Post autor: Pytajnik » wt lis 14, 2023 5:15 pm

Dic33 pisze:
wt paź 31, 2023 8:19 pm
Ponadto na SU nie ma możliwości sterowania 2 zabawkami na raz jak to do niedawna uważała jedna z tutejszych oszustek.
Oficjalnie serwis nie daje takiej możliwości, ale to nie znaczy, że nie istnieje. Może ktoś w swojej przeglądarce zmodyfikować zachowanie strony i dodać usprawnioną obsługę wielu zabawek. Of course, to, że jest taka możliwość, nie oznacza, że jest to łatwe i że osoby z tego korzystają.

Dic33
Posty: 14

Post autor: Dic33 » czw lis 16, 2023 5:56 pm

Pytajnik, skoro jednak istnieje taka opcja, to dlaczego nie jest to opisane w żadnej sposób na forum (nie mam pretensji do Ciebie, chciałem tylko zauważyć brak informacji na ten temat)? Wiele dziewczyn ma po parę zabawek Lovense i pewnie z chęcią skorzystały by z opcji włączenia 2 na raz. Skoro istnieje taka możliwość, to gdzieś powinno być to opisane krok po kroku na forum. To zapewne zwiększyłoby oglądalność na wielu transmisjach. Wiele technicznych zagadnień jest tutaj tajemnicą... a niepotrzebnie.

Wracając do tematu... Sensej w dalszym ciągu SAMA steruje domi, czyli w dalszym ciągu widz nie może tego robić. Wykres sterowania pracuje w różnych wariantach, ale sterowanie jest w jej rękach. Na prawdę nikt tego nie zauważył? Widzowie myślą, że sterują zabawką, ale równie dobrze Sensej mogłaby mieć w ręku elektryczną ubijaczkę do ziemniaków i wyszłoby na to samo.... Dziewczyna nawet założyła temat a forum z pytaniem co się dzieje, ale nikt jej nie pomógł rozwiązać jej problemu w skuteczny sposób... Takie to dziwne... Dziewczyna szukała pomocy, nikt jej nie pomógł w należyty sposób, więc w dalszym ciągu w pewnym sensie nieco oszukuje widzów nie dając im możliwości sterowania zabawką. Możliwość sterowania jest tylko pozorna...

Dic33
Posty: 14

Post autor: Dic33 » ndz gru 10, 2023 3:31 pm

Ja nie mogę.... dalej nikt tego nie widzi? Po co sterujecie tym domi, skoro to domi nie działa xD. Na prawdę nie widzicie jak Sensej sama naciska guziczki za każdym razem jak ktoś usiłuje sterować zabawką? Domi ma samo chodzić, bez naciskania guzików za każdym razem. To widz ma sterować domi a nie nadająca.

ODPOWIEDZ