Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Kolejna osoba dająca ban za przywitanie dojrzala_doskonala

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
Depilowany1973
Posty: 3

Kolejna osoba dająca ban za przywitanie dojrzala_doskonala

Post autor: Depilowany1973 » wt paź 24, 2023 10:16 am

I kolejna osoba która ma wysokie mniemanie o sobie daje bana za normalne dzień dobry.Myślą że są jakimś ważnymi osobami mające coś do zaoferowania a to tylko puste .... nie będę nazywał je kobiety bo na kobietę trzeba zasłużyć

hombre038
Posty: 2

Post autor: hombre038 » czw paź 26, 2023 9:17 am

Miałem podobnie. Grzecznie sie przywitałem słowami ' dzień dobry Pani ' po czym bez słowa zostałem wyrzucony z transmisji. Już raczej do niej nie wrócę po tej sytuacji.

ooo69
Posty: 2

Post autor: ooo69 » czw paź 26, 2023 12:33 pm

Być może napisałeś dzień dobry suka)

hombre038
Posty: 2

Post autor: hombre038 » czw paź 26, 2023 1:40 pm

Do żadnej z dziewczyn nigdy nie napisałem tutaj w ten sposób.

Scream
Posty: 143

Post autor: Scream » ndz paź 29, 2023 5:32 am

ooo69 pisze:
czw paź 26, 2023 12:33 pm
Być może napisałeś dzień dobry suka)
Ten jaki adwokat :D Czy to tak trudno uwierzyć i zaakceptować, że niektóre banują za nic czy też za głupoty? :D Władza (w tym przypadku władza banowania) zawsze słabsze jednostki psuje xD Tutaj raz była, może dalej jest, taka jedna dziewczyna co banowała zalogowanych widzów, którzy nic nie pisali, bo uznawała, że tacy ją nagrywają. Nie byłoby w tym nic śmiesznego, gdyby nie fakt, że miała najczęsciej 14 widzów, a tak dla informacji dla mniej świadomych widzów, obraz na su dla niezalogowanych użytkowników znika po 5 min. i! to tylko jeśli masz widzów powyżej 30. xDD Także niektóre tutaj nie grzeszą inteligencją. Dlatego też po prostu nie marnujcie swój czas u takich osób tylko szukajcie ogarniętych dziewczyn, przejawiających cechy świadczące o zdrowym umyśle. :D

ODPOWIEDZ