Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

IIIlI_m_a_d_d_i_s_o_n_Ill

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
Awatar użytkownika
qwertyu1234567
Posty: 34

IIIlI_m_a_d_d_i_s_o_n_Ill

Post autor: qwertyu1234567 » pn wrz 18, 2023 10:50 pm

Inne tematy nie znikają, a ten cudownie za każdym razem zostaje kasowany. Czy Maddie ma jakiś immunitet polityczny czy co? Wolność słowa jest przecież.

Brawo dla administracji za usunięcie zbędnych postów użytkownika Hubo. Jednocześnie proszę o nie kasowanie tematu IIIlI_m_a_d_d_i_s_o_n_Ill, gdyż prowadzona jest tutaj kulturalna wymiana opinii i nie ma podstaw do usuwania tego tematu.

susisters
Posty: 1

Post autor: susisters » pn wrz 18, 2023 10:56 pm

Skoro usuwają my to zakładajmy nowy :) kto będzie online a temat gwiazdy będzie usunięty niech zakłada na nowo :)

mgrMamejski
Posty: 5

Post autor: mgrMamejski » wt wrz 19, 2023 4:37 pm

Do moderacji:
Napiszcie z łaski swojej krótki poradnik pisania właściwych postów w temacie Maddie. Może coś w paru podpunktach, albo na przykładzie mojego ostatniego komentarza wyszczególnijcie co jest w nim NIE TAK. Bez tego działamy na oślep.
Z fartem!
xD

Przypomnę, z lekko zmodyfikowanym wstępem, być może on był powodem wyparowania:

Od lat miesza i mąci, ale podporządkowała sobie moderację, więc tańczą jak im zagra. Poza tym biorą nas na przeczekanie albo raczej na wyczerpanie. Mam wrażenie, że w tej całej sytuacji, to ogon macha psem. Maddie każe, sługa musi. Może gdybyśmy zaczęli pisać same psalmy pochwalne, to spojrzeliby na nas bardziej przychylnym okiem.
Szkoda, że nie potrafią docenić faktu, jak bardzo trzeba się starać, żeby na jej agresję i chamstwo nie odpowiadać tym samym. Wczoraj pewna rzecz zwróciła moją szczególną uwagę, zwłaszcza po tym wściekłym ataku Huby, czy tam Hubo. W zamieszczonej rozmowie z nieoficjalnego, z jej strony padły takie słowa: "nie sa anonimowe w przeciwienstwie do mnie" oraz "nie zostawiam po sobie sladow jak co niektorzy w necie". Sądzę, że ma totalne poczucie bezkarności, spotęgowane rozpostartym ze strony moderacji parasolem ochronnym nad nią. Manipulowanie ludźmi Maddie opanowała do perfekcji, kiedy trzeba znakomicie potrafi zagrać ofiarę. Jak jest naprawdę, o tym mogli przekonać się wszyscy, którzy jej podpadli. Ma zresztą takie idealne miejsce, w którym niczym nieskrępowana może obrażać i wyzywać innych. Na scenie piękna, zmysłowa modelka -> (inne słowo było i może komuś źle się skojarzyło), a kiedy kurtyna/maska opada i gasną światła rampy, wychodzi z niej to, co tak chętnie przypisuje innym. Ona lubi używać określenia: "to jest rozkręcanie hejtu na mnie", stawiając moderację w dość niewygodnej sytuacji, trudno jest przecież przejść obojętnie wobec tak "krzywdzonej, delikatnej i kruchej istoty". Zawsze jej się ten szantaż emocjonalny sprawdza i opłaca. Odrzucę piłeczkę i powiem tak, nikt tak jak ona sama, prowokując nieustannie, nie nakręca hejtu na siebie. Moderacja jej w tym jedynie pomaga, zamykając ludziom usta i odbierając możliwość reakcji. Zrozumiałbym, gdyby usuwali wulgarne komentarze oraz te niewybredne dotyczące wyglądu, ale takie, które w cywilizowany sposób odnoszą się do jej bezpardonowych i ordynarnych zaczepek, to jest już gruba przesada. Każdy kto miał okazję czytać to wie, jak bardzo potrafi być wulgarna, chamska, podła i okrutna. Z jaką pogardą potrafi traktować innych.

Pozdrawiam serdecznie.

Awatar użytkownika
qwertyu1234567
Posty: 34

Post autor: qwertyu1234567 » wt wrz 19, 2023 4:55 pm

No proszę tym razem nie poleciał cały temat a tylko2 komentarze, jest postęp :D

mgrMamejski
Posty: 5

Post autor: mgrMamejski » wt wrz 19, 2023 5:00 pm

To raczej taki specyficzny żarcik, bawią się z nami w przeciąganie liny.
Na co komu temat, który ma być zbiorem samych panegiryków. Ano tak, Madd byłaby zachwycona.
Ostatnio zmieniony wt wrz 19, 2023 5:15 pm przez mgrMamejski, łącznie zmieniany 2 razy.

BestRengar
Posty: 3

Post autor: BestRengar » wt wrz 19, 2023 5:00 pm

qwertyu1234567 pisze:
pn wrz 18, 2023 10:50 pm
Inne tematy nie znikają, a ten cudownie za każdym razem zostaje kasowany. Czy Maddie ma jakiś immunitet polityczny czy co? Wolność słowa jest przecież.

Brawo dla administracji za usunięcie zbędnych postów użytkownika Hubo. Jednocześnie proszę o nie kasowanie tematu IIIlI_m_a_d_d_i_s_o_n_Ill, gdyż prowadzona jest tutaj kulturalna wymiana opinii i nie ma podstaw do usuwania tego tematu.
Usuwane są linki i wyzwiska. Albo mozna poprosić admina o usunięcie, bo tak :"))

mgrMamejski
Posty: 5

Post autor: mgrMamejski » wt wrz 19, 2023 5:07 pm

BestRengar pisze:
wt wrz 19, 2023 5:00 pm
Usuwane są linki i wyzwiska. Albo mozna poprosić admina o usunięcie, bo tak :"))
Nie było linków i wyzwisk. Tzn. były, ale wyłącznie te, które były cytatami, a pochodziły od Maddie.
Bo tak? Czyli mogę poprosić o usunięcie dowolnego tematu z form i po krzyku? Świetnie!

Droga moderacjo:
Poproszę o usunięcie 2 od dołu z pierwszej strony oraz dowolnych 5 ze strony ostatniej.
Z góry serdecznie dziękuję.

Awatar użytkownika
qwertyu1234567
Posty: 34

Post autor: qwertyu1234567 » wt wrz 19, 2023 5:37 pm

mgrMamejski pisze:
wt wrz 19, 2023 5:07 pm
BestRengar pisze:
wt wrz 19, 2023 5:00 pm
Usuwane są linki i wyzwiska. Albo mozna poprosić admina o usunięcie, bo tak :"))
Nie było linków i wyzwisk. Tzn. były, ale wyłącznie te, które były cytatami, a pochodziły od Maddie.
Bo tak? Czyli mogę poprosić o usunięcie dowolnego tematu z form i po krzyku? Świetnie!

Droga moderacjo:
Poproszę o usunięcie 2 od dołu z pierwszej strony oraz dowolnych 5 ze strony ostatniej.
Z góry serdecznie dziękuję.
Zdarzyło mi się kiedyś napisać do szanownej administracji w celu usunięcia postu w temacie jednej z transmitujących gdyż był mocno obraźliwy i usunęli choć trochę im to zajęło oczywiście :D

A co do dyskusji o Maddie, to my tutaj teraz kulturka pełna :)

mgrMamejski
Posty: 5

Post autor: mgrMamejski » wt wrz 19, 2023 6:07 pm

qwertyu1234567 pisze:
wt wrz 19, 2023 5:37 pm
A co do dyskusji o Maddie, to my tutaj teraz kulturka pełna :)
Przedtem, teraz i na wieki wieków.
Zobacz na przykład - Szefową, Cukierka, CzarnąKotkę, Cayenne, SuzyBloow (sorry, że tylko te wymieniłem) - nigdy żadnych spin i afer, bez robienia wokół siebie zbędnego szumu, żadnego "po trupach do celu", żadnego podgryzania. Przecież Madd żyje wyłącznie z łaski czy niełaski widzów, dlatego mają oni prawo wiedzieć, komu oddają swoje drogo zakupione żetony. Być może paru z nich, dowiedziawszy się z kim mają do czynienia, wybrałoby np. tamte panie. To nie tylko zwyczajna niesprawiedliwość wobec innych transmitujących, ale także działanie wbrew uczciwej konkurencji.

q-q-rychu
Posty: 32

Post autor: q-q-rychu » wt wrz 19, 2023 8:22 pm

co wy byście - biedni onaniści - zrobili, gdyby nie było tej Madieski? gdzież (ach gdzież) wylewalibyście swoje frustracje? eseje tu piszą, rozbierają na sylaby każde jej słowo, żyć bez niej nie mogą - a ona dobrze się bawi i kosi kasę. tak trzymaj Madieska!

ODPOWIEDZ