Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

IIIlI_m_a_d_d_i_s_o_n_Ill

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
Awatar użytkownika
qwertyu1234567
Posty: 34

Re: IIIlI_m_a_d_d_i_s_o_n_Ill

Post autor: qwertyu1234567 » wt wrz 19, 2023 8:38 pm

q-q-rychu pisze:
wt wrz 19, 2023 8:22 pm
co wy byście - biedni onaniści - zrobili, gdyby nie było tej Madieski? gdzież (ach gdzież) wylewalibyście swoje frustracje? eseje tu piszą, rozbierają na sylaby każde jej słowo, żyć bez niej nie mogą - a ona dobrze się bawi i kosi kasę. tak trzymaj Madieska!
Nie dostaniesz za to zniżki na grupową u niej.

mgrMamejski
Posty: 5

Post autor: mgrMamejski » wt wrz 19, 2023 9:02 pm

q-q-rychu pisze:
wt wrz 19, 2023 8:22 pm
co wy byście - biedni onaniści - zrobili, gdyby nie było tej Madieski? gdzież (ach gdzież) wylewalibyście swoje frustracje? eseje tu piszą, rozbierają na sylaby każde jej słowo, żyć bez niej nie mogą - a ona dobrze się bawi i kosi kasę. tak trzymaj Madieska!
A kolega to co? Zdrowaśki przychodzi tu odmawiać? Poza tym ja walę w innym okienku, jestem fanem pełniejszych kształtów.
Gdzież (ach gdzież) Madd wylewałaby swój jad, gdyby nie nieoficjal? Paszkwile tam pisze, rozbiera na czynniki pierwsze wygląd i transmisje innych, żyć bez obrabiania im tyłków nie może. Kasa, to nie wszystko! Ale Masz rację, ona dobrze się bawi, szkoda tylko, że kosztem innych. Tak trzymaj Maddieska!

mmm111
Posty: 2

Post autor: mmm111 » ndz paź 01, 2023 12:41 am

mgrMamejski pisze:
wt wrz 19, 2023 9:02 pm
q-q-rychu pisze:
wt wrz 19, 2023 8:22 pm
co wy byście - biedni onaniści - zrobili, gdyby nie było tej Madieski? gdzież (ach gdzież) wylewalibyście swoje frustracje? eseje tu piszą, rozbierają na sylaby każde jej słowo, żyć bez niej nie mogą - a ona dobrze się bawi i kosi kasę. tak trzymaj Madieska!
A kolega to co? Zdrowaśki przychodzi tu odmawiać? Poza tym ja walę w innym okienku, jestem fanem pełniejszych kształtów.
Gdzież (ach gdzież) Madd wylewałaby swój jad, gdyby nie nieoficjal? Paszkwile tam pisze, rozbiera na czynniki pierwsze wygląd i transmisje innych, żyć bez obrabiania im tyłków nie może. Kasa, to nie wszystko! Ale Masz rację, ona dobrze się bawi, szkoda tylko, że kosztem innych. Tak trzymaj Maddieska!


Taaaa, a potem skorzystał z "promo 300" :D

mmm111
Posty: 2

Post autor: mmm111 » ndz paź 01, 2023 12:44 am

mmm111 pisze:
ndz paź 01, 2023 12:41 am
mgrMamejski pisze:
wt wrz 19, 2023 9:02 pm
q-q-rychu pisze:
wt wrz 19, 2023 8:22 pm
co wy byście - biedni onaniści - zrobili, gdyby nie było tej Madieski? gdzież (ach gdzież) wylewalibyście swoje frustracje? eseje tu piszą, rozbierają na sylaby każde jej słowo, żyć bez niej nie mogą - a ona dobrze się bawi i kosi kasę. tak trzymaj Madieska!
A kolega to co? Zdrowaśki przychodzi tu odmawiać? Poza tym ja walę w innym okienku, jestem fanem pełniejszych kształtów.
Gdzież (ach gdzież) Madd wylewałaby swój jad, gdyby nie nieoficjal? Paszkwile tam pisze, rozbiera na czynniki pierwsze wygląd i transmisje innych, żyć bez obrabiania im tyłków nie może. Kasa, to nie wszystko! Ale Masz rację, ona dobrze się bawi, szkoda tylko, że kosztem innych. Tak trzymaj Maddieska!


Taaaa, a potem skorzystał z "promo 300" :D
PS. Sorry, ale to co dzisiaj gadała do kogoś "dla mnie bez kasy jesteś nikim" to skreśla pannę ostatecznie. 100 żetonów to 18zł, a żyjemy w 2023 roku. Żenada. Niech sobie medaracja robi z tym, co chce.

Awatar użytkownika
qwertyu1234567
Posty: 34

Post autor: qwertyu1234567 » ndz paź 01, 2023 9:58 am

Niektórym Pannom poprzewracało się trochę w główkach od kasy zarobionej na SU. Kolejnym aspektem jest ilość ochów i achów jakimi są obsypywane i potem myślą, że są miss world, a nie oszukujmy się wiele z nich bez kasy z kamerek pewnie by skończyło na kasie w biedronce albo w tego typu podobnej robocie. A tak to zobaczcie co transmisja nowa bielizna, chata odwalona, operacje robione, samochody kupowane, łatwo sobie wyobrazić ile kasy muszą tu zarabiać żeby na to wszystko mieć. A jeszcze pewnie wiele lasek robi to, że tak powiem na "lewo" mając gdzieś płacenie podatków. Pamiętajcie te laski są tutaj dla kasy, nie róbmy z nich nie wiadomo kogo.

scr_morph
Posty: 3

Post autor: scr_morph » ndz paź 01, 2023 3:04 pm

qwertyu1234567 pisze:
ndz paź 01, 2023 9:58 am
Niektórym Pannom poprzewracało się trochę w główkach od kasy zarobionej na SU. Kolejnym aspektem jest ilość ochów i achów jakimi są obsypywane i potem myślą, że są miss world, a nie oszukujmy się wiele z nich bez kasy z kamerek pewnie by skończyło na kasie w biedronce albo w tego typu podobnej robocie. A tak to zobaczcie co transmisja nowa bielizna, chata odwalona, operacje robione, samochody kupowane, łatwo sobie wyobrazić ile kasy muszą tu zarabiać żeby na to wszystko mieć. A jeszcze pewnie wiele lasek robi to, że tak powiem na "lewo" mając gdzieś płacenie podatków. Pamiętajcie te laski są tutaj dla kasy, nie róbmy z nich nie wiadomo kogo.
Ale o co ty walczysz? Nikt ci nie karze robic achow i ochow, jak ktos chce to robi. Tez sobie chate odwal, zrob operacje i rob na kamerkach kto ci broni. Na pewno, nie placa podatkow, kradna, pala wsie, i najezdzaja stodoly w celu przywlaszczenia trzody chlewnej. Chodza sluchy ze co poniektore nawet nie chodza do kosciola w niedziele.

Awatar użytkownika
qwertyu1234567
Posty: 34

Post autor: qwertyu1234567 » ndz paź 01, 2023 3:52 pm

scr_morph pisze:
ndz paź 01, 2023 3:04 pm
qwertyu1234567 pisze:
ndz paź 01, 2023 9:58 am
Niektórym Pannom poprzewracało się trochę w główkach od kasy zarobionej na SU. Kolejnym aspektem jest ilość ochów i achów jakimi są obsypywane i potem myślą, że są miss world, a nie oszukujmy się wiele z nich bez kasy z kamerek pewnie by skończyło na kasie w biedronce albo w tego typu podobnej robocie. A tak to zobaczcie co transmisja nowa bielizna, chata odwalona, operacje robione, samochody kupowane, łatwo sobie wyobrazić ile kasy muszą tu zarabiać żeby na to wszystko mieć. A jeszcze pewnie wiele lasek robi to, że tak powiem na "lewo" mając gdzieś płacenie podatków. Pamiętajcie te laski są tutaj dla kasy, nie róbmy z nich nie wiadomo kogo.
Ale o co ty walczysz? Nikt ci nie karze robic achow i ochow, jak ktos chce to robi. Tez sobie chate odwal, zrob operacje i rob na kamerkach kto ci broni. Na pewno, nie placa podatkow, kradna, pala wsie, i najezdzaja stodoly w celu przywlaszczenia trzody chlewnej. Chodza sluchy ze co poniektore nawet nie chodza do kosciola w niedziele.
Ja nie walczę o nic, piszę tylko to jak ja to wszystko widzę. Nie musisz się zgadzać z moim zdaniem. Forum jest po to żeby wyrażać swoją opinię i dyskutować na różne tematy.

Pjotrr
Posty: 6

Post autor: Pjotrr » ndz paź 15, 2023 10:11 am

👍

Przemok7
Posty: 11

Post autor: Przemok7 » sob lut 17, 2024 11:35 pm

Jedna z piękniejszych kobiet tutaj

DuzyChujek69
Posty: 27

Post autor: DuzyChujek69 » pt lut 23, 2024 1:58 am

Fajnie w brązie jej

ODPOWIEDZ