Strona 1 z 1
nektar_ynka_
: sob cze 03, 2023 1:39 pm
autor: PITEREK4455
Jedna z brzydszych tutaj jej olbrzymi ,kwadratowy tyłek i brzuch jest paskudny ,a jej wycie nie do zniesienia do tego dochodzą bluzgi ,razem całość nie do oglądani ((((
Nie polecam
Re: nektar_ynka_
: sob cze 03, 2023 2:39 pm
autor: Penetrator6383
No i masz zazdrosna zołza opisuje dziewczynę pod innym nickiem, nektarynka nikogo nie oszukuje i to bardzo uprzejma kobietą a od jej jęków robi się goraco, powiedz czego tyczy się temat? Nie podoba się nie oglądaj ,jej masz wybór innych dziewczyn, proste. Oczywiście gdyby nie chodziło tu o zazdrość opisała byś głupia zołzo naprawdę brzydka dziewczynę a nie akurat ta🤣🤣🤣🤣
Re: nektar_ynka_
: sob cze 03, 2023 4:52 pm
autor: TaLuLa-Dances-The-HuLa
PITEREK4455 pisze: ↑sob cze 03, 2023 1:39 pm
Jedna z brzydszych tutaj
Piterku, twoje komentarze, są jednymi z brzydszych tutaj.
Jak sądzisz, co powiedziałaby o tobie, wymieniona w poniższym cytacie mama? ;)
"Mama powiedziała kiedyś, że jedyne, co może naprawdę być w człowieku brzydkie, to jego zachowanie, jego wnętrze - liczy się to, czy są w środku piękni czy przeżarci zgnilizną."
Re: nektar_ynka_
: sob cze 03, 2023 5:02 pm
autor: TaLuLa-Dances-The-HuLa
Penetrator6383 pisze: ↑sob cze 03, 2023 2:39 pm
opisała byś głupia zołzo naprawdę brzydka dziewczynę a nie akurat ta🤣🤣🤣🤣
Dlaczego ma pastwić się, nad jakąś Bogu ducha winną dziewczyną, tylko dlatego, że jej powierzchowność nie przypadła mu (jej) do gustu?
"Za kobietami wstawiają się sufrażystki, za robotnikami socjaliści, za nędzarzami komuniści, za artystami liberałowie (...). A kto, drogi panie, wystąpi w obronie szpetnych, (...), gdzie ten marsz dziesięciotysięczny w obronie spraw szpetnych płci obojga, (...), w jakiej kasie zapomogowej wypłacą nam dodatek, dzięki któremu moglibyśmy brzęczącą monetą część naszej brzydoty unieważnić?" ;)