Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

-LOVE-

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
PITEREK4455
Posty: 21

-LOVE-

Post autor: PITEREK4455 » czw maja 25, 2023 1:38 pm

Niewiem jak was ale mnie śmieszy to jak ta laska wyje podczas lushowania ,nieźle udaje nie ma co !
Wszystko pokazuje na ogólnym razem z twarzą włącznie więc nie dziwo ze jej pokazy latają po necie ale jak laska się nie szanuje to inni tez tego nie robią :P(((((((((

Damian002
Posty: 10

Post autor: Damian002 » ndz paź 15, 2023 10:02 am

😞

-LOVE-
Posty: 6

Post autor: -LOVE- » czw paź 19, 2023 3:12 pm

😊

JackRyan
Posty: 38

Post autor: JackRyan » sob paź 21, 2023 11:42 am

Poza faktem że czasami udaje i trochę ściemnia to Justyna jest zajebista. Ciało idealne, ogólne pokazy bez lusha dobre. Szkoda że nie robi już grupowych z facetem, lodzik w jej wykonaniu perfekcja

-LOVE-
Posty: 6

Post autor: -LOVE- » sob paź 21, 2023 4:44 pm

Oj tam zaraz udaje, czasem trzeba trochę podkręcić atmosferę a co do ściemniania to nie wiem i co chodzi…? Nigdy nie kłamie😊

Kutasekmini78
Posty: 10

Post autor: Kutasekmini78 » pt paź 27, 2023 11:51 pm

Ludzie to chyba oczywiste że laski są tutaj dla kasy i robią show za żetony i większość udaje... I jest to ok, to dla mnie rozrywka, a nie realne spotkanie...

Scream
Posty: 143

Post autor: Scream » ndz paź 29, 2023 5:48 am

Kutasekmini78 pisze:
pt paź 27, 2023 11:51 pm
Ludzie to chyba oczywiste że laski są tutaj dla kasy i robią show za żetony i większość udaje... I jest to ok, to dla mnie rozrywka, a nie realne spotkanie...
Nie wiem czy jest to takie okey, ale na pewno jest to zrozumiałe. Jeśli dziewczyna ma w privie orgazm i wykona tych privów 10 jednego dnia, to wiadome jest, że będzie udawała. Nawet nimfomanka nie dojdzie wam 10 razy :D Chcecie prawdziwe orgazmy, prawdziwą rozkosz to musicie się wysilić i znaleźć sobie kobietę, a nie liczyć, że na seks kamerce wszystko będzie prawdziwe. ;]

JackRyan
Posty: 38

Post autor: JackRyan » pn paź 30, 2023 1:50 pm

Dopóki faceci będą się nabierać na privy/grupowe z orgazmem które trwają 5 minut to dalej laski będą ściemniać

-LOVE-
Posty: 6

Post autor: -LOVE- » pn paź 30, 2023 3:09 pm

Jack Rayan - czy to przytyk do mnie ? Bo już się pogubiłam czy w wątku o mnie piszecie o mnie czy ogólnie o kobietach z su?

JackRyan
Posty: 38

Post autor: JackRyan » wt paź 31, 2023 10:15 pm

-LOVE- pisze:
pn paź 30, 2023 3:09 pm
Jack Rayan - czy to przytyk do mnie ? Bo już się pogubiłam czy w wątku o mnie piszecie o mnie czy ogólnie o kobietach z su?
To było ogólnie, nie do Ciebie

ODPOWIEDZ