Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

-LOVE-

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
komutator
Posty: 3

Re: -LOVE-

Post autor: komutator » wt lis 14, 2023 12:55 pm

Szukanie dziury w całym.. fantasta sobie wyobraża że laski tu to każdy orgazm mają prawdziwy... lol. Nie wiem co ci dol tego czy pokazuje nic czy wszystko na ogólnym.. nie pasuje to idź sobie tam gdzie pasuje.. miałem kilka priw ogólnie jestem zadowolony choć nie pasują mi niuanse związane osobowością więc nie rzygam hejtem na forum tylko nie przychodzę na stream.. proste. A jak innym się podoba to się podoba. Stulejarz i przegryw zawsze znajdzie coś żeby sobie podnieść własną wartość obrabiając dupę innym..
Natomiast nowa stylowka bohaterki tego wątku na mnie zupełnie nie działa.. jakbym się chciał podniecać Draco Malfoyem to bym sobie harego pottera włączył. ;P ale to tylko moja opinia. Sexy ciało jest. Robi to co ustaline na priv. Jej transmisja.. nie pasuje to się oddal a nie plujesz żółcią.. mnie to śmieszy

-LOVE-
Posty: 6

Post autor: -LOVE- » śr lis 15, 2023 11:45 am

Oh jak mi przykro, że nie przypadłam Ci do gustu w nowej żeńskiej odsłonie Draco Malfoya 😂. A tak na poważnie to jeszcze się taki się nie urodził co by wszystkim dogodził. I właśnie tak powinno być bo jakie to życie byłoby nudne i szare gdyby wszystkim mężczyzna podobał się tylko jeden typ urody. A co do wylewania jadu w tym wypadku akurat na mnie. Smutne, że są tacy ludzie i pewnie jeszcze im to przyjemność sprawia. Mimo tego, życzę wszystkim wszystkiego dobrego, nawet Panom którzy mnie obrażają i im się nie podobam. Pozdrawiam i zapraszam na privy. Buziaki kochani 😘💗

Scream
Posty: 143

Post autor: Scream » wt lis 21, 2023 1:23 pm

Akurat to porównanie z Draco Malfoyem dobre i trafne XD żeby nie było mnie ten fryz nie mierzi, a nawet uważam, że dzięki temu przykuwasz większą uwagę :D

DuzyChujek69
Posty: 27

Post autor: DuzyChujek69 » pt lut 23, 2024 2:07 am

W jakie dni nadaje?

ODPOWIEDZ