Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Livvy

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
Alpina
Posty: 9

Re: Livvy

Post autor: Alpina » śr mar 18, 2020 1:48 pm

Nowa ja nikt mnie nie pamięta hahah ( NaughtyyuIIiaIg )To chyba przez koronoferie nauczanie wstrzymali i trzeba wracać hahaha

Generalnie Piersi ładnie zrobione nie widać nawet blizn chodź szkoda bo naturalne miała bardzo ładne.
No cóż przy jej dość drobnej posturze to wyglądają trochę przerysowanie ale jak to sama Livka stwierdziła mniejszych teraz nie robią haha .
No ale na SU idealne nie ma co wybrzydzać .

Heder77
Posty: 11

Post autor: Heder77 » śr mar 18, 2020 2:17 pm

Alpina pisze:
śr mar 18, 2020 1:48 pm
Nowa ja nikt mnie nie zna i nie pamięta hahah ( NaughtyyuIIiaIg )To chyba przez koronoferie nauczanie wstrzymali hahaha

Zrobiła sobie cycki, dlatego zmieniła nick na NaughtyyuIIiaIg
Myśli, że teraz nikt jej nie rozpozna :D

pldigidunaj11
Posty: 20

Post autor: pldigidunaj11 » śr mar 18, 2020 8:16 pm

hehe takie kity nawciskała ze za lepszym zyciem jedzie i zostawia su...a tym samym pojechala zainwestować w cycki zeby kosic lepszy hajs na su :D? cos przeczuwałem ze kombinuje bo każdy kto chce odejść, po prostu odchodzi :)za lepszym zyciem czyli cyckami ktore lepiej pomogą jej kosic hajs na su? w umie te plastikowe cycki bardziej do niej basują proporcjonalnie do poziomu jej intelektu. Wygląda teraz tak zwyczajnie jak większość plastików na su! naturalne kobiety co raz częsciej są w cenie :)

Antysu
Posty: 24

Post autor: Antysu » czw mar 19, 2020 12:43 am

Brzydkie ma te silikony, niektóre mają tak zrobione cycki, że prawie nie widać a tu zwykły plastik na pierwszy rzut oka, twarz ma przeciętną ale już chyba nie pokazuje, ogólnie to drętwa jest i nudna ale co zarobiła przed zmianą nicku to jej, na miejscu tych naiwniaków już bym do niej nie wszedł za takie manipulacje i oszustwo.

Szczery1111
Posty: 4

Post autor: Szczery1111 » czw mar 19, 2020 1:53 pm

No cycki beznadziejne oszpeciła sie tylko hahah
Pisała że znika to znikła na plastyke żal patrzeć na nią tępa jest i myśli że te silikony ją upiekszyły wrecz przeciwnie gumowa lala się zrobiła i co tu więcej gadac;
lepsze juz sa te dmuchane hahahahah

fajnchlopak
Posty: 14

Post autor: fajnchlopak » czw mar 19, 2020 5:53 pm

Jakby laski nie robily takiego hajsu na januszach to by nie robily sobie operacji. 95% lasek po kilku latach na SU robi sobie cycki myslac, że znowu beda zarabiac kokosy i przewaznie tak jest bo janusze poplacza na poczatku a potem dalej sypia

whitecoctail
Posty: 33

Post autor: whitecoctail » czw mar 19, 2020 7:06 pm

Po kilku dniach a nie latach, w tydzień mogą na luzie wyciągnąć 20 tysięcy. Skoro te najmniej zarabiające laski na jednej grupowej mają po kilkaset złotych a robią ich po kilka to już masz około tysiąca za kilka godzin dziennie a co dopiero te, które trochę bardziej o siebie dbają, siłka, dieta i nawet twarzy nie pokazują a mają z jednej grupowej 500-1000 zł i też zrobią kilka i się uzbiera sumka. Jeszcze są te co nadają z twarzą i się bzykaja one to już w ogóle koszą kasę tylko udają, że są biednymi studentkami bo nie chcą odstarszyc klientów.

Milka2
Posty: 32

Post autor: Milka2 » czw mar 19, 2020 10:58 pm

Niedługo większość będzie miała sztuczne cycki na su.

whitecoctail
Posty: 33

Post autor: whitecoctail » pt mar 20, 2020 8:53 pm

Ma dużą publikę więc chyba na su nie brakuje fanów silikonu.

Alpina
Posty: 9

Post autor: Alpina » sob mar 21, 2020 5:44 pm

whitecoctail pisze:
pt mar 20, 2020 8:53 pm
Ma dużą publikę więc chyba na su nie brakuje fanów silikonu.
No co ty to przecież miejsce zbiórek inteligencji i śmietanki towarzyskiej w dobie zarazy .
A z takimi nowymi atutami Livka ewidentnie da się zauważyć nie jednemu potrzebującemu odskoczni od "płaskoklacia" XD

ODPOWIEDZ