Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Livvy

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
Alpina
Posty: 9

Re: Livvy

Post autor: Alpina » wt mar 31, 2020 4:37 pm

Rufi90 pisze:
wt mar 31, 2020 1:53 am
Cycki zrobione fatalnie, jak dwie piłki przyklejone do klaty.
Jak można się tak oszpecić........
Zaraz cię Emily pogoni z krucyfiksem haha

EmiIybrowm
Posty: 11

Post autor: EmiIybrowm » śr kwie 01, 2020 7:00 pm

Alpina pisze:
wt mar 31, 2020 4:37 pm
Rufi90 pisze:
wt mar 31, 2020 1:53 am
Cycki zrobione fatalnie, jak dwie piłki przyklejone do klaty.
Jak można się tak oszpecić........
Zaraz cię Emily pogoni z krucyfiksem haha
[/q

Na ciebie natomiast działa ten sam poziom wypowiedzi , nie trzeba krucyfiksa i innych " bajerów "

MakeMoreMoney
Posty: 8

Post autor: MakeMoreMoney » śr kwie 01, 2020 7:58 pm

hehehe Rufi to taki typowy czebulaczek co wywala swoje gorzkie żale egzystencjalne na forum i owych modelkach :D hehehe chodzisz do tych dziewczyn które tylko krytykujesz aby poprawić swoją samoocenę :D lepiej się skup na sobie skoro z Ciebie taki James Dean :D nie pasują Ci dziewczyny wyraź opinie i nie wchodź chyba że duposcisk nie pozwala Ci ominąć kobiet które nie akceptujesz :D ale czekamy na Twoje występy wtedy pokarzesz jak się robi SHOW peace :*

fajnchlopak
Posty: 14

Post autor: fajnchlopak » pt kwie 03, 2020 2:22 pm

beka z laski za samo wspomnienie na czacie o jej bylym nicku banicja jakby to jakas tajemnica byla

Alpina
Posty: 9

Post autor: Alpina » pt kwie 03, 2020 4:34 pm

fajnchlopak pisze:
pt kwie 03, 2020 2:22 pm
beka z laski za samo wspomnienie na czacie o jej bylym nicku banicja jakby to jakas tajemnica byla
To musi być Program Ochrony Świadków - Świadek Koronny jak nic zmiana wyglądu ale nie przyzwyczajeń he he ..

A tak w pełni poważnie to musiałeś albo trafić na jej zły dzień albo w mało kulturalny sposób napomknąłeś ten temat mimo że z ciebie fajny chłopak.
Kilka razy widziałem jak pytali się jej o wcielenie by Livvy i nie miała z tym problemów i obyło się bez Banicji a nawet były śmieszkowania.
Jest jeszcze możliwość że trafiłeś na ten specjalny "okres" w miesiącu kiedy to lepiej nie drażnić kobity za bardzo haha

alwayshard2999
Posty: 1

Post autor: alwayshard2999 » ndz kwie 05, 2020 6:09 pm

Fajna dziewczyna, nie wiem dlaczego ją ktoś wyzywa tutaj..ma zapewne wielu fanow i trzeba sie strzec :)

_Gray_Goose_
Posty: 2

Post autor: _Gray_Goose_ » ndz kwie 05, 2020 10:32 pm

fajna raczej nie... najfajniejsza :) oj tam nie ma co się czepiać, każdy bez karnie się może wypowiadać i w własnym mniemaniu krytykować konstruktywnie ale efekt końcowy pokazuje jak mało ma się dystansu do tego miejsc i pań. Nie ma co się dziwić, im fajniejsza dziewczyna tym więcej ma fanów i krytyków. Nie ma co się czepiać

Livvy
Posty: 2

Post autor: Livvy » śr kwie 08, 2020 4:04 pm

Wiecie co .. zaglądam na forum ostatni raz ... szkoda szarpać nerwów... Na początku może i było mi przykro ale teraz mam na was zupełnie WYJEBANE. Gadajcie , piszcie mam was w dupie hejterzy . Zazwyczaj prawicie monologi z multikont , poniżej poziomu mojej piwnicy . Jeśli was to uszczęśliwia róbcie to co tylko potraficie , współczuje wam że tylko na to was stać . ŻENADA , dzieci z piaskownicy


Ps. Będę banować kogo tylko zechcę i nic wam do tego.

Motocyklistalwl
Posty: 9

Post autor: Motocyklistalwl » pn cze 01, 2020 8:44 am

Dziewczyna mega ,ciało mega nie ma do czego się przyczepić;)

tommyleee
Posty: 2

Post autor: tommyleee » pt lip 03, 2020 6:11 pm

Ja powiem tak, kiedyś było kilka fajnych dziewczyn na SU. Mam na myśli czasy Pure Dream.
Teraz wchodzę tu b. żadko i to tylko do Julki. Zawsze jest pełna klasa. I wcale się nie dziwię, że wali niektórym bany, bo sami zachowują się jak buraki i powinni dostać kopa na jaja.

ODPOWIEDZ