Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

SweetCherry

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
SweetCherry
Posty: 9

Re: SweetCherry

Post autor: SweetCherry » pt sty 29, 2021 2:31 am

_msn_ pisze:
śr gru 11, 2019 8:50 am
Cycki ma małe i obwisłe, a na rurze wygina się jak deska :mrgreen:
Jak ja mam małe to jakie są duże? Na pewno o mnie ci chodzi chłopie? 🤣

RAMIREZbis
Posty: 144

Post autor: RAMIREZbis » pt sty 29, 2021 7:04 am

SweetCherry pisze:
pt sty 29, 2021 2:28 am
Jestem już kilka lat, ale dziękuję 😘
Nie ma się czym chwalić xD

nuru1
Posty: 21

Post autor: nuru1 » pt sty 29, 2021 11:03 am

Ciekawe, czy dalej przyjmuje klientów x w stolicy...

SweetCherry
Posty: 9

Post autor: SweetCherry » wt lut 02, 2021 2:29 am

RAMIREZbis pisze:
pt sty 29, 2021 7:04 am
SweetCherry pisze:
pt sty 29, 2021 2:28 am
Jestem już kilka lat, ale dziękuję 😘
Nie ma się czym chwalić xD
Po pierwsze się nie chwale, tylko prostuje, a po drugie nawet gdybym się chwaliła to moja sprawa, a po tobie widzę złośliwość. Póki jestem to chyba jest popyt na "mnie"? Lubię tutaj siedzieć i nie uważam to za coś gorszego.

SweetCherry
Posty: 9

Post autor: SweetCherry » wt lut 02, 2021 2:30 am

nuru1 pisze:
pt sty 29, 2021 11:03 am
Ciekawe, czy dalej przyjmuje klientów x w stolicy...
Robiłam masaże lomi lomi nui. Póki co już ich nie robię, nie mam siły na to. Nigdy nie byłam, nie jestem i nie będę prostytutka. Pozdrawiam

RAMIREZbis
Posty: 144

Post autor: RAMIREZbis » śr lut 03, 2021 6:23 am

SweetCherry pisze:
wt lut 02, 2021 2:30 am
Robiłam masaże lomi lomi nui. Póki co już ich nie robię, nie mam siły na to. Nigdy nie byłam, nie jestem i nie będę prostytutka. Pozdrawiam
Serio nie jesteś prostytutką? W takim razie jak nazwiesz robieranie się przed kamerką za żetony-pieniądze?

Genesis
Posty: 37

Post autor: Genesis » śr lut 03, 2021 1:46 pm

RAMIREZbis pisze:
śr lut 03, 2021 6:23 am
SweetCherry pisze:
wt lut 02, 2021 2:30 am
Robiłam masaże lomi lomi nui. Póki co już ich nie robię, nie mam siły na to. Nigdy nie byłam, nie jestem i nie będę prostytutka. Pozdrawiam
Serio nie jesteś prostytutką? W takim razie jak nazwiesz robieranie się przed kamerką za żetony-pieniądze?
A siebie jak nazwiesz ? Swietojebliwy mnich w grucha w ręce? Nadypcaj konia a nie pierdolisz kocopoły

SweetCherry
Posty: 9

Post autor: SweetCherry » sob lut 06, 2021 5:10 pm

RAMIREZbis pisze:
śr lut 03, 2021 6:23 am
SweetCherry pisze:
wt lut 02, 2021 2:30 am
Robiłam masaże lomi lomi nui. Póki co już ich nie robię, nie mam siły na to. Nigdy nie byłam, nie jestem i nie będę prostytutka. Pozdrawiam
Serio nie jesteś prostytutką? W takim razie jak nazwiesz robieranie się przed kamerką za żetony-pieniądze?
Nie ośmieszaj się.

Mamut_Manfred
Posty: 482

Post autor: Mamut_Manfred » sob lut 06, 2021 8:16 pm

SweetCherry pisze:
sob lut 06, 2021 5:10 pm
RAMIREZbis pisze:
śr lut 03, 2021 6:23 am
SweetCherry pisze:
wt lut 02, 2021 2:30 am
Robiłam masaże lomi lomi nui. Póki co już ich nie robię, nie mam siły na to. Nigdy nie byłam, nie jestem i nie będę prostytutka. Pozdrawiam
Serio nie jesteś prostytutką? W takim razie jak nazwiesz robieranie się przed kamerką za żetony-pieniądze?
Nie ośmieszaj się.
Sweet to kim ty jesteś xdddddd zakonnica czy matka Teresa z kalkuty xdddddddddd ale dojebałaś xdddddddd a żem się uśmiał xddddddddddddd ważne to trwać w swoich przekonaniach xdddddddddd szkoda że każdy twierdzi to samo a ty co innego xdddddddddd

SweetCherry
Posty: 9

Post autor: SweetCherry » ndz lut 07, 2021 4:27 pm

Mamut_Manfred pisze:
sob lut 06, 2021 8:16 pm
SweetCherry pisze:
sob lut 06, 2021 5:10 pm
RAMIREZbis pisze:
śr lut 03, 2021 6:23 am


Serio nie jesteś prostytutką? W takim razie jak nazwiesz robieranie się przed kamerką za żetony-pieniądze?
Nie ośmieszaj się.
Sweet to kim ty jesteś xdddddd zakonnica czy matka Teresa z kalkuty xdddddddddd ale dojebałaś xdddddddd a żem się uśmiał xddddddddddddd ważne to trwać w swoich przekonaniach xdddddddddd szkoda że każdy twierdzi to samo a ty co innego xdddddddddd
Ktoś coś mówił o matce teresie?
Oczywiście pracuje w branży takiej, a nie innej, ale żeby nie rozróżniać camgirl od prostytutki?
Ręce opadają....
Zresztą twoje odpowiedzi świadczą, że nie dorosles, żeby się wypowiadać na jakikolwiek temat.

ODPOWIEDZ