Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Obsesja

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
Mamut_Manfred
Posty: 481

Re: Obsesja

Post autor: Mamut_Manfred » czw mar 25, 2021 11:16 pm

DexterMorgan pisze:
czw mar 25, 2021 11:11 pm
Mamut ty to chyba masz jakąś obsesje na moim punkcie 🤣 Kto wie może jesteś kryptogejem? Zazwyczaj faceci mają obsesje na punkcie dziewczyn, więc chyba powinienem czuć się zaszczycony czy coś ❤️
Ps. U Cristal pisze już od jakiegoś czasu z nowego konta.
Ooo kto to się pojawił w końcu z nowego konta xddddddd heheheheh a jak tam dzisiejsze pisanko xdddddddd tu udajesz przyjaźń a tu takie numery xdddddddd prawiczku myślisz że ją przeruchasz czy co xdddddddd ładne rzeczy mi Cristal o tobie pisała xdddddddd szkoda że nie wiedziala wtedy skąd jestem xdddddddd

Mamut_Manfred
Posty: 481

Post autor: Mamut_Manfred » czw mar 25, 2021 11:17 pm

DexterMorgan pisze:
czw mar 25, 2021 11:11 pm
Mamut ty to chyba masz jakąś obsesje na moim punkcie 🤣 Kto wie może jesteś kryptogejem? Zazwyczaj faceci mają obsesje na punkcie dziewczyn, więc chyba powinienem czuć się zaszczycony czy coś ❤️
Ps. U Cristal pisze już od jakiegoś czasu z nowego konta.
A kiedy znowu wstawisz na całym forum zdjęcia gówna xddddddd widać że cie to jara xddddddd może dlatego zawsze jebiesz xddddddd
A Cristal wie jakie to konto czy znowu robisz z niej debilke xddddddddd wiadomo że nie ze swojego ją oglądasz bo jak oglądałeś ze swojego to odpowiadałeś jej zamiast na czacie to w wiadomości priv albo na mess xddddddd

DexterMorgan
Posty: 3

Post autor: DexterMorgan » czw mar 25, 2021 11:26 pm

Mamut_Manfred pisze:
czw mar 25, 2021 11:16 pm
DexterMorgan pisze:
czw mar 25, 2021 11:11 pm
Mamut ty to chyba masz jakąś obsesje na moim punkcie 🤣 Kto wie może jesteś kryptogejem? Zazwyczaj faceci mają obsesje na punkcie dziewczyn, więc chyba powinienem czuć się zaszczycony czy coś ❤️
Ps. U Cristal pisze już od jakiegoś czasu z nowego konta.
Ooo kto to się pojawił w końcu z nowego konta xddddddd heheheheh a jak tam dzisiejsze pisanko xdddddddd tu udajesz przyjaźń a tu takie numery xdddddddd prawiczku myślisz że ją przeruchasz czy co xdddddddd ładne rzeczy mi Cristal o tobie pisała xdddddddd szkoda że nie wiedziala wtedy skąd jestem xdddddddd
Fakt gdyby wiedziała że uciekłeś z zakładu dla obłąkanych pewnie by uważała na ciebie. No i ciekawe co takiego ci pisała?
Ps. Też cie kocham mamutku ❤️

Mamut_Manfred
Posty: 481

Post autor: Mamut_Manfred » czw mar 25, 2021 11:29 pm

DexterMorgan pisze:
czw mar 25, 2021 11:26 pm
Mamut_Manfred pisze:
czw mar 25, 2021 11:16 pm
DexterMorgan pisze:
czw mar 25, 2021 11:11 pm
Mamut ty to chyba masz jakąś obsesje na moim punkcie 🤣 Kto wie może jesteś kryptogejem? Zazwyczaj faceci mają obsesje na punkcie dziewczyn, więc chyba powinienem czuć się zaszczycony czy coś ❤️
Ps. U Cristal pisze już od jakiegoś czasu z nowego konta.
Ooo kto to się pojawił w końcu z nowego konta xddddddd heheheheh a jak tam dzisiejsze pisanko xdddddddd tu udajesz przyjaźń a tu takie numery xdddddddd prawiczku myślisz że ją przeruchasz czy co xdddddddd ładne rzeczy mi Cristal o tobie pisała xdddddddd szkoda że nie wiedziala wtedy skąd jestem xdddddddd
Fakt gdyby wiedziała że uciekłeś z zakładu dla obłąkanych pewnie by uważała na ciebie. No i ciekawe co takiego ci pisała?
Ps. Też cie kocham mamutku ❤️
Dużo fajnych rzeczy xddddddd całą prawdę o tobie xdddddd trzeba się było tak nie zachowywać to by nikomu o tobie nie mówiła xddddddddd a ty się tak dopytujesz bo się boisz czegoś czy jak? Xddddddddddd pamiętaj warszawa jest mała xddddddddd

Mamut_Manfred
Posty: 481

Post autor: Mamut_Manfred » czw mar 25, 2021 11:35 pm

Uzgadniasz teraz z Cristal co mi odpisać? Xdddddddd hehehehe dawaj ciśnij mi xdddddd now a k hehehehe sam nie potrafisz nic wymyślec tylko Cristal i mamusia za ciebie muszą myśleć xddddddddddd

Mamut_Manfred
Posty: 481

Post autor: Mamut_Manfred » pt mar 26, 2021 12:16 am

fotesin4555 pisze:
pt mar 26, 2021 12:07 am
Mamut_Manfred pisze:
czw mar 25, 2021 11:35 pm
Uzgadniasz teraz z Cristal co mi odpisać? Xdddddddd hehehehe dawaj ciśnij mi xdddddd now a k hehehehe sam nie potrafisz nic wymyślec tylko Cristal i mamusia za ciebie muszą myśleć xddddddddddd
o ktorej ty masz mamut elekcje rano ze siedzirz po nocy
Hehehehe szybkie przelogowanie xdddddddd ciekawe czy Cristal jest z tego zadowolona xddddddddd

q-q-rychu
Posty: 32

Post autor: q-q-rychu » sob mar 27, 2021 1:33 am

Każdy, kto wylewa żale na transmisje grupowe OIi , powinien czym prędzej opuścić SU i zabrać się do lekcji - bo zadanie domowe z podręcznika geografii dla klasy VII - samo się nie zrobi. Piękna, zmysłowa kobieta, która rzeczywiście jest tu przede wszystkim dla zabawy, (podłechtania swej kobiecej próżności także - to prawda [ale która nie pragnie atencji samców, hę?] ) - a tylko przy okazji i na koniec - dla żetonów. Zdecydowanie nie są dla niej najważniejsze. Świetny pokaz, czterokrotnie wydłużony, za śmieszne pieniądze - po pokazie pogaduszki - nic na siłę, nic nie udawane, nie naciągane. Kto jeszcze nie był - niech żałuje.
PS. Tak - to ja pisałam. Obsesja. LOL
Niektórzy tu mają niezłe OBSESJE!

Piotrunia
Posty: 11

Post autor: Piotrunia » sob mar 27, 2021 3:25 am

q-q-rychu pisze:
sob mar 27, 2021 1:33 am
Każdy, kto wylewa żale na transmisje grupowe OIi , powinien czym prędzej opuścić SU i zabrać się do lekcji - bo zadanie domowe z podręcznika geografii dla klasy VII - samo się nie zrobi. Piękna, zmysłowa kobieta, która rzeczywiście jest tu przede wszystkim dla zabawy, (podłechtania swej kobiecej próżności także - to prawda [ale która nie pragnie atencji samców, hę?] ) - a tylko przy okazji i na koniec - dla żetonów. Zdecydowanie nie są dla niej najważniejsze. Świetny pokaz, czterokrotnie wydłużony, za śmieszne pieniądze - po pokazie pogaduszki - nic na siłę, nic nie udawane, nie naciągane. Kto jeszcze nie był - niech żałuje.
PS. Tak - to ja pisałam. Obsesja. LOL
Niektórzy tu mają niezłe OBSESJE!
Dokładnie. Zgadzam się w 100%. Normalna dziewczyna. Ale teraz na SU ludziom się pojebało w głowach i wolą oszukiwane grupowe, ściemy z lushem i inne najebane "gwiazdy" które lansują się na luksusowe.

RAMIREZbis
Posty: 144

Post autor: RAMIREZbis » sob mar 27, 2021 7:46 am

Dziwna laska. Przeczy sama sobie, mówiąc a raczej pisząc(bo głosu chyba nigdy nie włącza), bo na trans pisze, że na żetonach jej nie zależy ostentacyjnie odrzucając priv, to dwa pytania: Po co je ustawia? i dlaczego koniec końców (od pewnie sponsora żeby się nie zdenerwował i nie zmienił obiektu zainteresowania) akceptuje? Z grupami podobnie po co je robi(z zastrzeżeniem min 70) jest 67 i odrzuca grupę. Odpowiedz jest pewnie prosta, bo ma oglądających za kompletnych idiotów(z resztą jak każda tutaj) i myśli, że ktoś w to uwierzy(a pewnie są i tacy). Kiedyś robiła strip na na ogóle, teraz chyba tylko na grupie a poza stripem nic a mogłaby się chociaż palcować, o wibro nawet nie wspomnę.

Przemek246
Posty: 69

Post autor: Przemek246 » sob mar 27, 2021 9:48 am

Laska celowo ustawia grupę za 10 zet i piszę ze od 70 widzow grupa =70zl za krecenie sie kilkanascie minut bez twarzy i glosu.Wiadomo ze jezeli siedzi u niej ponad 200 widzow to tylko 70 nie kupi a wiecej.Poza tym na ogolnym rzucaja 10 zet zeby dala bilet a ona odpisuje ze dal napiwek ze bilet sie kupuje to juz z tego naleci jej sporo bo chlopy nie mysla tylko rzucaja.I tak sobie kombinuje by sie hajs zgadzal.Jakby nie byla tu dla kasy to by nie ustawiala celow,grup i priv ,za zety z kosmosu oczywiscie bez twarzy i glosu.Kazda traci tu swoj czas prywatny by zarobic.Tak jak my nie pracujemy za darmo ,tak i one nie maja zamiaru.Z reszta portal by nie istnial jakby na tym nie zarabial.

ODPOWIEDZ