Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Missy

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
Realvtec
Posty: 6

Re: Missy

Post autor: Realvtec » pt maja 05, 2023 9:49 pm

TaLuLa-Dances-The-HuLa pisze:
pt maja 05, 2023 9:23 pm
Realvtec pisze:
pt maja 05, 2023 9:19 pm
Chodzi o to, że płacąc swoje ciężko zarobione pieniądze nie chcę zostać oszukany.
Weź tato...
Poszukaj sobie realnej, bezinteresownej partnerki, którą przeinwigilujesz organoleptycznie do ostatniej komórki. ;)
Twój tok rozumowania jest kompletnie pozbawiony logiki i jakichkolwiek zasad moralnych. Chyba się za dużo stópek dziś naoglądałeś.

Awatar użytkownika
TaLuLa-Dances-The-HuLa
Posty: 62

Post autor: TaLuLa-Dances-The-HuLa » pt maja 05, 2023 10:31 pm

Realvtec pisze:
pt maja 05, 2023 9:49 pm
Twój tok rozumowania jest kompletnie pozbawiony logiki i jakichkolwiek zasad moralnych. Chyba się za dużo stópek dziś naoglądałeś.
Ktoś, kto płaci "swoje ciężko zarobione pieniądze", za oglądanie cipek na ekranie, chce mnie logiki i zasad moralnych uczyć? - Bój się Boga, tato...
Pociągnijmy temat logiki, bo to bardzo ciekawe... piszę do ciebie, że jestem kobietą, a ty mi odpowiadasz: "Chyba się za dużo stópek dziś naoglądał."
Kto tu ma problem z logiką? No chyba, że podważanie czyjejś tożsamości płciowej, jest twoim hobby. Aaaa, to w takim razie gratuluję predylekcji. ;) Jeśli zaś chodzi o stópki, to nie muszę oglądać cudzych, mam swoje. :D

Realvtec
Posty: 6

Post autor: Realvtec » pt maja 05, 2023 10:44 pm

TaLuLa-Dances-The-HuLa pisze:
pt maja 05, 2023 10:31 pm
Realvtec pisze:
pt maja 05, 2023 9:49 pm
Twój tok rozumowania jest kompletnie pozbawiony logiki i jakichkolwiek zasad moralnych. Chyba się za dużo stópek dziś naoglądałeś.
Ktoś, kto płaci "swoje ciężko zarobione pieniądze", za oglądanie cipek na ekranie, chce mnie logiki i zasad moralnych uczyć? - Bój się Boga, tato...
Pociągnijmy temat logiki, bo to bardzo ciekawe... piszę do ciebie, że jestem kobietą, a ty mi odpowiadasz: "Chyba się za dużo stópek dziś naoglądał."
Kto tu ma problem z logiką? No chyba, że podważanie czyjejś tożsamości płciowej, jest twoim hobby. Aaaa, to w takim razie gratuluję predylekcji. ;) Jeśli zaś chodzi o stópki, to nie muszę oglądać cudzych, mam swoje. :D
Po pierwsze, nie płacę za oglądanie cipek. To cipki ogladają mnie, a ja w tym czasie lubię sobie z ładną dziewczyną porozmawiać i co? Masz z tym problem? Zapierdalam w Londynie czasem i po 70h tygodniowo. I nie mam czasu na oglądanie transów. Weź sobie z nią priva i sama zobacz. Przecież to gołym okiem widać, że coś majstrowane było. Taka niby piękna, a żaden priv nie oferuje pokazania swojego pachnidełka... czy nawet porządnej wypinki... w ogóle nie jest to podejrzane, ani troszkę.

Awatar użytkownika
TaLuLa-Dances-The-HuLa
Posty: 62

Post autor: TaLuLa-Dances-The-HuLa » pt maja 05, 2023 11:04 pm

Realvtec pisze:
pt maja 05, 2023 10:44 pm
Po pierwsze, nie płacę za oglądanie cipek. To cipki ogladają mnie, a ja w tym czasie lubię sobie z ładną dziewczyną porozmawiać i co?
Czyżby?
"Za nic w świecie nie chciała pokazać cipki na priv 30-minutowym, a oferowałem 700 żetonów za pokazanie na sekundę."

Jakiś niekonsekwentny jesteś. Po co ma ci cokolwiek między nogami pokazywać, skoro rozmowa jest twoim priorytetem? Jeśli masz jakieś zastrzeżenia do jej kobiecości, to idź porozmawiać z taką, która ma cipkę na czole. ;)

ChoryPsychicznie
Posty: 46

Post autor: ChoryPsychicznie » pt sie 11, 2023 6:00 am

Fajna

__dark_soul_
Posty: 16

Post autor: __dark_soul_ » pt wrz 08, 2023 3:15 am

zesralbym sie ze smiechu jak y wyszlo ze trans a setki spermiarzy walilo do niego/niej xD

SexiNiunio
Posty: 1

Post autor: SexiNiunio » śr lut 21, 2024 11:20 pm

U mnie wszystko było na swoim miejscu a jestem stałym bywalcem
Ostatnio zmieniony pt lut 23, 2024 7:28 am przez SexiNiunio, łącznie zmieniany 3 razy.

Juziuqq
Posty: 1

Post autor: Juziuqq » pt lut 23, 2024 1:39 am

Dla mnie robiła normalnie pokazXD

ODPOWIEDZ