Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Missy

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
Knaga22
Posty: 1

Missy

Post autor: Knaga22 » pt lut 03, 2023 12:51 am

Dzisiaj byłem na jej transmisji i zauwazyłem ze ma jabłko adama co wiaze sie z tym ze prawdopodobnie jest Trans. Moge sie mylić jestem tylko człowiekiem ale jej linia szczeki tez na kobieca nie wygladała.od razu dostałem Bana moze poleciec na mnie fala hejtu trudno ale wole dmuchac na zimne i ostrzec tych ktorzy nie czuli by sie dobrze wchodza do Transa nie wiedzac o tym a tym bardziej bawic sie wspolnie.Pozdrawiam

Awatar użytkownika
TaLuLa-Dances-The-HuLa
Posty: 64

Post autor: TaLuLa-Dances-The-HuLa » pt lut 03, 2023 1:01 am

Kobiety też mają jabłko Adama.
"Zwykle przyczyną powiększonej grdyki u kobiet są zaburzenia hormonalne, nieprawidłowa budowa krtani, szyi lub uwarunkowania genetyczne.
W sporadycznych przypadkach rozrost jabłka Adama u dziewczyn może wynikać z choroby nowotworowej, zlokalizowanej w obrębie tarczycy lub krtani."

Scream
Posty: 143

Post autor: Scream » pt lut 03, 2023 1:22 am

Aż z Ciekawości zajrzałem do niej i faktycznie ma lekkie wybrzuszenie na szyi. Ciężko mi ocenić na ile masz rację, a na ile TaLula. Zdarza się, że kobiety mające zaburzoną gospodarkę hormonalną mają właśnie uwydatnione jabłko Adama.

Awatar użytkownika
TaLuLa-Dances-The-HuLa
Posty: 64

Post autor: TaLuLa-Dances-The-HuLa » pt lut 03, 2023 1:55 am

Ciekawe za co Knaga zaliczył bana? Stawiam, że była to "bardzo subtelna" uwaga z jego strony, na temat tożsamości płciowej Missy.

Realvtec
Posty: 6

Post autor: Realvtec » pt maja 05, 2023 6:43 pm

Missy to na 100% trans. Wczoraj miałem priva i od razu się zorientowałem. Znaki szczególne:

- Głos. Kompletnie nie brzmi kobieco, tylko jak męski pozbawiony męskich niskich tonów
- Ogromny nos z profilu
- Brwi i rysy górnej części twarzy
- Duże, bardzo widoczne żyły na zewnętrznej stronie dłoni oraz na przedramieniach
- Wewnętrzna strona ramion to gołym okiem widoczne i oddzielone męskie bicepsy.
- Za nic w świecie nie chciała pokazać cipki na priv 30-minutowym, a oferowałem 700 żetonów za pokazanie na sekundę
- Ok, dużo dziewczyn ma perfekcyjnie kształtne piersi, ale Missy ma chyba nieco ZBYT perfekcyjne.
- Głupkowate zachowanie gdy przez kilka minut próbowałem dociec prawdy. Teksty w stylu "No co ty głuptasie, przecież jestem kobietą, nie obrażaj mnie." Połączyć z piskliwym głosem i nerwowym śmiechem brzmiało 100% jak "No co Ty tato, weź się tato" z Dnia Świra.

Podsumowując, wygląda to wszystko na robotę najlepszych chirurgów plastycznych na świecie, ale pewne rzeczy da się zauważyć.

Awatar użytkownika
TaLuLa-Dances-The-HuLa
Posty: 64

Post autor: TaLuLa-Dances-The-HuLa » pt maja 05, 2023 7:37 pm

Realvtec pisze:
pt maja 05, 2023 6:43 pm
- Głos. Kompletnie nie brzmi kobieco, tylko jak męski pozbawiony męskich niskich tonów
- Ogromny nos z profilu
- Brwi i rysy górnej części twarzy
- Duże, bardzo widoczne żyły na zewnętrznej stronie dłoni oraz na przedramieniach
- Wewnętrzna strona ramion to gołym okiem widoczne i oddzielone męskie bicepsy.
- Za nic w świecie nie chciała pokazać cipki na priv 30-minutowym, a oferowałem 700 żetonów za pokazanie na sekundę
- Ok, dużo dziewczyn ma perfekcyjnie kształtne piersi, ale Missy ma chyba nieco ZBYT perfekcyjne.
- Głupkowate zachowanie gdy przez kilka minut próbowałem dociec prawdy.
A weź się tato... ja wyglądam i zachowuję się tak samo, a jednak jestem 100% kobietą.

Realvtec
Posty: 6

Post autor: Realvtec » pt maja 05, 2023 7:56 pm

Nie zamierzam prowadzić dywagacji na temat płci jakiegoś tam użytkownika SU. Polecam samemu wykupić priv i przyjrzeć się pewnym rzeczom.

Awatar użytkownika
TaLuLa-Dances-The-HuLa
Posty: 64

Post autor: TaLuLa-Dances-The-HuLa » pt maja 05, 2023 8:43 pm

No co ty, tato... po co miałabym to robić?
Daj spokój, nie zamierzam analizować i rozbierać na czynniki pierwsze czyjejś psychiki, fizjologii, fizjonomii oraz indywidualnych cech osobniczych, a następnie dzielić się manifestacyjnie moimi wnioskami (ku uciesze forumowych szyderców).

Realvtec
Posty: 6

Post autor: Realvtec » pt maja 05, 2023 9:19 pm

TaLuLa-Dances-The-HuLa pisze:
pt maja 05, 2023 8:43 pm
No co ty, tato... po co miałabym to robić?
Daj spokój, nie zamierzam analizować i rozbierać na czynniki pierwsze czyjejś psychiki, fizjologii, fizjonomii oraz indywidualnych cech osobniczych, a następnie dzielić się nimi manifestacyjnie (ku uciesze forumowych szyderców).
Chodzi o to, że płacąc swoje ciężko zarobione pieniądze nie chcę zostać oszukany. Ani mnóstwo innych osób. A że Tobie nie przeszkadza czy to chłopak czy dziewczyna, to już Twoja sprawa. To jest oszustwo i wyłudzenie. Nie mam zamiaru się rozbierać przed transem, no sorry.

Awatar użytkownika
TaLuLa-Dances-The-HuLa
Posty: 64

Post autor: TaLuLa-Dances-The-HuLa » pt maja 05, 2023 9:23 pm

Realvtec pisze:
pt maja 05, 2023 9:19 pm
Chodzi o to, że płacąc swoje ciężko zarobione pieniądze nie chcę zostać oszukany.
Weź tato...
Poszukaj sobie realnej, bezinteresownej partnerki, którą przeinwigilujesz organoleptycznie do ostatniej komórki. ;)

ODPOWIEDZ