Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Bitchimacow/ grupowa 11.12.2022

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
Kaamiru
Posty: 1

Bitchimacow/ grupowa 11.12.2022

Post autor: Kaamiru » pn gru 12, 2022 11:37 pm

Witam.
Piszę post w sprawie transmisji grupowej...
Grupowa na siłowni pozna nocą... 12min. Z czego połowa to zrywanie połączenia przez internet z winy użytkowniczki, mimo zapewnień, że będzie przedłużać nic z tego nie było. A jak weszła na ogólna transmisję i ludzie zaczęli jej zgłaszać reklamację to zawinęła się bez słowa.
Do tego opis transmisji grupowej niezgodny z tym co było rzeczywiście... baaa, na grupowej prawie nic nie było. Czy są osoby które zgłaszały moze ta transmisje? Niestety mi się nie udało, przez te problemy z internetem u Niej, a pozniej sie tak szybko zawinęła.

Franc_Maurer
Posty: 26

Post autor: Franc_Maurer » wt gru 13, 2022 8:05 am

Kaamiru pisze:
pn gru 12, 2022 11:37 pm
Witam.
Piszę post w sprawie transmisji grupowej...
Grupowa na siłowni pozna nocą... 12min. Z czego połowa to zrywanie połączenia przez internet z winy użytkowniczki, mimo zapewnień, że będzie przedłużać nic z tego nie było. A jak weszła na ogólna transmisję i ludzie zaczęli jej zgłaszać reklamację to zawinęła się bez słowa.
Do tego opis transmisji grupowej niezgodny z tym co było rzeczywiście... baaa, na grupowej prawie nic nie było. Czy są osoby które zgłaszały moze ta transmisje? Niestety mi się nie udało, przez te problemy z internetem u Niej, a pozniej sie tak szybko zawinęła.
Po jaki chuj wchodzicie do tych panienek ze wschodu???A ta nie dość,że mega pasztet to pierwsza NACIAGARA.Wystarczy wejść na jej profil i poczytać komentarze-wszystkie negatywne .A adm też ma to w dupie bo ta pani była już nie raz zglaszana za oszustwa.

RAMIREZbis
Posty: 144

Post autor: RAMIREZbis » wt gru 13, 2022 8:37 am

Franc_Maurer pisze:
wt gru 13, 2022 8:05 am
Po jaki chuj wchodzicie do tych panienek ze wschodu???A ta nie dość,że mega pasztet to pierwsza NACIAGARA.Wystarczy wejść na jej profil i poczytać komentarze-wszystkie negatywne .A adm też ma to w dupie bo ta pani była już nie raz zglaszana za oszustwa.
Sam jesteś ze wschodu to po pierwsze a po drugie jak pokaz jest dobry to jakie ma znaczenie kto skąd jest.

Franc_Maurer
Posty: 26

Post autor: Franc_Maurer » wt gru 13, 2022 9:54 am

RAMIREZbis pisze:
wt gru 13, 2022 8:37 am
Franc_Maurer pisze:
wt gru 13, 2022 8:05 am
Po jaki chuj wchodzicie do tych panienek ze wschodu???A ta nie dość,że mega pasztet to pierwsza NACIAGARA.Wystarczy wejść na jej profil i poczytać komentarze-wszystkie negatywne .A adm też ma to w dupie bo ta pani była już nie raz zglaszana za oszustwa.
Sam jesteś ze wschodu to po pierwsze a po drugie jak pokaz jest dobry to jakie ma znaczenie kto skąd jest.
Nie mówimy tutaj o dobrym pokazie tylko o przecięciu w chuja,a ta pani ma akurat kiepska opinie.Ale masz rację-pochodzenie nie ma znaczenia,bo nasze laski też oszukują.Tyle,że 90% tych ze wschodu nadaje jednocześnie na kilku stronach i liczy się tylko zet.Pewnie trzyma na tym łapę jakiś jeden ruski Alfons,dlatego ogólnie jestem przeciwny żeby dawać im zarobić.Ale oczywiście są wyjątki i też całkiem fajne dziewczyny jak np Chanel_5 czy Karolina Manuuu.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » wt gru 13, 2022 2:04 pm

Od kiedy roksy nie ma showup.tv zrobiło się bardziej rygorystyczne z wypłatąmi i już nie ma nadaje 5 kobiet i wypłaca się na kogoś opiekuna czy znajomego . Teraz nadaje kobieta wypłaca kobieta.
Konto musi być w Polsce bo bank polski ma prawo do blokady środków z nieznanego źródła. A bywały przypadki że były wzywane panie z Litwy i Ukrainy czy Rosji bo pan opiekun nie potrafił wytłumaczyć z kad się biorą wpływy na konto w dużych sumach. I bank blokuje takie konta i wzywa do wyjaśnienia. Showup.tv też co jakiś czas sprawdza osoby co wypłacaja na siebie czy na kogoś czy to się za często nie zmienia.

RAMIREZbis
Posty: 144

Post autor: RAMIREZbis » śr gru 14, 2022 12:25 am

Franc_Maurer pisze:
wt gru 13, 2022 9:54 am
RAMIREZbis pisze:
wt gru 13, 2022 8:37 am
Franc_Maurer pisze:
wt gru 13, 2022 8:05 am
Po jaki chuj wchodzicie do tych panienek ze wschodu???A ta nie dość,że mega pasztet to pierwsza NACIAGARA.Wystarczy wejść na jej profil i poczytać komentarze-wszystkie negatywne .A adm też ma to w dupie bo ta pani była już nie raz zglaszana za oszustwa.
Sam jesteś ze wschodu to po pierwsze a po drugie jak pokaz jest dobry to jakie ma znaczenie kto skąd jest.
Nie mówimy tutaj o dobrym pokazie tylko o przecięciu w chuja,a ta pani ma akurat kiepska opinie.Ale masz rację-pochodzenie nie ma znaczenia,bo nasze laski też oszukują.Tyle,że 90% tych ze wschodu nadaje jednocześnie na kilku stronach i liczy się tylko zet.Pewnie trzyma na tym łapę jakiś jeden ruski Alfons,dlatego ogólnie jestem przeciwny żeby dawać im zarobić.Ale oczywiście są wyjątki i też całkiem fajne dziewczyny jak np Chanel_5 czy Karolina Manuuu.
Ona przecież nie jest ze wschodu, to Polka. O to mi bardziej chodziło.

Franc_Maurer
Posty: 26

Post autor: Franc_Maurer » śr gru 14, 2022 9:51 am

RAMIREZbis pisze:
śr gru 14, 2022 12:25 am
Franc_Maurer pisze:
wt gru 13, 2022 9:54 am
RAMIREZbis pisze:
wt gru 13, 2022 8:37 am


Sam jesteś ze wschodu to po pierwsze a po drugie jak pokaz jest dobry to jakie ma znaczenie kto skąd jest.
Nie mówimy tutaj o dobrym pokazie tylko o przecięciu w chuja,a ta pani ma akurat kiepska opinie.Ale masz rację-pochodzenie nie ma znaczenia,bo nasze laski też oszukują.Tyle,że 90% tych ze wschodu nadaje jednocześnie na kilku stronach i liczy się tylko zet.Pewnie trzyma na tym łapę jakiś jeden ruski Alfons,dlatego ogólnie jestem przeciwny żeby dawać im zarobić.Ale oczywiście są wyjątki i też całkiem fajne dziewczyny jak np Chanel_5 czy Karolina Manuuu.
Ona przecież nie jest ze wschodu, to Polka. O to mi bardziej chodziło.
Sorry,masz rację.Pomylilem ja z inną laska o trochę podobnym nicku.

3metry_50cm_miliard_PLN
Posty: 3

Post autor: 3metry_50cm_miliard_PLN » sob gru 31, 2022 1:44 am

Franc_Maurer pisze:
śr gru 14, 2022 9:51 am
RAMIREZbis pisze:
śr gru 14, 2022 12:25 am
Franc_Maurer pisze:
wt gru 13, 2022 9:54 am


Nie mówimy tutaj o dobrym pokazie tylko o przecięciu w chuja,a ta pani ma akurat kiepska opinie.Ale masz rację-pochodzenie nie ma znaczenia,bo nasze laski też oszukują.Tyle,że 90% tych ze wschodu nadaje jednocześnie na kilku stronach i liczy się tylko zet.Pewnie trzyma na tym łapę jakiś jeden ruski Alfons,dlatego ogólnie jestem przeciwny żeby dawać im zarobić.Ale oczywiście są wyjątki i też całkiem fajne dziewczyny jak np Chanel_5 czy Karolina Manuuu.
Ona przecież nie jest ze wschodu, to Polka. O to mi bardziej chodziło.
Sorry,masz rację.Pomylilem ja z inną laska o trochę podobnym nicku.
<3 XD made my day

Pickless
Posty: 2

Post autor: Pickless » pn sty 02, 2023 6:59 pm

Lepiej nas wyroohala 29.12. 2022 także z siłowni a wczesniej gość z Pizzą :)
Standard, hahahaha, z tego co widzę teraz na forum.

Niemniej po akcji (ustawce) na siłowni, najlepiej bawiłem się po "pokazie" na chacie jeszcze działającym.
Polewa fhóóy, dawno się tak nie naśmiałem, a to ważniejsze od jej korka odtylcowego :)

Pisaliśmy (a zostało nas kilku conajmniej) i laliśmy do rozpuku.

Wyroohała ponad 200-stu oglądających w tym tego swojego GIERMKA biedaczynę, który już nie miał czym strzelać
(hahahahahaha), wcześniej pewnie grał rolę Pizza-Mena i mu się amunicja skończyła.

Kilku było wkurzonych, Ja jednak śmiałem się jak dziecko po głupawej komedii :)
a smiech w obecnych czasach jest bezcenny !!!

Oczywiście z nia już będę ostrożniejszy, choć nie będę się zarzekał, że nie wykupie kiedyś jej przedstawienia
aby się posmiać - ale tylko w Promocji :)

BTW. Teraz ponoć jest w Egipcie w i nadaje z Hotelu (hahaha)- choć to nie jest info potwierdzone, jednak w drugim wątku ktoś to napisał.

ODPOWIEDZ