Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

BOGINI_GYPSY_QUEEN + Annpearl Oszustwo

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
RAMIREZbis
Posty: 144

Re: BOGINI_GYPSY_QUEEN + Annpearl Oszustwo

Post autor: RAMIREZbis » pn gru 12, 2022 12:54 am

cybor pisze:
pn gru 12, 2022 12:11 am
Jestem chyba jednym z niewielu którzy zgłosili transmisję poprzez "zgłoś nadużycie" ale mimo to showup dalej się do tego nie odniósł...
Kiedyś był próg 30% zgłoszeń, żeby Administracja reagowała. Nie wiem ile ten próg wynosi teraz.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » pn gru 12, 2022 8:50 am

RAMIREZbis pisze:
pn gru 12, 2022 12:54 am
cybor pisze:
pn gru 12, 2022 12:11 am
Jestem chyba jednym z niewielu którzy zgłosili transmisję poprzez "zgłoś nadużycie" ale mimo to showup dalej się do tego nie odniósł...
Kiedyś był próg 30% zgłoszeń, żeby Administracja reagowała. Nie wiem ile ten próg wynosi teraz.
Ten próg to 50 musi być większość. Pozatym jak powstawały grupy nikt nie brał pod uwagę tak masowych grupowych. Schemat jest bardzo zbliżony do trasmisji prywatnej jeden na jeden.
wejść może spora ilość osób ale wtedy jeśli taka grupowa trasmisja ma być zgłoszona musi być większość ludzi co zgłasza w czasie wyznaczonym.
Tu jest już konflikt widzą z nadającymi po trasmisji. Formalnie nie było zgłoszenia zapis grupowej zostaje z automatu niszczony sprawy nie ma i wszelkie pisanie o zwrot żetony jest bez podstawny.
Dziala to na tej samej zasadzie zwykłe nadużycie tyle że tu nie może być jedno zgłoszenie co przerywa automatycznie wykonanie pokazu jak to wygląda w normalnych priv.

sonita95
Posty: 8

Post autor: sonita95 » pn gru 12, 2022 12:01 pm

po tej ostatniej grupowej co ludzi oszukaly nic nie zrobily dla tych poszkodowanych rzadnego bonusu.... tylko dalej idá zaparte w te pokazy, cale szczescie ludzie odpuscili i nikt nie wchodzil wczoraj na ta grupe, niech maja nauczke ze ludzie pamietaja, co z tego ze zarobily w pierwszy dzien jakw drugi juz nikt nie wejdzie?nie ma sensu robic ludzi w chuja:) ani przepraszam ani slowa skruchy tylko banowanie za prawde taka taktyke obraly zenada!

kisssme111x
Posty: 2

Post autor: kisssme111x » pn gru 12, 2022 12:07 pm

Mi to się zdaję, że ten Papi ją za mocno ruchał, rzucił się na nią jak pies na sukę. Widać było, że ją boli. Miała dość i wyłączyła. Fajnie by było jakby się im udało jeszcze zrobić te grupę bo jak się skończy tak jak teraz to będzie straszny niedosyt. Ogólnie te transmisję ich wspólne są bardzo fajne i inne grupowe też. Jakoś tylko ta wisienka na torcie nie może się ziścić.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » pn gru 12, 2022 12:30 pm

Wczorajszą trasmisje bacznie śledził moderator na co oni są już przyszykowani a jak nie to powini. Bo zgłoszenia na kontakt daje podstawę do kontroli takich masowych trasmisji i tak łatwo już nie będzie jak zrobiły w pierwszym dniu tam się sytuacja wymknęła im z pod kontroli co było widać jak ta trasmisja ogólna była prowadzona. Napewno administrator nie pozwoli sobie na kolejny raz i będą kontrolować takie trasmisje bo ludzie powini wołać @MODERATOR jeśli trasmisja ogólna zbudza jakieś zastrzeżenia to moderator to sprawdza jak tylko ma zgłoszone.

Wczoraj się mocno pilnowały bo im to też się wymknęło z pod kontroli za dużo alkocholu.

Kolorowy77
Posty: 17

Post autor: Kolorowy77 » pn gru 12, 2022 2:35 pm

Ta pusta blondyna Ann banuje teraz każdego kto tylko wspomni na chacie o tej wyjebce którą zrobiły z Gypsy.Zero jakiegoś odzewu w stronę tych co wyrzucili zet w błoto.Tylko się śmieje,że wyjebaly w kosmos tylu ludzi.
Nikt już nie powinien nigdy dac jej nawet 10 zet to może by się obudziła jedna z druga.A tak,to za chwilę wszyscy zapomną i będą sobie zarabiać dalej....

szybka_rejestracja
Posty: 10

Post autor: szybka_rejestracja » pn gru 12, 2022 3:03 pm

sonita95 pisze:
pn gru 12, 2022 12:01 pm
dalej idá zaparte w te pokazy
sonita - "á" cie zdradziło!

Jaca925
Posty: 8

Post autor: Jaca925 » pn gru 12, 2022 3:10 pm

Właśnie mnie zbanowała za samo pytanie o co chodzi. Teraz już wiem. Typiara jest bezczelna bo się później smiała, że na forum piszą same dzieci i nie ma się co nimi przejmować. I nie ważne co mówią byleby mówili! Dacie wiarę? Jak moderacja toleruje złodziejstwo to ja już tu więcej żetonów nie kupię! Oszustwo to jest przestępstwo a karma wraca!

szybka_rejestracja
Posty: 10

Post autor: szybka_rejestracja » pn gru 12, 2022 3:22 pm

czujesz sie oszukany, to zgloś problem moderacji.
ja za te 20 zł czuje sie mega usatysfakcjonowany, zobaczyc Ann kleczaca na pieska przed facetem - bezcenne!

Jaca925
Posty: 8

Post autor: Jaca925 » pn gru 12, 2022 3:48 pm

ja się tylko zapytałem o co chodzi z tą inbą u źródła bo ludzie na innych transmisjach są oburzeni. Na to forum nigdy nawet nie wchodziłem. 500 osób zostało oszukanych i zero reakcji? Serio? To jest rozbój w biały dzień! I jakieś tłumaczenie się, że za mało osób zgłosiło więc nie ma sprawy. Przecierz to tak szkodzi wizerunkowo, że długofalowo przyniesie większe straty. Pewnie inni też tu kantują na potęgę. Nowym użytkownikom radzę omijać transmisje grupowe. A oszukanym radzę wytoczyć proces zbiorowy właścicielowi portalu i nagłaśniać sprawę gdzie się da. Nie dać sobie pluć w twarz i jeszcze udawać, że pada deszcz.

ODPOWIEDZ