Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

xUleglaSuniaX

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
Filip__filip
Posty: 1

Re: xUleglaSuniaX

Post autor: Filip__filip » czw lip 25, 2019 3:59 pm

JEST. Jest dupcia nie z tej ziemi. Dupsko, cyce, dziubek. Na sama mysl o Tobie kociaku pala staje. Sliczna blond dupcia, z ktorej grzechem jest zchodzic. Kazda dziurkę Tobie kocie pierdolic i zalewac.
Pozdrawia ujebany smarem mechanik

rawen
Posty: 15

Post autor: rawen » wt sie 06, 2019 6:13 pm

Wszystko zgoda minusem jest to że z niewiadomych względów na prywatnej zakłada okulary, nawet pomimo zapewnień.

rawen
Posty: 15

Post autor: rawen » wt sie 06, 2019 6:14 pm

*pomimo zapewnień że zdejmie

xUleglaSuniaX
Posty: 7

Post autor: xUleglaSuniaX » wt sie 06, 2019 7:42 pm

Noszę zwykle okulary nie przeciw słoneczne. Z tego co pamiętam zdjelam je na chwilę jak prosiłeś :)

OPEL189
Posty: 1

Post autor: OPEL189 » śr sie 07, 2019 6:22 pm

Najpiękniejsza i najbardziej seksowna i atrakcyjna kobieta biust dupeczka buzika piekna priv to poezja daje z siebie 100% do tego miła symatyczna z nia mozna porozmawiac prawie o wszystkim

rawen
Posty: 15

Post autor: rawen » śr sie 07, 2019 6:41 pm

Otóż to Ola, zdjęłaś "na chwilę" 8-)

zeus_szcz
Posty: 16

Post autor: zeus_szcz » pt sie 16, 2019 1:48 pm

Witaj Sunia pogadamy?

xUleglaSuniaX
Posty: 7

Post autor: xUleglaSuniaX » pn cze 29, 2020 1:44 pm

Posłuchaj mnie uważnie, stalkujesz mnie i pewnie inne dziewczyny też . Wyraźnie jasno i klarownie za każdym razem Ci mówię, że masz dać mi spokój. Nie jestem zainteresowana zabawami z tobą- powtarzam Ci to wielokrotnie. Przychodzisz na kolejnych nickach i robisz to samo. I tak w kółko. Powtórzę Ci ostatni raz- nie życzę sobie kontaktu z Tobą ani tutaj ani na żadnym innym komunikatorze. Masz wiele dziewczyn do wyboru, ja już z Toba współpracę zakończyłam i jeśli nie potrafisz tego uszanować będę zmuszona zgłaszać twoje "zagrania " do moderacji.

Nie wylewaj żali na forum tylko uszanuj moją decyzję, miej jaja i idź dalej.

Więcej nie zamierzam w tej kwestii się udzielać na forum.

Pozdrawiam i życzę powodzenia :)

bieluch38
Posty: 6

Post autor: bieluch38 » pt lip 03, 2020 2:15 pm

Fajnie napisane zdanie. Jednym ciągiem 😬

rawen
Posty: 15

Post autor: rawen » śr gru 16, 2020 8:17 pm

coś jej mało ostatnio na su ,chyba ze siedzi na podobnych stronach, no i ceny privów podniosła(

ODPOWIEDZ