Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Bitchimacow

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
privy_tylko_z_miosci
Posty: 27

Re: Bitchimacow

Post autor: privy_tylko_z_miosci » wt cze 27, 2023 11:33 pm

Scream pisze:
wt gru 06, 2022 5:43 am
privy_tylko_z_miosci pisze:
śr lis 23, 2022 9:56 pm
Scream pisze:
sob lis 19, 2022 5:58 pm

Privy kilka tygodni temu to samo pisałeś u Oli, a jak się cofniemy o kilka miesięcy to i u Litki usłyszymy podobne słowa. XD
Scream co to za amatorskie fake newsy. Kazdy z jej 23 widzow wie ze Litka nie robi grup a grupy u Olki sa specificzne wiec nie ma co porownywac.
Wiadome, że Litka za grupami nie przepada, ale nieprawdą jest, że w ogóle nie robi grup. Zresztą raz byłem, obejrzałem i przeżyłem! :D Daję radę dziewczyna, mogłaby częściej robić grupowe. Grupki Oli faktycznie są ekskluzywne. Wyłącznie dla koneserów naturalnego piękna i długiego kuszenia. Na koniec powiem Ci jedno ...... całkiem nie najgorzej wybrnąłeś. ;] Pozdro Privy
"Grupki Oli faktycznie są ekskluzywne. Wyłącznie dla koneserów naturalnego piękna i długiego kuszenia." to co Ty tam robiles jak chciales tylko na szybko zwalic pod stopy?




;)

Scream
Posty: 143

Post autor: Scream » wt lip 11, 2023 10:38 pm

privy_tylko_z_miosci pisze:
wt cze 27, 2023 11:33 pm


"Grupki Oli faktycznie są ekskluzywne. Wyłącznie dla koneserów naturalnego piękna i długiego kuszenia." to co Ty tam robiles jak chciales tylko na szybko zwalic pod stopy?

;)
A tutaj akurat się mylisz, bo u Oli mi się wszystko podobało i dało radę zwalić też do innych części ciała xD btw. Ty to masz zapłon Privy, odpisywać po tylu miesiącach dopiero :D

ChoryPsychicznie
Posty: 46

Post autor: ChoryPsychicznie » pt sie 11, 2023 7:33 am

Ekstra

Wiktor_dlaSuczi
Posty: 27

Post autor: Wiktor_dlaSuczi » pt wrz 08, 2023 4:03 am

😈😛😛

Awatar użytkownika
qwertyu1234567
Posty: 34

Post autor: qwertyu1234567 » pn wrz 18, 2023 6:55 pm

Bardzo ładna dziewczyna. Szkoda, że tak rzadko pojawia się z facetem, bo grupowe solo u niej po jakimś czasie robią się monotonne.

BullsOnParade
Posty: 3

Post autor: BullsOnParade » pt gru 29, 2023 11:42 pm

Patrząc na to jak łatwo ludzie nabierają się na jakieś odbiory pizzy czy niespodziewanych gości. To wynajęcie siłowni to wyższa szkoła jazdy xD naprawdę ludzie myślą, że ktoś poszedł się masturbować przed kamerką na czynnej siłowni?

02.01.2024

Zebrała od jeleni 18130 żetonów, bo promocja biletu z 200 na 100. Anulowała grupke i wyszła xDD
Szkoda tego sympatycznego i przystojnego Hiszpana aka Andrzejka. Dał się okręcić wokół palca p0lce. Sam potwierdził że nie ruchał z miłości ją tak po za SU xD
Ostatnio zmieniony wt sty 02, 2024 11:33 pm przez BullsOnParade, łącznie zmieniany 1 raz.

privy_tylko_z_miosci
Posty: 27

Post autor: privy_tylko_z_miosci » wt sty 09, 2024 9:22 pm

BullsOnParade pisze:
pt gru 29, 2023 11:42 pm
Patrząc na to jak łatwo ludzie nabierają się na jakieś odbiory pizzy czy niespodziewanych gości. To wynajęcie siłowni to wyższa szkoła jazdy xD naprawdę ludzie myślą, że ktoś poszedł się masturbować przed kamerką na czynnej siłowni?

02.01.2024

Zebrała od jeleni 18130 żetonów, bo promocja biletu z 200 na 100. Anulowała grupke i wyszła xDD
Szkoda tego sympatycznego i przystojnego Hiszpana aka Andrzejka. Dał się okręcić wokół palca p0lce. Sam potwierdził że nie ruchał z miłości ją tak po za SU xD
Moznaby sie tutaj odniesc do jakosc grupki Zuzy, ale mysle ze to bezcelowe bo w Twoim przypadku tylko specjalista moze pomoc XD terapia to nie wstyd

Bitchimacow
Posty: 2

Post autor: Bitchimacow » pt sty 12, 2024 12:55 pm

Słuchaj "Bullshit onParadise" zazwyczaj się tu nie wypowiadam ale dostaniesz ten zaszczyt jednorazowo, wiem że masz ból dupy bo sprzedaje za dużo biletów ;) otóż nie wynajmowałam siłowni i nie raz to udowadniałam, to że ty nie miałbyś/miałabyś JAJ czegoś zrobić to nie znaczy że ja nie mam ;*
Po drugie nigdy nie anulowałam żadnej grupy i gdybym tak robiła to raczej nie miałabym tak licznej widowni ;)
2 stycznia robiłam grupe i nie była ona na siłowni tylko w mieszkaniu (ja, andrzej i wszyscy widzowie którzy świetnie się bawili mogą potwierdzić ;*)
Jeśli ci się nie podobają moje live to polecam poprostu nie oglądać i zająć się własnym życiemi własnymi zarobkami bo widocznie jest na tyle nudne że masz czas siedzieć tu i wypisywać jakieś bzdury, albo tak jak kolega wyżej napisał idź na terapie.

(PS: DO RESZTY MOICH WIDZÓW! MAM SIE DOBRZE I NIEDŁUGO ZNÓW SIĘ ZOBACZYMY , BUZIAKI ;**)

AmbroiseSU
Posty: 2

Post autor: AmbroiseSU » sob sty 13, 2024 3:57 pm

Bitchimacow pisze:
pt sty 12, 2024 12:55 pm


(PS: DO RESZTY MOICH WIDZÓW! MAM SIE DOBRZE I NIEDŁUGO ZNÓW SIĘ ZOBACZYMY , BUZIAKI ;**)
Pani Bitchimacow,

Czekamy na efekty powiększenia biustu :) To ostatni element układanki pt. "idealna kobieta na SU"

master735
Posty: 7

Post autor: master735 » ndz sty 14, 2024 1:32 am

Jedna z lepszych dup na su :D

ODPOWIEDZ