Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

KaRoLiNa-007

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
WYSPORTOWANY5555
Posty: 12

KaRoLiNa-007

Post autor: WYSPORTOWANY5555 » wt wrz 20, 2022 6:18 pm

Jeszcze nie widziałem tu tak brzydkiej laski .Z twarzy idzie się w nocy wystraszyć te brwi i wogóle .... masakra

Zboczinson
Posty: 25

Post autor: Zboczinson » wt wrz 20, 2022 8:04 pm

Stanowczo zaprzeczam!
Karolina jest tak piękna, że trudno to nawet wyrazić. Jej widok można porównać do najcudowniejszego pejzażu...
Aksamitna skóra, ciemne, lśniące włosy, brew czarna, wyniosła, mądrze patrzące oczy, w których można się zatracić... Wszystko to powoduje, że człowiek jest jak zaczarowany.
Przez te błyszczące jak brylanty oczy, przebija dusza Karoli, która jest czysta i dobra, albowiem oczy są zwierciadłem duszy. To kobieta ciekawa świata, tolerancyjna, wrażliwa, umiejąca słuchać oraz rozumiejąca potrzeby drugiego człowieka. Karolina posiada dar dawania miłości, co czyni ją jedyną, nieocenioną i niepowtarzalną.

PITEREK4455
Posty: 21

Post autor: PITEREK4455 » śr wrz 21, 2022 12:01 pm

To ty chyba pięknych kobiet nie widziałeś hahaha
Jest bardzo przeciętna i totalnie nie mój typ ,mocne rysy twarzy jak facet trochę jak drag queem ...
Do tego niekumata i nie można się z nią dogadać !

Zboczinson
Posty: 25

Post autor: Zboczinson » śr wrz 21, 2022 4:11 pm

WYSPORTOWANYPITEREK55554455

Pięknym kobietom dawałem się wykorzystywać seksualnie, gdy ty jeszcze na stojąco pod łóżko wchodziłeś, hahaha.
Jest przepiękna i totalnie mój typ, delikatne rysy twarzy, trochę jak królewna śnieżka...
Do tego bystra jakich mało i z pewnością dlatego trudno dogaduje się z ciemniakami!

WYSPORTOWANY5555
Posty: 12

Post autor: WYSPORTOWANY5555 » śr wrz 21, 2022 4:46 pm

Zboczinson pisze:
śr wrz 21, 2022 4:11 pm
WYSPORTOWANYPITEREK55554455

Pięknym kobietom dawałem się wykorzystywać seksualnie, gdy ty jeszcze na stojąco pod łóżko wchodziłeś, hahaha.
Jest przepiękna i totalnie mój typ, delikatne rysy twarzy, trochę jak królewna śnieżka...
Do tego bystra jakich mało i z pewnością dlatego trudno dogaduje się z ciemniakami!
Skoro takie Cię kręcą twoja sprawa i opinia widocznie mamy inne gusta hahahahaha
Są gusta i guściki ....

Zboczinson
Posty: 25

Post autor: Zboczinson » śr wrz 21, 2022 4:56 pm

Skoro takie cię nie kręcą, to też powinna być twoja sprawa. Uznałeś jednak, że musisz się swoją przykrą opinią podzielić z innymi, hahahahaha.
Cóż, guścik (taki jak twój) można kupić po cenie rynkowej, ale z dobrym gustem trzeba się urodzić. xD

WYSPORTOWANY5555
Posty: 12

Post autor: WYSPORTOWANY5555 » czw wrz 22, 2022 6:43 pm

Opinie może każdy wyrazić dobra bądź zła więc nie czepiaj się.
Co do twojego gustu jest powalający i lepiej go przemilczeć ..

Zboczinson
Posty: 25

Post autor: Zboczinson » czw wrz 22, 2022 8:11 pm

Wysportowany Piterku, najpierw na Piterku twierdziłeś, że nie widziałem pięknych kobiet, a później na swoim "wysportowanym" alter ego, sugerowałeś coś o 'moich sprawach'. Dlatego jeśli ktoś tu się czepia, to jest to twoja rozdwojona jaźń, która w obu wcieleniach ma jednakowo niewyrobiony guścik.

WYSPORTOWANY5555
Posty: 12

Post autor: WYSPORTOWANY5555 » pn wrz 26, 2022 12:35 pm

Nie wiem gościu o jakich wcieleniach piszesz bo mam tu tylko jedno to po pierwsze a po drugie skończ temat już bo to nudne i nie ma o kim tak się tu aż rozpisywać ,wyraziłem opinie i koniec.

Radzio001
Posty: 21

Post autor: Radzio001 » pn wrz 26, 2022 1:08 pm

Panowie o co tyle krzyku o jakaś jebaną Ukrainkę nie ma lepszych tematów .Są tu bardzo ładne polskie dziewczyny i na nich się skupmy lepiej i piszmy .Te dziołchy z ukrainy po pierwsze są niezbyt ładne a po drugie mało kontaktowe nie wspomnę ze po polsku nie rozumieją ,więc ja je omijam z daleka..Wiem ze ostatnio to trudne bo jest tu ich od groma niestety .Na szczęście pięknych Polek nie brakuje i jest spory wybór , dla każdego coś ładnego hahahahahahah

ODPOWIEDZ