Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Baby_Yoda

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
mistez
Posty: 47

Baby_Yoda

Post autor: mistez » pn maja 23, 2022 3:37 pm

Temat został usunięty, bo był... trudny? Czemu nie można podyskutować na temat tej dziewczyny? Od tego chyba służy forum?

LORD_VADER88
Posty: 79

Post autor: LORD_VADER88 » śr cze 08, 2022 5:54 pm

Nie rozumiem fenomenu tej laski...Z reguły gdy robi transmisje jest gdzieś w górnych rządach,oglądalność na poziomie 200,300 osób,a mówiąc wprost dziewczyna urody raczej przeciętnej,ani ładna,ani brzydka,a najtańszy priv 800 zet to lekka przesada.Nawet dziewczyny z ścisłej topki nie mają takich wygorowanych wymagań....

dozabawy223
Posty: 16

Post autor: dozabawy223 » śr cze 08, 2022 6:20 pm

LORD_VADER88 pisze:
śr cze 08, 2022 5:54 pm
Nie rozumiem fenomenu tej laski...Z reguły gdy robi transmisje jest gdzieś w górnych rządach,oglądalność na poziomie 200,300 osób,a mówiąc wprost dziewczyna urody raczej przeciętnej,ani ładna,ani brzydka,a najtańszy priv 800 zet to lekka przesada.Nawet dziewczyny z ścisłej topki nie mają takich wygorowanych wymagań....
Ma najlepszą jakość na tej stronie i pokazuje twarz więc z automatu jest u góry.

Shallik
Posty: 15

Post autor: Shallik » wt cze 21, 2022 5:50 pm

Moim zdaniem jest prześliczna. To jest powód dlaczego jest w czołówce :-). Poza tym jest naturalna, a nie nabotoksowana.

devil37
Posty: 7

Post autor: devil37 » wt cze 21, 2022 7:25 pm

Shallik pisze:
wt cze 21, 2022 5:50 pm
Moim zdaniem jest prześliczna. To jest powód dlaczego jest w czołówce :-). Poza tym jest naturalna, a nie nabotoksowana.
Myślę ze te usta widziały sporo kwasu ale co tam dobrze ze nie ma sztucznych kul u torsu tylko fajne cycuszki B)

Kocham_Cie_Kotku
Posty: 8

Post autor: Kocham_Cie_Kotku » wt cze 21, 2022 7:35 pm

Fajna i ładna owszem, ale jak dokładnie poszukacie to znajdziecie, że ta pani to rosyjska dama lekkich obyczajów,
doskonale znana w pewnych bogatych kręgach...

Shallik
Posty: 15

Post autor: Shallik » wt cze 21, 2022 11:34 pm

Oo, naprowadź nas w takim razie.

Ran(de)
Posty: 28

Post autor: Ran(de) » śr cze 22, 2022 1:03 am

Kocham_Cie_Kotku pisze:
wt cze 21, 2022 7:35 pm
Fajna i ładna owszem, ale jak dokładnie poszukacie to znajdziecie, że ta pani to rosyjska dama lekkich obyczajów,
doskonale znana w pewnych bogatych kręgach...
Sugerujesz, że Baby Yaga taka znana a na su dupą świeci zamiast brylować na moskiewskich salonach?

BoogieWoogie
Posty: 19

Post autor: BoogieWoogie » czw cze 23, 2022 7:16 am

Ktos celowo ukrywa temat. Po co?

Baby_Yoda
Posty: 1

Post autor: Baby_Yoda » pt cze 24, 2022 11:31 pm

Rebat) nie zepsujesz swojej reputacji rozsiewając plotki na mój temat) Właściwi ludzie wiedzą, że piszą to użytkownicy lub modele, których życie obraziło i zamiast pracować nad jakością swojego zdjęcia i nad sobą, robią i pisać brzydkie rzeczy o innych modelach. Właściwi ludzie wiedzą, że jestem z Ukrainy i wiedzą, dlaczego tak wielu ludzi zawsze na mnie patrzy. Rozumieją również, dlaczego jeden model ma takie same ceny za prywatne wyświetlenia, podczas gdy inny model ma niższe lub wyższe ceny. Te komentarze pokazują, że jesteś o krok za tobą, a ja jestem kilka kroków do przodu.

ODPOWIEDZ