Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Baby_Yoda

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
MateuszVip
Posty: 4

Re: Baby_Yoda

Post autor: MateuszVip » ndz maja 07, 2023 7:52 am

Laska

Mario_Bro
Posty: 5

Post autor: Mario_Bro » sob cze 17, 2023 6:04 pm

ja nie mogę się doczekać transmisji wiadomo kiedy teraz będzie?

LORD_VADER88
Posty: 79

Post autor: LORD_VADER88 » sob cze 17, 2023 7:14 pm

Mario_Bro pisze:
sob cze 17, 2023 6:04 pm
ja nie mogę się doczekać transmisji wiadomo kiedy teraz będzie?
Tutaj każdy się już na niej poznał i na jej udawaniu biednej i zagubionej Ukrainki,której w każdej chwili mogą wyłączyć prąd i internet,ale tak przy okazji to brakuje jej 300 tyś zet do nowego bmw.
Typowa zetoniara która robiła multistraemy i nadawała jednocześnie na kilku stronach.

Mario_Bro
Posty: 5

Post autor: Mario_Bro » sob cze 17, 2023 7:28 pm

LORD_VADER88 pisze:
sob cze 17, 2023 7:14 pm
Mario_Bro pisze:
sob cze 17, 2023 6:04 pm
ja nie mogę się doczekać transmisji wiadomo kiedy teraz będzie?
Tutaj każdy się już na niej poznał i na jej udawaniu biednej i zagubionej Ukrainki,której w każdej chwili mogą wyłączyć prąd i internet,ale tak przy okazji to brakuje jej 300 tyś zet do nowego bmw.
Typowa zetoniara która robiła multistraemy i nadawała jednocześnie na kilku stronach.
Ja byłem pierwszy raz u niej wydawała się sympatyczna ale dzięki za info przyjrzę się jej dokładniej

-BabyYoda-
Posty: 38

Post autor: -BabyYoda- » wt sie 22, 2023 2:05 am

LORD_VADER88 pisze:
sob cze 17, 2023 7:14 pm
Mario_Bro pisze:
sob cze 17, 2023 6:04 pm
ja nie mogę się doczekać transmisji wiadomo kiedy teraz będzie?
Tutaj każdy się już na niej poznał i na jej udawaniu biednej i zagubionej Ukrainki,której w każdej chwili mogą wyłączyć prąd i internet,ale tak przy okazji to brakuje jej 300 tyś zet do nowego bmw.
Typowa zetoniara która robiła multistraemy i nadawała jednocześnie na kilku stronach.
Kochanie, jaki masz problem? miałeś Ukrainkę, która Cię zostawiła, a teraz jesteś zły na wszystkie Ukrainki?

LORD_VADER88
Posty: 79

Post autor: LORD_VADER88 » wt sie 22, 2023 5:53 pm

-BabyYoda- pisze:
wt sie 22, 2023 2:05 am
LORD_VADER88 pisze:
sob cze 17, 2023 7:14 pm
Mario_Bro pisze:
sob cze 17, 2023 6:04 pm
ja nie mogę się doczekać transmisji wiadomo kiedy teraz będzie?
Tutaj każdy się już na niej poznał i na jej udawaniu biednej i zagubionej Ukrainki,której w każdej chwili mogą wyłączyć prąd i internet,ale tak przy okazji to brakuje jej 300 tyś zet do nowego bmw.
Typowa zetoniara która robiła multistraemy i nadawała jednocześnie na kilku stronach.
Kochanie, jaki masz problem? miałeś Ukrainkę, która Cię zostawiła, a teraz jesteś zły na wszystkie Ukrainki?
Jak ty jesteś Ukrainka to ja jestem Bond...James Bond.A ten twoj ostatni wpis(usunięty przez moderację) że nikt tutaj nic nie wie o innych stronach na których nadajesz to niezła kpina z twojej strony.Myslisz,że tutaj same tepaki siedza?
Skoro ty jesteś nierozgarnieta i mało inteligentna,to nie znaczy że wszyscy.
A to że moderacja przymyka oko na multistraemy lasek ze wschodu,to już inna sprawa.

najanajanaja
Posty: 2

Post autor: najanajanaja » wt sie 22, 2023 7:47 pm

Aż się zalogować musiałem. Drogi Jamesie, chociaż on przy całym jego syndromie macho nie uciekał by się do osobistych wycieczek na temat inteligencji i rozgarnięcia, które są po prostu słabe i świadczą o tobie jedynie, nie wiem skąd w tobie taka potrzeba krucjaty w tym temacie, a jesteś w nim najaktywniejszy. Twój nick dodaje temu aury jakiejś osobistej zadry, serio. Rozmaite rzeczy streamerki w tip menu wpisują i mogą sobie zbierać na co im się żywnie podoba i niejedna z nich na auto zbierała, dlaczegóżby Ukrainki twoim zdaniem nie miały do tego prawa? Czyżby to 88 to też nie był przypadek i marzy ci się internet tylko dla Polaków? Prąd czy internet wyłączany podczas alarmów bombowych, a nie płacenie za rachunki za prąd z braku kasy to nie to samo bystrzaku. Nie chcesz to nie oglądaj, nikt cię nie zmusza. Chyba, że odbiera tobie widzów ale skoro ktoś wybiera ten stream a nie twój to jest takie przysłowie: if someone without contacts money language steals your job you're shit
Pozdr

cokcok
Posty: 2

Post autor: cokcok » wt sie 22, 2023 8:24 pm

najanajanaja pisze:
wt sie 22, 2023 7:47 pm
Aż się zalogować musiałem. Drogi Jamesie, chociaż on przy całym jego syndromie macho nie uciekał by się do osobistych wycieczek na temat inteligencji i rozgarnięcia, które są po prostu słabe i świadczą o tobie jedynie, nie wiem skąd w tobie taka potrzeba krucjaty w tym temacie, a jesteś w nim najaktywniejszy. Twój nick dodaje temu aury jakiejś osobistej zadry, serio. Rozmaite rzeczy streamerki w tip menu wpisują i mogą sobie zbierać na co im się żywnie podoba i niejedna z nich na auto zbierała, dlaczegóżby Ukrainki twoim zdaniem nie miały do tego prawa? Czyżby to 88 to też nie był przypadek i marzy ci się internet tylko dla Polaków? Prąd czy internet wyłączany podczas alarmów bombowych, a nie płacenie za rachunki za prąd z braku kasy to nie to samo bystrzaku. Nie chcesz to nie oglądaj, nikt cię nie zmusza. Chyba, że odbiera tobie widzów ale skoro ktoś wybiera ten stream a nie twój to jest takie przysłowie: if someone without contacts money language steals your job you're shit
Pozdr
A to Ja tez się musiałem zalogować :D Jak ktoś nadaje na kilku stronkach jednocześnie kradnie widzów innym laską przez co su nie zarabia bo laska na multistreamie robi wszystko za free dostając tipy na innyej stronie. Ogarnij dlaczego to jest banowane i denerwujące dla widzów i innych streamujących.

LORD_VADER88
Posty: 79

Post autor: LORD_VADER88 » wt sie 22, 2023 8:53 pm

najanajanaja pisze:
wt sie 22, 2023 7:47 pm
Aż się zalogować musiałem. Drogi Jamesie, chociaż on przy całym jego syndromie macho nie uciekał by się do osobistych wycieczek na temat inteligencji i rozgarnięcia, które są po prostu słabe i świadczą o tobie jedynie, nie wiem skąd w tobie taka potrzeba krucjaty w tym temacie, a jesteś w nim najaktywniejszy. Twój nick dodaje temu aury jakiejś osobistej zadry, serio. Rozmaite rzeczy streamerki w tip menu wpisują i mogą sobie zbierać na co im się żywnie podoba i niejedna z nich na auto zbierała, dlaczegóżby Ukrainki twoim zdaniem nie miały do tego prawa? Czyżby to 88 to też nie był przypadek i marzy ci się internet tylko dla Polaków? Prąd czy internet wyłączany podczas alarmów bombowych, a nie płacenie za rachunki za prąd z braku kasy to nie to samo bystrzaku. Nie chcesz to nie oglądaj, nikt cię nie zmusza. Chyba, że odbiera tobie widzów ale skoro ktoś wybiera ten stream a nie twój to jest takie przysłowie: if someone without contacts money language steals your job you're shit
Pozdr
Po pierwsze nie zalogować tylko zarejestrować na nowym nicku.Co?Nie masz odwagi pisać na swoim koncie tylko zakładasz nowe?Bo ten cały post tak bardzo pachnie nickiem hula-gula,tulula czy tam jakoś tak....wiesz,tu nie pisza sami imbecyle myślący tylko kutasami.Po drugie kwestia tego wyłączania prądu to była swojego rodzaju aluzja,bo laska nie jest żadną Ukrainka,tylko ja udaje,bo to teraz taka moda.A po trzecie cyfra 88 w moim nicku nie ma nic wspólnego z bzdurami o których piszesz!

Awatar użytkownika
TaLuLa-Dances-The-HuLa
Posty: 62

Post autor: TaLuLa-Dances-The-HuLa » wt sie 22, 2023 9:17 pm

cokcok pisze:
wt sie 22, 2023 8:24 pm
A to Ja tez się musiałem zalogować :D Jak ktoś nadaje na kilku stronkach jednocześnie kradnie widzów innym laską
A co mi tam... i ja się zalogowałam. Nie musiałam, chciałam. Jakim cudem kradnie widzów innym laskOM (liczba mnoga), skoro istnieje możliwość odpalenia sobie kilku streamów jednocześnie? Czy widzowie su, to same bezwolne i bezmyślne istoty? Poza tym mnie np. w ogóle to nie denerwuje.
LORD_VADER88 pisze:
wt sie 22, 2023 8:53 pm
Po pierwsze nie zalogować tylko zarejestrować na nowym nicku.Co?Nie masz odwagi pisać na swoim koncie tylko zakładasz nowe?Bo ten cały post tak bardzo pachnie nickiem hula-gula,tulula czy tam jakoś tak
A-ku-ku! Tu jestem! Czego nie mam?! Ciebie miałabym się bać? :D
Widzę, że zaprzątam twoje myśli... albo się stęskniłeś/aś, czy coś... ;)

ODPOWIEDZ