Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Baby_Yoda

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
LORD_VADER88
Posty: 79

Re: Baby_Yoda

Post autor: LORD_VADER88 » pn wrz 12, 2022 7:59 pm

niejaka pisze:
ndz wrz 11, 2022 2:49 pm
LORD_VADER88 pisze:
ndz wrz 11, 2022 9:10 am
Wystarczy wejść na forum,przez 5 min poczytać twoje posty i wniosek jest jeden.Ewidentnie się tu marnujesz.
Wystarczy wejść na forum, przez 5 min. poczytać twoje posty i wniosek jest jeden. Ewidentnie się tu spełniasz. Z pewnością nigdzie indziej nie znalazłbyś tak idealnego miejsca dla ujścia twoich frustracji.
LORD_VADER88 pisze:
ndz wrz 11, 2022 9:10 am
Zaloz sobie lepiej na jakimś portalu społecznościowym kącik porad i będzie ok,bo szkoda zeby taki "talent" się tu zmarnował.
Fałszem i hipokryzją zajeżdża twoje zniesmaczenie poradnictwem, gdyż sam chętnie udzielasz innym "dobrych" rad. Powinieneś pomyśleć o karierze politycznej, gdyż takim "geniuszem", niewątpliwie, żadna partia nie pogardzi.
Frustracji?Z przykrością ale cie rozczaruje.Ten dział nosi nazwę OPINIE...eureka,tak opinie.A to,że są one w większości negatywne,no coz...
to nie znaczy,że od razu trzeba być sfrustrowanym.
A poza tym chciałem już sobie dac spokój,ale jak tu zajrzałem raz,drugi,trzeci i zobaczyłem ile razy zmieniłaś ten post,to poprostu nie mogłem się powstrzymać.Czyzby przewód myślowy był za krótki?A może w ogóle nie jest podłączony do mózgu i stąd to niezdecydowanie?Mam propozycję.Nastepnym razem zanim tutaj napiszesz to zrób sobie najpierw notatki na brudno.Choc i to może nie pomoc-w końcu jesteś TYLKO kobieta.

niejaka
Posty: 20

Post autor: niejaka » pn wrz 12, 2022 10:21 pm

LORD_VADER88 pisze:
pn wrz 12, 2022 7:59 pm
Frustracji?Z przykrością ale cie rozczaruje.Ten dział nosi nazwę OPINIE...eureka,tak opinie.A to,że są one w większości negatywne,no coz...
to nie znaczy,że od razu trzeba być sfrustrowanym.
A poza tym chciałem już sobie dac spokój,ale jak tu zajrzałem raz,drugi,trzeci i zobaczyłem ile razy zmieniłaś ten post,to poprostu nie mogłem się powstrzymać.Czyzby przewód myślowy był za krótki?A może w ogóle nie jest podłączony do mózgu i stąd to niezdecydowanie?Mam propozycję.Nastepnym razem zanim tutaj napiszesz to zrób sobie najpierw notatki na brudno.Choc i to może nie pomoc-w końcu jesteś TYLKO kobieta.
Tak, frustracji! Twoje opinie nie są negatywne, one są nadzwyczajnie obelżywe, chamskie, prostackie, wulgarne oraz w większości nieprawdziwe, bo totalnie subiektywne. Twoim ulubionym wątkiem jest temat zdrowia psychicznego użytkowników, a także ocena poziomu intelektualnego tychże. Lubisz też skupiać się na błędach ortograficznych i stylistycznych, samemu je uskuteczniając. Jeśli to nie wynik frustracji (moim zdaniem potężnej!), to na pewno głęboko skrywanych kompleksów, których musisz mieć od groma. O mój przewód myślowy się nie martw, a zacznij się martwić o twój przewód pokarmowy, ponieważ nader często rzygasz tu żółcią. O mózgu też nie powinieneś wspominać, gdyż w twoim nieustannie zalega stęchła wydzielina, która prawdopodobnie przerzuca się tam z jąder. ;) Niechętnie oraz z niekłamanym obrzydzeniem, przemówiłam teraz do niego językiem, w którym tylko on może zrozumieć. Obawiam się jednak, że to poświęcenie z mojej strony, okaże się bezowocne i nic tam nie dotrze - w końcu jesteś TYLKO marną imitacją mężczyzny.
Dlatego sam rozumiesz, że śledzenie z zapartym tchem każdego mojego dopisku (ktoś to z jakichś powodów umożliwił), przez kogoś takiego jak ty, wcale mi nie pochlebia. Na koniec, przyznaj się sam przed sobą, ile razy zdarzyło ci się coś skorygować...

LORD_VADER88
Posty: 79

Post autor: LORD_VADER88 » wt wrz 13, 2022 11:03 am

niejaka pisze:
pn wrz 12, 2022 10:21 pm
LORD_VADER88 pisze:
pn wrz 12, 2022 7:59 pm
Frustracji?Z przykrością ale cie rozczaruje.Ten dział nosi nazwę OPINIE...eureka,tak opinie.A to,że są one w większości negatywne,no coz...
to nie znaczy,że od razu trzeba być sfrustrowanym.
A poza tym chciałem już sobie dac spokój,ale jak tu zajrzałem raz,drugi,trzeci i zobaczyłem ile razy zmieniłaś ten post,to poprostu nie mogłem się powstrzymać.Czyzby przewód myślowy był za krótki?A może w ogóle nie jest podłączony do mózgu i stąd to niezdecydowanie?Mam propozycję.Nastepnym razem zanim tutaj napiszesz to zrób sobie najpierw notatki na brudno.Choc i to może nie pomoc-w końcu jesteś TYLKO kobieta.
Tak, frustracji! Twoje opinie nie są negatywne, one są nadzwyczajnie obelżywe, chamskie, prostackie, wulgarne oraz w większości nieprawdziwe, bo totalnie subiektywne. Twoim ulubionym wątkiem jest temat zdrowia psychicznego użytkowników, a także ocena poziomu intelektualnego tychże. Lubisz też skupiać się na błędach ortograficznych i stylistycznych, samemu je uskuteczniając. Jeśli to nie wynik frustracji (moim zdaniem potężnej!), to na pewno głęboko skrywanych kompleksów, których musisz mieć od groma. O mój przewód myślowy się nie martw, a zacznij się martwić o twój przewód pokarmowy, ponieważ nader często rzygasz tu żółcią. O mózgu też nie powinieneś wspominać, gdyż w twoim nieustannie zalega stęchła wydzielina, która prawdopodobnie przerzuca się tam z jąder. ;) Niechętnie oraz z niekłamanym obrzydzeniem, przemówiłam teraz do niego językiem, w którym tylko on może zrozumieć. Obawiam się jednak, że to poświęcenie z mojej strony, okaże się bezowocne i nic tam nie dotrze - w końcu jesteś TYLKO marną imitacją mężczyzny.
Dlatego sam rozumiesz, że śledzenie z zapartym tchem każdego mojego dopisku (ktoś to z jakichś powodów umożliwił), przez kogoś takiego jak ty, wcale mi nie pochlebia. Na koniec, przyznaj się sam przed sobą, ile razy zdarzyło ci się coś skorygować...
Wiesz co?Masz taka dziwna przypadłość,że odnosząc się do różnych wpisów tutaj,zarzucasz kwestie które nigdy nie miały miejsca i są zwyczajne wyssane z palca.Moje opinie są obelżywe,chamskie i wulgarne?????Znajdź mi chociaż jeden mój wpis tutaj gdy pojechałem po jakiejs dziewczynie tak konkretnie i po całości.Powtarzam-jeden wpis czy obelzywy zwrot,że jest dziwka,kurwa czy szmata,bo to są właśnie obelgi i wulgaryzmy.Znajdziesz,to zwrócę honor i przyznam,że tak właśnie napisałem.
Kwestia moich wpisów co do niezrownowazenia psychicznego dotyczy tylko i wyłącznie dwóch kobiet i zauważ,że akurat nie jestem jedyny i takich wpisów jest więcej-co nie znaczy,ze przepisuje slepo,co inni napisali,tylko dorzucam swoje zdanie.Czyli coś jest na rzeczy skoro kilka osób zauważyło to samo prawda?Czy może uważasz,że wszyscy się mylą,a to ty jedna masz rację????
I na koniec jeszcze jedno.Mam mnostwo dużo ciekawszych zajęć niż śledzenie twoich postów tutaj.Ale jeśli odnosisz się do moich wpisów,to jakby z automatu spodziewaj się odpowiedzi-to chyba logiczne prawda?
A poza tym na pewno zauważyłaś,że jesteśmy na portalu erotycznym a nie w kolku rozancowym i nadające tu kobiety muszą mieć świadomość,że nie raz opinie będą negatywne z takiego czy innego powodu.Zaznaczam,że jestem bardzo daleki i przeciwny hejtowaniu bez żadnego powodu.
Kończę polemikę w tym temacie,bo już szkoda mi czasu na jakieś przepychanki.Odpisze tylko i wyłącznie w przypadku,kiedy tak jak napisałem na poczatku, tzn znajdziesz choć jeden mój wpis i go zacytujesz,gdzie byłem wulgarny i pod adresem jakiejkolwiek dziewczyny poleciały mega obelgi.ZEGNAM

niejaka
Posty: 20

Post autor: niejaka » wt wrz 13, 2022 4:21 pm

LORD_VADER88 pisze:
wt wrz 13, 2022 11:03 am
Wiesz co?Masz taka dziwna przypadłość,że odnosząc się do różnych wpisów tutaj,zarzucasz kwestie które nigdy nie miały miejsca i są zwyczajne wyssane z palca.Moje opinie są obelżywe,chamskie i wulgarne?????Znajdź mi chociaż jeden mój wpis tutaj gdy pojechałem po jakiejs dziewczynie tak konkretnie i po całości.Powtarzam-jeden wpis czy obelzywy zwrot,że jest dziwka,kurwa czy szmata,bo to są właśnie obelgi i wulgaryzmy.Znajdziesz,to zwrócę honor i przyznam,że tak właśnie napisałem.
Kwestia moich wpisów co do niezrownowazenia psychicznego dotyczy tylko i wyłącznie dwóch kobiet i zauważ,że akurat nie jestem jedyny i takich wpisów jest więcej-co nie znaczy,ze przepisuje slepo,co inni napisali,tylko dorzucam swoje zdanie.Czyli coś jest na rzeczy skoro kilka osób zauważyło to samo prawda?Czy może uważasz,że wszyscy się mylą,a to ty jedna masz rację????
I na koniec jeszcze jedno.Mam mnostwo dużo ciekawszych zajęć niż śledzenie twoich postów tutaj.Ale jeśli odnosisz się do moich wpisów,to jakby z automatu spodziewaj się odpowiedzi-to chyba logiczne prawda?
A poza tym na pewno zauważyłaś,że jesteśmy na portalu erotycznym a nie w kolku rozancowym i nadające tu kobiety muszą mieć świadomość,że nie raz opinie będą negatywne z takiego czy innego powodu.Zaznaczam,że jestem bardzo daleki i przeciwny hejtowaniu bez żadnego powodu.
Kończę polemikę w tym temacie,bo już szkoda mi czasu na jakieś przepychanki.Odpisze tylko i wyłącznie w przypadku,kiedy tak jak napisałem na poczatku, tzn znajdziesz choć jeden mój wpis i go zacytujesz,gdzie byłem wulgarny i pod adresem jakiejkolwiek dziewczyny poleciały mega obelgi.ZEGNAM
1 "Widzę,że masz problem żeby czytać ze zrozumieniem.Przeczytaj
dokładnie co napisałem wyżej polmozgu!A jeśli tego nie rozumiesz,to
albo urodziłeś się debilem,albo koń cie kopnął w dzieciństwie i to
kretyznizm nabyty!"

2 "A Ty jesteś jakimś kolejnym jebnietym rasista???Jak Ci nie pasuje
Ukrainki,to po jaki chuj wchodzisz do nich na transmisje???Jak nie lubisz
jajek to co dzień wpierdalasz jajecznicę baranie???A skoro niby
przypadkiem wysyłasz żetony to już w ogóle skończony kretyn
jestes😂"

Dodam, że ten drugi cytat powyżej, to odpowiedź na post, który nie był skierowany do ciebie. Na dodatek wali hipokryzją na
kilometr, bo w innych tematach sam nie wyrażasz się zbyt pozytywnie o naszych sąsiadkach zza wschodniej granicy. W ogóle zauważyłam, że "kretyn", "debil", "frajer", "pasztet", "idiotka", to twoje najdroższe sercu epitety, którymi lubisz rzucać na prawo i lewo.

3 "Każda jej kolejna transmisja to jedna wielka porażka...Że też jej
wszyscy wielbiciele nie napiszą jej żeby przestała robić z siebie
paszteta....
Chyba ktoś jej podpierdolil wszystkie lustra z domu..."

4 "Przybrudzone skarpetki na stopach,tłuste przylizane włosy,połowa
paznokci przy dłoniach nie zrobiona......
Jej fotka powinna być na każdej paczce prezerwatyw jako mega skuteczny
środek antykoncepcyjny.Nawet tej gumy nie musisz zakładać,bo spojrzysz
na zdjęcie i nie ma bata żeby stanal😂😂😂"

5 "Że jej się nie nudzi pierdolenie co dzień po kilka razy tych
samych tekstów..."kto da 30,albo 35 zet dostanie bilet na
grupę.Jezdza non stop z tym jej fagasem gdzieś samochodem,później na
chatę i tak w kółko....A to jej pierdolenie to do pozygania-taka sama
KRETYNKA jak Nita.
A poza tym jakim trzeba być debilem żeby rzucać zet i dac się wkrecac w
te sciemy...No ale analfabeci tu nie zaglądają i walą do byle
czego...Tak się zastanawiam kto jest bardziej jebniety-ona,czy te matoły
kupujący bilety na te niby grupy.....😜"

6 "Natomiast co do cycków zgadzam się w 100%-spierdolone po
całości.Ten kto robił jej ta operację biustu był chyba nieźle
nawalony."

7 "To do Ciebie PUSTAKU- mam gdzieś tego bana,bo nawet kijem od miotły
bym cię nie tknal!"

8 "A że te mega cyce wyglądają wręcz ohydnie,to może powinna
pozwać chirurga który je tak spierdolil😜"

9 "Ty lepiej idź na siłownię,bo od tego bezczynnego leżenia przed
kamerka,to niezłe fajdy Ci się zrobiły,a patrząc na twój wiek to
słaby objaw.Te rozstępy też wyglądają dość kiepsko,także popcorn
raczej Ci nie służy."

10 "Bo to jest największy PUSTAK tutaj,w dodatku o inteligencji
drewnianego taboretu!Tak głupiej i tempej laski to tu nie ma."

11 "Jeszcze trochę i ten portal pójdzie całkiem na dno,a te wszystkie
oszustki i idiotki jak właśnie Emmaxes,Nita,Madelin czy typowe pustaki
jak Blue Berry czy Cristal już nic nie zarobią i skończy się
eldorado."

12 "No tak nie całkiem skończyła,bo nadal są jacyś frajerzy co rzuca
jej zet...A laska w ogóle o siebie nie dba.Non stop tłuste włosy,pod
paznokciami tyle brudu jakby w warsztacie samochodowym robiła i ciągle na
transmisjach w tych samych brudnych różowych spodenkach....BLE....jak
można się czymś takim podniecać i jeszcze rzucać zety.ZENADA
!!!!"

13 "Zacznij zachowywać się normalnie to i fani będą i kasa,bo jak na
razie to jakiś kabaret i jedna wielka żenada.No chyba,że masz faktycznie
coś z głową nie halo,to sorki-rób nadal z siebie kretynke!"

14 "Pomijając fakt,że te jej grupy to sciemy,to jeszcze pierdoli takie
bzdury jakby była niezrownowazona psychicznie-typowa pusta
blondynka!!!"

Pomijając fakt, które girlaski w tych komentarzach obsmarowywałeś, to większość twoich postów jest utrzymana w takim właśnie poniżającym chamsko-prostacko-lekceważącym tonie. Trzeba przyznać, że całość sprawia dojmujące wrażenie.

I wiesz co? Masz taką dziwną przypadłość wypierania z własnej świadomości swoich czynów.
Tak, twoje opinie są obelżywe ("obelżywy - taki, który sprawia, że jakaś osoba czuje się bardzo urażona."), Jeśli nie wierzysz, to sprawdź sobie znaczenie i synonimy takich wyrazów jak: chamski i wulgarny. Być może też, jesteś totalnie wypranym z emocji socjopatą, niezdającym sobie sprawy z tego, jak bardzo mogą kłuć twoje słowa. Ja jednak myślę, że jest znacznie gorzej - doskonale zdajesz sobie z tego sprawę i celowo ranisz ludzi. Ty mi honoru zwracać nie musisz, bo nie masz kwalifikacji, żeby mnie go pozbawić. Jeśli zaś chodzi o tak zwaną normę psychiczną, to dla mnie taka w ogóle nie istnieje. Uważam, że każdy jest mniej lub bardziej zaburzony, ale nie każdy ma tego świadomość. Cytując klasyka: "(...) wszyscy jesteśmy chorzy psychicznie. Ci z nas, którzy pozostają poza domami wariatów, po prostu ukrywają to nieco lepiej - choć może nie aż tak dobrze." Dlatego spokojnie można mnie nazywać wariatką, wcale się nie obrażę. Natomiast daleka jestem od stawiania diagnoz nieszkodliwym ludziom (tak jak ty to robisz, nie mając zapewne żadnej praktyki i wiedzy specjalistycznej), bo to co mnie nie rusza, dla innych może być zabójcze.
Pisząc o śledzeniu miałam na myśli to, jak skrupulatnie liczyłeś moje "poprawki" oraz to, jak w typowy dla siebie sposób później je skomentowałeś. Pozwól zatem, że coś ci napiszę... Nie wszyscy ludzie zawsze są w pełni zadowoleni z końcowych efektów swoich poczynań i ciągle by coś zmieniali, udoskonalali, poprawiali... To się chyba nazywa dążeniem do doskonałości, albo perfekcjonizmem i nie ma nic wspólnego z tym, że ktoś jest TYLKO kobietą lub TYLKO mężczyzną. ;)
Nie rozumiem co tu ma do rzeczy kółko różańcowe - bycie katolikiem nie robi automatycznie z człowieka anioła. Tak jak bycie agnostykiem czy ateistą, nie robi z nikogo kanalii. Jest tak - albo masz empatię i wrażliwość, albo ich nie masz. Nie trzeba zapisywać się do żadnego kościoła, by nie napierniczać bezpardonowo i bez skrupułów po ludziach. Według mnie, a myślę, że nie tylko mnie, twoje komentarze daleko odbiegają od definicji "negatywny komentarz" i są typowym przejawem hejtu.
ŻEGNAM. ;)

_6_6_6_
Posty: 3

Post autor: _6_6_6_ » wt wrz 13, 2022 4:38 pm

Kurwa ty tak na poważnie?
Chciało ci się taką epopeję napisać na forum dla debili którzy płacą laskom których nigdy nie dotkną
za to, że mogą sobie konia do nich zwalić?
Kurwa kurwa kurwa!
Świat się kończy!

niejaka
Posty: 20

Post autor: niejaka » wt wrz 13, 2022 4:53 pm

No widzisz, jaki dziwny jest ten świat...
Jedni lubią sobie powalić konia, a inni w klawiaturę.
Jednak ani od jednego, ani od drugiego, ten świat się nie skończy.
Zaufaj mi i nie dramatyzuj! :D

_6_6_6_
Posty: 3

Post autor: _6_6_6_ » wt wrz 13, 2022 5:13 pm

Jak dla mnie to trzeba być totalnym zjebem by płacić komukolwiek bez znaczenia czy dziewczyna czy facet
za to tylko by sobie zwalić albo szarpnąć dzyndzla wirtualnie! No masakra, już od 50 zł można zapodać w "paszczu""
realnie, a nie walić do laski która tylko czeka by oskubać gościa. W necie reklamacji nie ma!

Shallik
Posty: 15

Post autor: Shallik » pt wrz 16, 2022 8:39 am

Opinie sfrustrowanych facetow sa tyle warte co nic. Poza tym wypowiadanie sie o kobietach w tym tonie co na forum jest wrecz odrazajace. Publicznie twarza w twarz nie zrobilibyscie tego. Jestem pewny, ze wypowiadaja sie faceci niskiego wzrostu, lysiejacy, z problemami roznego rodzaju, nie mogacy znalezc partnerki w realu. Kobieta nie jest przedmiotem i nie powinna podlegac ciaglej ocenie.

GoodBoy_Su
Posty: 210

Post autor: GoodBoy_Su » sob wrz 24, 2022 7:06 pm

_6_6_6_ pisze:
wt wrz 13, 2022 4:38 pm
Kurwa ty tak na poważnie?
Chciało ci się taką epopeję napisać na forum dla debili którzy płacą laskom których nigdy nie dotkną
za to, że mogą sobie konia do nich zwalić?
Kurwa kurwa kurwa!
Świat się kończy!
jak rozdział z książki to wygląda, nie dałem rady przebrnać :)

niejaka
Posty: 20

Post autor: niejaka » ndz wrz 25, 2022 1:55 pm

GoodBoy_Su pisze:
sob wrz 24, 2022 7:06 pm
jak rozdział z książki to wygląda, nie dałem rady przebrnać :)
Naprawdę nie dajesz rady przebrnąć rozdziału w książce? Oj, to bardzo niedobrze. Czytanie redukuje stres, poprawia pamięć, stymulując prawą półkulę mózgu rozwija wyobraźnię, poprawia zdolność koncentracji, poszerza słownictwo, spowalnia procesy starcze w mózgu, poszerzając światopogląd pomaga bardziej zrozumieć świat i ludzi, wzbogaca wiedzę, rozwija zdolność krytycznego oraz analitycznego myślenia, uczy poprawności gramatycznej a także ortograficznej. Z której strony by spojrzeć - same zalety.

ODPOWIEDZ