Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Baby_Yoda

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
Shallik
Posty: 15

Re: Baby_Yoda

Post autor: Shallik » ndz sie 14, 2022 11:38 am

GoodBoy_Su pisze:
śr sie 10, 2022 9:11 pm
dobrze kolega mowi, ja mam ich dosc, wystarczy z e ide do sklepu to sa, wrcam ze sklepu tez sa, wchodze na SU i tez tu sa...

Polki także streamują na zagranicznych portalach, więc dlaczego kobiety innej narodowości wg Ciebie nie mogą streamować na polskich stronach? Człowiek jest człowiekiem bez względu na płeć, wiek, narodowość, wyznanie. Jeśli Ci się nie podoba to omijaj zwyczajnie transmisje zagranicznych dziewczyn. Uprzedzenia i dyskryminacja ze względu na narodowość stają się groźne dla funkcjonowania społeczeństwa. Bądź wolny od uprzedzeń, bo widocznie masz chwasty w mózgu.


Co do Baby_Yody to dziewczyna jest przesympatyczna, nie jest wulgarna, a jej transmisje mają subtelne zabarwienie erotyczne.

Nie pozdrawiam.

klaud2
Posty: 8

Post autor: klaud2 » ndz sie 14, 2022 8:53 pm

arczy92 pisze:
ndz cze 26, 2022 6:22 am
Czy tylko według mnie ta ruska dziewczyna na zdjęciach z transmisji (to z głównej strony) jakby była upośledzona, zawsze dziwne miny jakby chora była
No kurde to samo zawsze myślałem, a dziś to już przebiła samą siebie. Niestety po wejściu na transmisje nie jest nic lepiej, nadal te dziwne miny, strasznie to odpychające. Generalnie by była mega gdyby transmitowała bez twarzy. SZANUJE że innym się podoba, to tylko moje zdanie.

PonuryGajowy
Posty: 4

Post autor: PonuryGajowy » śr sie 17, 2022 3:20 am

Ma przeurocze oczy.

LORD_VADER88
Posty: 79

Post autor: LORD_VADER88 » śr sie 31, 2022 9:44 am

klaud2 pisze:
ndz sie 14, 2022 8:53 pm
arczy92 pisze:
ndz cze 26, 2022 6:22 am
Czy tylko według mnie ta ruska dziewczyna na zdjęciach z transmisji (to z głównej strony) jakby była upośledzona, zawsze dziwne miny jakby chora była
No kurde to samo zawsze myślałem, a dziś to już przebiła samą siebie. Niestety po wejściu na transmisje nie jest nic lepiej, nadal te dziwne miny, strasznie to odpychające. Generalnie by była mega gdyby transmitowała bez twarzy. SZANUJE że innym się podoba, to tylko moje zdanie.
Wystarczy wejść na transmisje,popatrzeć z 5 min i wniosek jest jeden-laska ma ewidentnie coś z głową i jakiś niewielki stopień upośledzenia umysłowego.

mangojuice420
Posty: 2

Post autor: mangojuice420 » śr wrz 07, 2022 6:56 am

Piękna kobitka :) A Ci co piszą, że strzela dziwne miny - ogarnijcie się. Ciekawe jak wy wyglądacie podczas seksu prawiczki hahahah

niejaka
Posty: 20

Post autor: niejaka » śr wrz 07, 2022 7:15 am

Wystarczy wejść na transmisję, popatrzeć z 5 min. i wniosek jest jeden - laska ewidentnie wie, jak korzystać ze swojej oryginalnej urody. Mam wrażenie, że poziomem inteligencji, bije na głowę nie jednego "bystrzaka", zarzucającego innym upośledzenie umysłowe.

klaud2
Posty: 8

Post autor: klaud2 » śr wrz 07, 2022 8:27 am

mangojuice420 pisze:
śr wrz 07, 2022 6:56 am
Piękna kobitka :) A Ci co piszą, że strzela dziwne miny - ogarnijcie się. Ciekawe jak wy wyglądacie podczas seksu prawiczki hahahah
Bo strzela dziwne miny, nie rozumiem "ogarniania się" z tej racji, to jest fakt i tyle. Skoro rzekome prawiczki, to chyba nie podczas seksu? Poza tym ona na transmisji też seksu nie uprawia, mowa o randomowych momentach i miniaturkach, gdzie robi te dziwne miny. Pisałem wcześniej, że mnie to odrzuca, ale rozumiem, że innych nie, a wy tu obrońcy od razu za epitety łapiecie. Słabe to, jak jej miny. :) No i pisałem, że ciało ma mega, ale serio tak trudno zrozumieć, że gusta ludzi się od siebie różnią i inni woleliby popatrzeć na naturalny wyraz twarzy/uśmiech zamiast tego, co ona prezentuje?

maras388
Posty: 2

Post autor: maras388 » czw wrz 08, 2022 2:39 am

fajnie i widać że sie angażuje dziewczyna zwyczajnuie

LORD_VADER88
Posty: 79

Post autor: LORD_VADER88 » ndz wrz 11, 2022 9:10 am

niejaka pisze:
śr wrz 07, 2022 7:15 am
Wystarczy wejść na transmisję, popatrzeć z 5 min. i wniosek jest jeden - laska ewidentnie wie, jak korzystać ze swojej oryginalnej urody. Mam wrażenie, że poziomem inteligencji, bije na głowę nie jednego "bystrzaka", zarzucającego innym upośledzenie umysłowe.
Wystarczy wejść na forum,przez 5 min poczytać twoje posty i wniosek jest jeden.Ewidentnie się tu marnujesz.Zaloz sobie lepiej na jakimś portalu społecznościowym kącik porad i będzie ok,bo szkoda zeby taki "talent" się tu zmarnował.

niejaka
Posty: 20

Post autor: niejaka » ndz wrz 11, 2022 2:49 pm

LORD_VADER88 pisze:
ndz wrz 11, 2022 9:10 am
Wystarczy wejść na forum,przez 5 min poczytać twoje posty i wniosek jest jeden.Ewidentnie się tu marnujesz.
Wystarczy wejść na forum, przez 5 min. poczytać twoje posty i wniosek jest jeden. Ewidentnie się tu spełniasz. Z pewnością nigdzie indziej nie znalazłbyś tak idealnego miejsca dla ujścia twoich frustracji.
LORD_VADER88 pisze:
ndz wrz 11, 2022 9:10 am
Zaloz sobie lepiej na jakimś portalu społecznościowym kącik porad i będzie ok,bo szkoda zeby taki "talent" się tu zmarnował.
Fałszem i hipokryzją zajeżdża twoje zniesmaczenie poradnictwem, gdyż sam chętnie udzielasz innym "dobrych" rad. Powinieneś pomyśleć o karierze politycznej, gdyż takim "geniuszem", niewątpliwie, żadna partia nie pogardzi.

ODPOWIEDZ