Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Baby_Yoda

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
XXX_44_XXX
Posty: 18

Re: Baby_Yoda

Post autor: XXX_44_XXX » śr lip 13, 2022 2:15 pm

Shallik pisze:
śr lip 13, 2022 9:53 am
XXX_44_XXX pisze:
wt lip 12, 2022 8:36 pm
MODERATOR !!!
Kiedy zbanujecie ta panią za nadawanie równocześnie na kilku stronach???Podobno regulamin SU zabrania takich praktyk.
"Wykonawca oświadcza, iż nie będzie dokonywał transmisji obrazu na kilku stronach internetowych jednocześnie, w szczególności na stronach o podobnym profilu jak Serwis"".


Co przez to rozumiesz? To jest wyłącznie oświadczenie WOLI. Na dodatek nie jest na papierze, więc nie ma żadnego skutku prawnego :-). Poza tym dużo osób transmituje na kilku stronach :-). Może zajmij się lepiej osobami, które umawiają się na transmisjach oraz podają swoje dane kontaktowe - tego wyraźnie zabrania regulamin. A najlepiej przestań żyć życiem wirtualnym :-).
A ty jakiś jej adwokat?W ogóle kim jesteś,że mówisz mi co mam robić?To jest forum tego portalu,a dział nosi nazwę OPINIE.I ja wyraziłem swoją,bo nie podoba mi się to co robi-po 5 min transmisji laska sama się gubi i nie wie w który ekran patrzec.A skoro masz problem,że ktoś netywnie postrzega jej zachowanie,to już nie moja sprawa...Także wrzuć na luz,bo twoje rycerzykowanie nic nie da i zniżki to raczej u niej nie dostaniesz na priv czy grupy.

Shallik
Posty: 15

Post autor: Shallik » śr lip 13, 2022 3:03 pm

XXX_44_XXX pisze:
śr lip 13, 2022 2:15 pm
Shallik pisze:
śr lip 13, 2022 9:53 am
XXX_44_XXX pisze:
wt lip 12, 2022 8:36 pm
MODERATOR !!!
Kiedy zbanujecie ta panią za nadawanie równocześnie na kilku stronach???Podobno regulamin SU zabrania takich praktyk.
"Wykonawca oświadcza, iż nie będzie dokonywał transmisji obrazu na kilku stronach internetowych jednocześnie, w szczególności na stronach o podobnym profilu jak Serwis"".


Co przez to rozumiesz? To jest wyłącznie oświadczenie WOLI. Na dodatek nie jest na papierze, więc nie ma żadnego skutku prawnego :-). Poza tym dużo osób transmituje na kilku stronach :-). Może zajmij się lepiej osobami, które umawiają się na transmisjach oraz podają swoje dane kontaktowe - tego wyraźnie zabrania regulamin. A najlepiej przestań żyć życiem wirtualnym :-).
A ty jakiś jej adwokat?W ogóle kim jesteś,że mówisz mi co mam robić?To jest forum tego portalu,a dział nosi nazwę OPINIE.I ja wyraziłem swoją,bo nie podoba mi się to co robi-po 5 min transmisji laska sama się gubi i nie wie w który ekran patrzec.A skoro masz problem,że ktoś netywnie postrzega jej zachowanie,to już nie moja sprawa...Także wrzuć na luz,bo twoje rycerzykowanie nic nie da i zniżki to raczej u niej nie dostaniesz na priv czy grupy.

Haha, jaki cwaniak. Dostałeś pewnie bana i wylewasz swoje frustracje. Zacznij żyć. A to co robi ktoś na transmisji nie powinno Cię obchodzić. Jej sprawa. A tak na marginesie, nie wchodzę na priv. Mam swoje życie w realu, przegrywie. Nie pozdrawiam 😊.

XXX_44_XXX
Posty: 18

Post autor: XXX_44_XXX » śr lip 13, 2022 3:27 pm

Shallik pisze:
śr lip 13, 2022 3:03 pm
XXX_44_XXX pisze:
śr lip 13, 2022 2:15 pm
Shallik pisze:
śr lip 13, 2022 9:53 am


"Wykonawca oświadcza, iż nie będzie dokonywał transmisji obrazu na kilku stronach internetowych jednocześnie, w szczególności na stronach o podobnym profilu jak Serwis"".


Co przez to rozumiesz? To jest wyłącznie oświadczenie WOLI. Na dodatek nie jest na papierze, więc nie ma żadnego skutku prawnego :-). Poza tym dużo osób transmituje na kilku stronach :-). Może zajmij się lepiej osobami, które umawiają się na transmisjach oraz podają swoje dane kontaktowe - tego wyraźnie zabrania regulamin. A najlepiej przestań żyć życiem wirtualnym :-).
A ty jakiś jej adwokat?W ogóle kim jesteś,że mówisz mi co mam robić?To jest forum tego portalu,a dział nosi nazwę OPINIE.I ja wyraziłem swoją,bo nie podoba mi się to co robi-po 5 min transmisji laska sama się gubi i nie wie w który ekran patrzec.A skoro masz problem,że ktoś netywnie postrzega jej zachowanie,to już nie moja sprawa...Także wrzuć na luz,bo twoje rycerzykowanie nic nie da i zniżki to raczej u niej nie dostaniesz na priv czy grupy.

Haha, jaki cwaniak. Dostałeś pewnie bana i wylewasz swoje frustracje. Zacznij żyć. A to co robi ktoś na transmisji nie powinno Cię obchodzić. Jej sprawa. A tak na marginesie, nie wchodzę na priv. Mam swoje życie w realu, przegrywie. Nie pozdrawiam 😊.
Jak na kogoś kto ma realne życie jakoś bardzo się angazujesz w obronę owej pani....I coś ci przypomne-czy to nie ty przypadkiem kilka postów wcześniej pisałaś z przekąsem o ilości stron na ktorych jest zarejestrowana????
A teraz nagle Ci nie pasuje że ktoś pisze o tym wprost?I kto tu jest przegrywem żałosny buraku....Dalsza polemikę uważam za bezcelowa,bo jesteś tak samo tępy jak ta pani której wątek dotyczy! ZEGNAM.

Shallik
Posty: 15

Post autor: Shallik » śr lip 13, 2022 3:33 pm

XXX_44_XXX pisze:
śr lip 13, 2022 3:27 pm
Shallik pisze:
śr lip 13, 2022 3:03 pm
XXX_44_XXX pisze:
śr lip 13, 2022 2:15 pm


A ty jakiś jej adwokat?W ogóle kim jesteś,że mówisz mi co mam robić?To jest forum tego portalu,a dział nosi nazwę OPINIE.I ja wyraziłem swoją,bo nie podoba mi się to co robi-po 5 min transmisji laska sama się gubi i nie wie w który ekran patrzec.A skoro masz problem,że ktoś netywnie postrzega jej zachowanie,to już nie moja sprawa...Także wrzuć na luz,bo twoje rycerzykowanie nic nie da i zniżki to raczej u niej nie dostaniesz na priv czy grupy.

Haha, jaki cwaniak. Dostałeś pewnie bana i wylewasz swoje frustracje. Zacznij żyć. A to co robi ktoś na transmisji nie powinno Cię obchodzić. Jej sprawa. A tak na marginesie, nie wchodzę na priv. Mam swoje życie w realu, przegrywie. Nie pozdrawiam 😊.
Jak na kogoś kto ma realne życie jakoś bardzo się angazujesz w obronę owej pani....I coś ci przypomne-czy to nie ty przypadkiem kilka postów wcześniej pisałaś z przekąsem o ilości stron na ktorych jest zarejestrowana????
A teraz nagle Ci nie pasuje że ktoś pisze o tym wprost?I kto tu jest przegrywem żałosny buraku....Dalsza polemikę uważam za bezcelowa,bo jesteś tak samo tępy jak ta pani której wątek dotyczy! ZEGNAM.


Buźka, palancie ;p.

willy_w0nka
Posty: 1

Post autor: willy_w0nka » sob lip 16, 2022 12:25 am

@XXX_44_XXX Get a life, man :)

XXX_44_XXX
Posty: 18

Post autor: XXX_44_XXX » pn lip 18, 2022 6:04 pm

willy_w0nka pisze:
sob lip 16, 2022 12:25 am
@XXX_44_XXX Get a life, man :)
🖕

Tomek24Wroc
Posty: 50

Post autor: Tomek24Wroc » sob lip 23, 2022 12:33 am

Ostatnio zmieniony pn lut 19, 2024 3:20 pm przez Tomek24Wroc, łącznie zmieniany 1 raz.

GoodBoy_Su
Posty: 210

Post autor: GoodBoy_Su » śr sie 10, 2022 8:39 pm

XXX_44_XXX pisze:
wt lip 12, 2022 8:36 pm
MODERATOR !!!
Kiedy zbanujecie ta panią za nadawanie równocześnie na kilku stronach???Podobno regulamin SU zabrania takich praktyk.
o tak, nadaje na kilku portalach jednoczesnie...

jestemtwoj1
Posty: 6

Post autor: jestemtwoj1 » śr sie 10, 2022 8:47 pm

GoodBoy_Su pisze:
śr sie 10, 2022 8:39 pm
XXX_44_XXX pisze:
wt lip 12, 2022 8:36 pm
MODERATOR !!!
Kiedy zbanujecie ta panią za nadawanie równocześnie na kilku stronach???Podobno regulamin SU zabrania takich praktyk.
o tak, nadaje na kilku portalach jednoczesnie...
Tak też sylaszalem i nawet widziałem czas się wziąć za tych rusk8e Ukrainki czasami oni robią wieksza kasę niż polki a szkoda bo.mamy naprawdę piękne kobiety niech się administracja tym zajmie a nie spi ...

GoodBoy_Su
Posty: 210

Post autor: GoodBoy_Su » śr sie 10, 2022 9:11 pm

dobrze kolega mowi, ja mam ich dosc, wystarczy z e ide do sklepu to sa, wrcam ze sklepu tez sa, wchodze na SU i tez tu sa...

ODPOWIEDZ