Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Baby_Yoda

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
najanajanaja
Posty: 2

Re: Baby_Yoda

Post autor: najanajanaja » wt sie 22, 2023 9:28 pm

cokcok pisze:
wt sie 22, 2023 8:24 pm
najanajanaja pisze:
wt sie 22, 2023 7:47 pm
Aż się zalogować musiałem. Drogi Jamesie, chociaż on przy całym jego syndromie macho nie uciekał by się do osobistych wycieczek na temat inteligencji i rozgarnięcia, które są po prostu słabe i świadczą o tobie jedynie, nie wiem skąd w tobie taka potrzeba krucjaty w tym temacie, a jesteś w nim najaktywniejszy. Twój nick dodaje temu aury jakiejś osobistej zadry, serio. Rozmaite rzeczy streamerki w tip menu wpisują i mogą sobie zbierać na co im się żywnie podoba i niejedna z nich na auto zbierała, dlaczegóżby Ukrainki twoim zdaniem nie miały do tego prawa? Czyżby to 88 to też nie był przypadek i marzy ci się internet tylko dla Polaków? Prąd czy internet wyłączany podczas alarmów bombowych, a nie płacenie za rachunki za prąd z braku kasy to nie to samo bystrzaku. Nie chcesz to nie oglądaj, nikt cię nie zmusza. Chyba, że odbiera tobie widzów ale skoro ktoś wybiera ten stream a nie twój to jest takie przysłowie: if someone without contacts money language steals your job you're shit
Pozdr
A to Ja tez się musiałem zalogować :D Jak ktoś nadaje na kilku stronkach jednocześnie kradnie widzów innym laską przez co su nie zarabia bo laska na multistreamie robi wszystko za free dostając tipy na innyej stronie. Ogarnij dlaczego to jest banowane i denerwujące dla widzów i innych streamujących.
Wychodziło by na to, że ktoś siedzi na transmisji na su z pindolem w dłoni i czeka aż jakiś Angol zatipuje, powiedzmy dildo w dupie na innej stronce żeby się tu za darmo fapować pod to i gdyby nie to rzucałby żetonami jak oszalały? Ja tego jakoś nie kupuje. Być może też dlatego, że podczas tych transmisji, które widziałem nie robiła niczego ponad to co było w celu czy na bieżąco tipowane. Rozumiem natomiast, że mogłoby to jakoś irytować, ale to by raczej zniechęcało do oglądania takiej transmisji i przyciągało do innych streamerek jak na mój gust.

Shallik
Posty: 15

Post autor: Shallik » śr sie 23, 2023 11:24 am

Czytając komentarze chce mi się śmiać. Widać ogromny ból dupy. Nieważne czy jest Ukrainką czy Rosjanką. Nieważne czy robi multistreamy. Wykonuje swoje tip menu. Ja ją lubię. Fajna, śliczna dziewczyna. Jesteście mega frustratami.

Wiktor_dlaSuczi
Posty: 27

Post autor: Wiktor_dlaSuczi » pt wrz 08, 2023 3:46 am

Uwielbiam jej oczy

keaton12
Posty: 5

Post autor: keaton12 » wt gru 12, 2023 10:04 pm

piękna

Kutasekmini78
Posty: 10

Post autor: Kutasekmini78 » pn sty 15, 2024 7:42 pm

Najpiękniejsze ciało i twarz na su

Przemok7
Posty: 11

Post autor: Przemok7 » sob lut 17, 2024 11:36 pm

Twarz jak milion dolców

DuzyChujek69
Posty: 27

Post autor: DuzyChujek69 » pt lut 23, 2024 1:57 am

Fajne ahegao

ODPOWIEDZ