Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Dziewicaa12/Dziewczynka-19/Dziewczynka_18/Dziiewczynka-1

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
slodkadzidzia
Posty: 24

Re: Dziewicaa12/Dziewczynka-19/Dziewczynka_18/Dziiewczynka-1

Post autor: slodkadzidzia » wt gru 10, 2019 7:46 pm

KojaK666 pisze:
wt gru 10, 2019 10:07 am
to jakiś żal.pl.. ostatnio niszczy system na grupie z jakimś wołaniem ukraińca, który nie istnieje. aż wszedłem kiedyś z ciekawości o co tu chodzi. oczywiście ostateczne odliczanie do startu grupy 7 razy, ale jak już się udało doliczyć no to szok. miszczyni wychyla się przez drzwi balkonowe i macha do .. ukrainca (który nie istnieje).. i mówi (bo raczej nie krzyczy): "ukraińcu chodź, chodź" - no kurwa mało nie spadłem z krzesła ze śmiechu.
generalnie jak już ktoś wyżej wspomniał czyściocha to nie jest, a przez to co robi ze swoim ciałem zbiera mnie na wymioty.
pozdro!
TO JAKIŚ ŻAL PL .. :lol:
NO OSTATNIO WESZŁAM DO NIEJ NA OGÓLNY , ŻEBY ZOBACZYĆ CO ONA TAM ZNÓW ŚCIEMNIA :D WYPIĘŁA TEN SWÓJ BLEEE TYŁEK , WŁOŻYŁA SOBIE WIBRO OCZYWIŚCIE TYLKO KOŃCÓWKĘ ( I TO WYSTARCZYŁO ) BO BYŁ BRUDNY :shock: , ODWRÓCIŁA SIĘ CHYBA NA NIEGO NIE SPOJRZAŁA I WŁOŻYŁA GO DO BUZI , I LIZAŁA TYM SWOIM JĘZYKIEM :o AUTENTYCZNIE MUSIAŁAM WYJŚĆ BO MYŚLAŁAM ŻE PUSZCZĘ PAWIA - :shock:

JAplusTYtoMY
Posty: 1

Post autor: JAplusTYtoMY » wt gru 10, 2019 9:26 pm

Ta dziewczyna ma ostre zaburzenia psychiczne. Jest nienormalna. Jej stan ostatnio bardzo się pogorszył - wydaje się jej, że widzi Ukraińca, który nieopodal jej bloku wykonuje prace administracyjne i co więcej - ona go zawoła na golasa z balkonu żeby ją bzyknął. Laska od miesięcy ma miano największej oszustki na SU, wszyscy o niej wiedzą, że ani razu nie wykonała na grupowej tego co było w opisie, że wyzywa ludzi, że każe sobie dopłacać na grupowych i nagle znika i tak w kółko. A dlaczego? Bo większość i tak w kółko wchodzi do niej na te grupowe z ciekawości, albo dlatego że za 15 żetonów - po co? Przecież wiadomo, że nic nie będzie. To zawodowa mitomanka, którą powinni zamknąć na oddziale w Tworkach. Moderacja nie reaguje na reklamacje, więc jeśli chcecie się jej stąd pozbyć to umówmy się, że nie będziemy do niej wchodzić nawet za 10 żetonów. Jak wejdzie jej 5 nieświadomych osób na grupową to prędzej czy później laska się stad sama w pizdu zawinie.

HumbIliveinhAArlem
Posty: 11

Post autor: HumbIliveinhAArlem » wt gru 10, 2019 9:35 pm

kierownik_piwnicy pisze:
wt gru 10, 2019 9:09 pm
I co tam w końcu z tym wołaniem Ukraińca, wygląda na to, że jej nie usłyszał,
Usłyszał ją tak, jak Ciebie pewna pani przez 3 lata :lol:
37letni kawalerze xD
ps: dowieź mi pizze w końcu i oddaj złoto.

HumbIliveinhAArlem
Posty: 11

Post autor: HumbIliveinhAArlem » wt gru 10, 2019 9:42 pm

sorry Jarek, czasem zapominam ze jestes uposledonym starym kawalerem... a w bonie dostałeś wade wymowy xD

I z Biżuteri Cie jeszcze okradli wyimaginowanej :lol:
Tragedia

_msn_
Posty: 21

Post autor: _msn_ » śr gru 11, 2019 8:54 am

Wystarczy spojrzeć na nią, by zauważyć, że to niedorozwój. Naciągaczka i ściemniara. Dziwne, że jej nie zbanowali za te ciągłe jej oszustwa 😊

slodkadzidzia
Posty: 24

Post autor: slodkadzidzia » śr gru 11, 2019 11:00 am

kierownik_piwnicy pisze:
wt gru 10, 2019 9:09 pm
I co tam w końcu z tym wołaniem Ukraińca, wygląda na to, że jej nie usłyszał,
pewnie zbyt daleko ona ma do rzeki żeby ją tam z drugiej strony Buga słyszał.
Coś jej dzisiaj nie widać na su, pewnie wyruszy hen za rzekę na szerokiej Ukrainie
budowlańca swego szukać.

Hej, tam gdzieś znad czarnej wody

Wsiada na koń budowlaniec młody.
Czule żegna się z dziewczyną,
Jeszcze czulej z Ukrainą.

Hej, hej, hej żetony
Omijajcie góry, lasy, doły.
Dzwoń, dzwoń, dzwoń dzwoneczku,
Mój stepowy skowroneczku.

Wielu budowlańców jest na świecie,
Lecz najwięcej w Ukrainie.
Tam me serce pozostało,
Przy kochanej mej dziewczynie.

Ona biedna tam została,
Przepióreczka moja mała,
co dildosa z dupy w usta brała,
Dniem i nocą tęsknię do niej.

Żal, żal za żetonem,
Za zieloną Ukrainą,
Żal, żal serce płacze,
Już ich więcej nie zobaczę.

Hej, hej, hej żetony,
Ona biedna Małolatka18 zbanowana,
przez admina za oszustwa pożegnana,
hej żegnajcie jej żetony,

Wina, wina, wina dajcie,
A jak umrę pochowajcie
Na zielonej Ukrainie
Przy kochanej mej dziewczynie.
hahahaah , sama bym lepiej tego nie wymyśliła :D

slodkadzidzia
Posty: 24

Post autor: slodkadzidzia » śr gru 11, 2019 11:01 am

JAplusTYtoMY pisze:
wt gru 10, 2019 9:26 pm
Ta dziewczyna ma ostre zaburzenia psychiczne. Jest nienormalna. Jej stan ostatnio bardzo się pogorszył - wydaje się jej, że widzi Ukraińca, który nieopodal jej bloku wykonuje prace administracyjne i co więcej - ona go zawoła na golasa z balkonu żeby ją bzyknął. Laska od miesięcy ma miano największej oszustki na SU, wszyscy o niej wiedzą, że ani razu nie wykonała na grupowej tego co było w opisie, że wyzywa ludzi, że każe sobie dopłacać na grupowych i nagle znika i tak w kółko. A dlaczego? Bo większość i tak w kółko wchodzi do niej na te grupowe z ciekawości, albo dlatego że za 15 żetonów - po co? Przecież wiadomo, że nic nie będzie. To zawodowa mitomanka, którą powinni zamknąć na oddziale w Tworkach. Moderacja nie reaguje na reklamacje, więc jeśli chcecie się jej stąd pozbyć to umówmy się, że nie będziemy do niej wchodzić nawet za 10 żetonów. Jak wejdzie jej 5 nieświadomych osób na grupową to prędzej czy później laska się stad sama w pizdu zawinie.
TEŻ TAK MYŚLĘ :) JESTEM ZAAAAAAAAAAAAA ..... :)

LovelyAsshole_never_dies
Posty: 15

Post autor: LovelyAsshole_never_dies » śr gru 11, 2019 8:51 pm

tak z ciekawosci... GrzecznaDziewczynka18 to moze jej nowa wersja? ktos rozpoznaje?

[edit]
no nie... to chyba jednak nie ona.

Awatar użytkownika
vulture
Posty: 85

Post autor: vulture » śr gru 11, 2019 9:04 pm

LovelyAsshole_never_dies pisze:
śr gru 11, 2019 8:51 pm
tak z ciekawosci... GrzecznaDziewczynka18 to moze jej nowa wersja? ktos rozpoznaje?

[edit]
no nie... to chyba jednak nie ona.
Zgadza się, to nie ona...

ewisia
Posty: 14

Post autor: ewisia » pt gru 13, 2019 11:34 am

UWAGA- nowe konto oszustki Lusesita19, ile ona ma kont ,ze moderator pozwala na to przelała sobie napiwki jako,Malooolatka18 mozecie sprawdzic n a jej profilu, ze to ona oszustka i naciągaczka

ODPOWIEDZ