Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Paris_

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
q-q-rychu
Posty: 32

Re: Paris_

Post autor: q-q-rychu » wt mar 23, 2021 2:28 am

Paryżew - co Ty ze sobą zrobiłaś??? 😮 Startujesz w castingu do filmu o NIEMIECKIM obozie koncentracyjnym A-B?? Czy to jednak dragi? 😦 Nie wiem, co robisz ze sobą - ale zaprzestań w trybie natychmiastowym...

Marcib_89
Posty: 120

Post autor: Marcib_89 » wt mar 23, 2021 8:45 am

Jej już dawno móżdżek którego nie ma wypalilo ćpunce xD

pawelmlody2
Posty: 91

Post autor: pawelmlody2 » wt mar 23, 2021 1:06 pm

ta laska to zwykła prostytutka jak ją widzę to mi ogórki się szybciej zakiszają takie wrażenie wywiera FUCK OFF

SERdek233
Posty: 27

Post autor: SERdek233 » wt mar 23, 2021 3:47 pm

pawelmlody2 pisze:
wt mar 23, 2021 1:06 pm
ta laska to zwykła prostytutka jak ją widzę to mi ogórki się szybciej zakiszają takie wrażenie wywiera FUCK OFF
Prostytutka nie prostytutka, na su to chyba atut nie? także po co się spuszczasz? wolał byś zeby siedziały same dziewice z dobrego domu?:D:D:D to całkiem byscie narzekali ze na su lipa i nuda, a tak chociaż wiadomo że takie pro co się lubią szmaic w realu bez oporow poakzuja buzie z dildosem w buzi, bo wiedzą ze w realu wszyscy już wiedzą i ich nie szanują także nie mają nic do starcenia, opinia kurewki i szmaty pozwala bez oporów i konsekwencji pokazywać ryj na su ;d rzadna nrmalna nie odważy się na tak spierdolony ruch:P

GreyyyFace
Posty: 94

Post autor: GreyyyFace » wt mar 23, 2021 4:47 pm

SERdek233 pisze:
wt mar 23, 2021 3:47 pm
pawelmlody2 pisze:
wt mar 23, 2021 1:06 pm
ta laska to zwykła prostytutka jak ją widzę to mi ogórki się szybciej zakiszają takie wrażenie wywiera FUCK OFF
Prostytutka nie prostytutka, na su to chyba atut nie? także po co się spuszczasz? wolał byś zeby siedziały same dziewice z dobrego domu?:D:D:D to całkiem byscie narzekali ze na su lipa i nuda, a tak chociaż wiadomo że takie pro co się lubią szmaic w realu bez oporow poakzuja buzie z dildosem w buzi, bo wiedzą ze w realu wszyscy już wiedzą i ich nie szanują także nie mają nic do starcenia, opinia kurewki i szmaty pozwala bez oporów i konsekwencji pokazywać ryj na su ;d rzadna nrmalna nie odważy się na tak spierdolony ruch:P
tak jest

pawelmlody2
Posty: 91

Post autor: pawelmlody2 » wt mar 23, 2021 7:39 pm

SERdek233 pisze:
wt mar 23, 2021 3:47 pm
pawelmlody2 pisze:
wt mar 23, 2021 1:06 pm
ta laska to zwykła prostytutka jak ją widzę to mi ogórki się szybciej zakiszają takie wrażenie wywiera FUCK OFF
Prostytutka nie prostytutka, na su to chyba atut nie? także po co się spuszczasz? wolał byś zeby siedziały same dziewice z dobrego domu?:D:D:D to całkiem byscie narzekali ze na su lipa i nuda, a tak chociaż wiadomo że takie pro co się lubią szmaic w realu bez oporow poakzuja buzie z dildosem w buzi, bo wiedzą ze w realu wszyscy już wiedzą i ich nie szanują także nie mają nic do starcenia, opinia kurewki i szmaty pozwala bez oporów i konsekwencji pokazywać ryj na su ;d rzadna nrmalna nie odważy się na tak spierdolony ruch:P

jak ja bym na jej widok miał się spuszczać to by oznaczało to jedno że w dzieciństwie cegła mi na łeb spadła

Marcib_89
Posty: 120

Post autor: Marcib_89 » wt mar 23, 2021 10:39 pm

Ćpunka i oszustka przedstawia się że boi się że jej omówi albo sie zgodzi ja pierdole cyrk xD. Sama sie przyznała, że
ma kolegę w taxi może. Oszustka:)

Rafaello308
Posty: 2

Post autor: Rafaello308 » wt mar 23, 2021 11:38 pm

Piszcie czy dostaliście zwrot za grupę

sergi228
Posty: 2

Post autor: sergi228 » wt mar 23, 2021 11:49 pm

Co sie stalo na tym priv, podobno nie wyłaczyła micro i wszystko bylo slychac..

Ze wychujamy ich na zetony itp moze ktos przyblizyc bo mnie akurat tam nie bylo

Co sie działo na tym privie

_lowca_szparek_
Posty: 6

Post autor: _lowca_szparek_ » wt mar 23, 2021 11:52 pm

Paris to jest tępa dzida, jak by głupota potrafiła latać to by ją wyjebało w kosmos. Głupsza nawet od Aurelki co nie potrafi pisać po polsku.

ODPOWIEDZ