Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

_Arianna_

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
Milla
Posty: 17

Re: _Arianna_

Post autor: Milla » ndz lis 01, 2020 1:42 pm

Urzekło mnie wasze bezpodstawne obrzucanie ludzi błotem. Tylko dowodów brak. Pokrzywdzonych również. Ale po co to wam. Najważniejsze, że jednego ZDANIEM..., drugiemu WYDAJE się, że... Na tej podstawie wydajecie osądy. Siejecie plotki. Przykro mi , że w swoim życiu trafiliście na oszustki. Ale nie każda dziewczyna na su nią jest.

MistrzMinetki69
Posty: 41

Post autor: MistrzMinetki69 » ndz lis 01, 2020 2:02 pm

Royal, laska robi weryfikację twarz+kutas. Poszedłbyś na psy? Może gość ma żonę, dzieci, prace. Co im bys powiedział? Że szantazuje cie e-ku.. Sory modelka?
Mila i kultura? Widziałeś jej trans po alko? Tylko na ostatniej mówiła że pozwolę sobie zacytować,, rzucaj więcej pedale bo chce jechać na malediwy, przyśle cii pocztówkę wieśniaku,,
A miła jakoś nie mówi nic że dane i foty kolesia wisiały na jej profilu przez kilka tygodni dopóki nie dostała donejta na wyświetlacz

royal20
Posty: 13

Post autor: royal20 » ndz lis 01, 2020 2:06 pm

LandrynkiMalinki pisze:
ndz lis 01, 2020 12:24 pm
royal nikt jej nie prześladuje wszystko jest teatrzyk a to jest duet starych naganiaczy pod złoto i szum

zadaj sobie pytanie czemu ona nie idzie na psiarskie skoro jest taka biedna ? oni wyciągają dane z kolesi w jedna strone nie wiesz jak dzialaja profesjonalne naciągaczki . idz pokaż jej fiuta z twarza a nie daj boże powiedz cos wiecej o sobie jeszcze namiary to zobaczysz jak szybko uwierzysz heheheh

ci ,,stalkerzy,, nie maja na nią nic taka prawda inaczej dane i zdjecia dawno by latały a to tylko ona używa ich danych gnębi jak przestaje dostawać prezenty rzucać napiwki czy rzuci napiwek gdzie indziej poza jej transmisją zobaczy
Osobiście widziałem na trans jak banowała gościa kilka razy, a on wracał za chwile na innym koncie i dawał żetony

Nie idzie na policje bo z czym? Powie że gościu Ją prześladuje na su, zakłada kolejne konta i daje żetony? :D Nie wierzę w to co piszesz że wyciąga dane z kolesi. Masz jakieś potwierdzenie, fakty a nie domysły? Gdyby tak było to przez te kilka lat co Milla działa na su znalazł by się chociaż jeden, który poszedł by na policję że jest szantażowany takimi zdjęciami i Dziewczyna dostaje wyrok w zawieszeniu i płaci kolesiowi grube odszkodowanie.

Byłem ostatnio bodajże u normalnej na trans jak grała na pianinie i użytkownik L_O_R_D dawał Jej też sporo żetonów. Często on też jest u Milli i jakoś np przedwczoraj nie widziałem żeby go gnębiła, ani była zła na niego a raczej normalnie sobie pisali i żartowali.

MistrzMinetki69
Posty: 41

Post autor: MistrzMinetki69 » ndz lis 01, 2020 2:15 pm

Też byłem na trans u Milli i widziałem jak było. Jak pisała żeby typ rzucał więcej żetonów bo chce na malediwy. I bluzgala przy tym po gościu ze aż uszy więdną razem z tym lordem. Może taki mają układ żeby jechać po gościu? Bo były też trans i każdy widział że ustawiała donejty po 10k na bieliznę i gość siedział do końca aż zrobił cel i nie było wyzwisk.moze ma taki układ z lordem żeby wymusić z typa jak najwięcej floty. Sam widziałem tam teksty,, rzucaj więcej,, ,, nie stać cie,, wyzwiska gościa od pedałów itd. Kiedyś jak się nawaliła na trans to opowiadała o tym gości gdzie mieszka, pracuje i wszystkie szczegóły z prywatnego życia
Ale jak jej ktoś takiego coś napisze to Milla od razu wyzywa że każdy to stalker

Może sama mila się wypowie? Jeśli dane kolesia nie wisiały u niej na profilu to niech zaprzeczy. Bo widzialao to wiele osób a jakoś jej zdjęcia na profilu stalkera nigdy nikt nie widział

MistrzMinetki69
Posty: 41

Post autor: MistrzMinetki69 » ndz lis 01, 2020 2:20 pm

A dane i foty gościa były u niej na profilu przez kilka tygodni. W necie nic nie ginie, może jak ktoś poszuka to coś trafi.
Zniknęły w cudowny sposob jak laska otrzymała tipa 10k żetonów

lerryciapa
Posty: 7

Post autor: lerryciapa » ndz lis 01, 2020 3:02 pm

royal20 pisze:
ndz lis 01, 2020 2:06 pm
LandrynkiMalinki pisze:
ndz lis 01, 2020 12:24 pm
royal nikt jej nie prześladuje wszystko jest teatrzyk a to jest duet starych naganiaczy pod złoto i szum

zadaj sobie pytanie czemu ona nie idzie na psiarskie skoro jest taka biedna ? oni wyciągają dane z kolesi w jedna strone nie wiesz jak dzialaja profesjonalne naciągaczki . idz pokaż jej fiuta z twarza a nie daj boże powiedz cos wiecej o sobie jeszcze namiary to zobaczysz jak szybko uwierzysz heheheh

ci ,,stalkerzy,, nie maja na nią nic taka prawda inaczej dane i zdjecia dawno by latały a to tylko ona używa ich danych gnębi jak przestaje dostawać prezenty rzucać napiwki czy rzuci napiwek gdzie indziej poza jej transmisją zobaczy
Osobiście widziałem na trans jak banowała gościa kilka razy, a on wracał za chwile na innym koncie i dawał żetony

Nie idzie na policje bo z czym? Powie że gościu Ją prześladuje na su, zakłada kolejne konta i daje żetony? :D Nie wierzę w to co piszesz że wyciąga dane z kolesi. Masz jakieś potwierdzenie, fakty a nie domysły? Gdyby tak było to przez te kilka lat co Milla działa na su znalazł by się chociaż jeden, który poszedł by na policję że jest szantażowany takimi zdjęciami i Dziewczyna dostaje wyrok w zawieszeniu i płaci kolesiowi grube odszkodowanie.

Byłem ostatnio bodajże u normalnej na trans jak grała na pianinie i użytkownik L_O_R_D dawał Jej też sporo żetonów. Często on też jest u Milli i jakoś np przedwczoraj nie widziałem żeby go gnębiła, ani była zła na niego a raczej normalnie sobie pisali i żartowali.
jak tyle tam widzisz to widziales tez jak fruwaly dane i zdjecia kolesia na jej profilu,,? albo wpisy ze zaplaci i odwdzieczy sie [sexem,?] zbiera ekipe zeby go pobic czy zabic? kto tu gnebi kogo?
widziales to czy to tylko takie pierdolenie z fusow no powiedz,,,? jestes nowy i liczysz ze cie panna obdaruje jakims privkiem w nagrode jak pojawisz sie na transmisji ze tak ja wybielasz rycerzu,,,,,

royal20
Posty: 13

Post autor: royal20 » ndz lis 01, 2020 3:15 pm

lerryciapa pisze:
ndz lis 01, 2020 3:02 pm

jak tyle tam widzisz to widziales tez jak fruwaly dane i zdjecia kolesia na jej profilu,,? albo wpisy ze zaplaci i odwdzieczy sie [sexem,?] zbiera ekipe zeby go pobic czy zabic? kto tu gnebi kogo?
widziales to czy to tylko takie pierdolenie z fusow no powiedz,,,? jestes nowy i liczysz ze cie panna obdaruje jakims privkiem w nagrode jak pojawisz sie na transmisji ze tak ja wybielasz rycerzu,,,,,
Widziałem, ale nie doszukuję się drugiego dna tak ja ty. Tak samo jak widzę jak ty pie*dolisz o mnie że jestem nowy i że liczę na coś. Nie znasz mnie tak samo jak Milli a już ku*wa wiesz wszystko najlepiej detektywie...

royal20
Posty: 13

Post autor: royal20 » ndz lis 01, 2020 3:19 pm

MistrzMinetki69 pisze:
ndz lis 01, 2020 2:15 pm
Też byłem na trans u Milli i widziałem jak było. Jak pisała żeby typ rzucał więcej żetonów bo chce na malediwy. I bluzgala przy tym po gościu ze aż uszy więdną razem z tym lordem. Może taki mają układ żeby jechać po gościu? Bo były też trans i każdy widział że ustawiała donejty po 10k na bieliznę i gość siedział do końca aż zrobił cel i nie było wyzwisk.moze ma taki układ z lordem żeby wymusić z typa jak najwięcej floty. Sam widziałem tam teksty,, rzucaj więcej,, ,, nie stać cie,, wyzwiska gościa od pedałów itd. Kiedyś jak się nawaliła na trans to opowiadała o tym gości gdzie mieszka, pracuje i wszystkie szczegóły z prywatnego życia
Ale jak jej ktoś takiego coś napisze to Milla od razu wyzywa że każdy to stalker

Może sama mila się wypowie? Jeśli dane kolesia nie wisiały u niej na profilu to niech zaprzeczy. Bo widzialao to wiele osób a jakoś jej zdjęcia na profilu stalkera nigdy nikt nie widział
Lord to taki typ człowieka który szuka zaczepki (u mnie też próbował) a jak mu ktoś odpisze to dla niego woda na młyn.

Postaw się na Jej miejscu. Ktoś Cię nęka bo się w Tobie zauroczył i nie daje Ci spokoju od kilku miesięcy (a może i lat, nie wiem jak to długo trwa) Nie próbujesz kolejnych i kolejnych sposobów (które nota bene zawodzą) żeby dana osoba dała Ci wreszcie spokój i odje*ała się wreszcie od Ciebie? Jakoś nigdzie nie widać żeby typ się skarżył że Milla go szantażuje, więc żetony sypie dobrowolnie. A wy wierzycie we wszystko co wam się napisze snujecie domysły i łykacie każdy tekst jak młody pelikan

MistrzMinetki69
Posty: 41

Post autor: MistrzMinetki69 » ndz lis 01, 2020 3:33 pm

Skoro nie daje jej spokoju x czasu to powinna iść na psiarskie. Ja jej trans oglądam od roku i nigdy nie widziałem aby typ ją zwyzywał, wstawił jej zdjęcie itd. Jest debilem i daje jej dużo floty to fakt niezaprzeczalny. I jak sam zauważyłeś wtedy pojawia się lord z zaczepką i cyrk mamy gotowy.
Nie widziałem aby zbierał ekipy by ją pobić czy zabić? Wtf? Widziałeś żeby było jej zdjęcie w necie u niego?
A z jej strony jest to nagminne, tym bardziej jak jest pod wpływem alko. Sam mówisz że widziałeś jak zamieszczała wpisy żeby go zabić i oferowała coś w zamian.

lerryciapa
Posty: 7

Post autor: lerryciapa » ndz lis 01, 2020 4:37 pm

royal a ty tez sie nie zauroczyles przypadkiem,,,,,;d? nie rob swietej krowy z kogos kto nia nie jest ! !
ona kreci kazdego na kase wkoncu i ty poznasz sie na calym procederze,,,,
arianna i jej fagas to oszusci ! jest tez alkoholiczka na kazdej transmisji chla teraz jak jej wypomnieli to leje w gardlo ukrywa omijajac kard kamerki leci ruch reki ale cien kielicha jak i drinka widac gdy popija co chwile;dd
nie ma transmisji bez alkoholu jedynie mniejsze i wieksze ilosci wtedy traci kontrole jeszcze szybciej mozesz sie poznac na jej prawdziwym obliczu,,,,,

ODPOWIEDZ