Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

BlowJobQueen

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
szybkiharry0
Posty: 1

Re: BlowJobQueen

Post autor: szybkiharry0 » czw lip 11, 2019 7:41 am

Ogień dziewczyna :)

BlowJobQueen
Posty: 19

Post autor: BlowJobQueen » czw lip 11, 2019 10:31 am

Aż taka jestem fajna, że muszę mieć 2 tematy? haha

wielkiptak20
Posty: 1

Post autor: wielkiptak20 » pn lip 29, 2019 8:17 pm

Kiedy będzie kolejna transmisja z Królową? Nie widziałem jej ostatnio

BlowJobQueen
Posty: 19

Post autor: BlowJobQueen » wt wrz 17, 2019 6:23 am

PacmaNN89 pisze:
pn wrz 16, 2019 9:06 pm
i dala bana chodz zgodzila sie na pokazik chore troche tak :( :x :roll:
Laski jeśli to czytacie, to nie wchodzcie w żadne interakcje z tym człowiekiem bo jest męczący... Dostałeś bana bo napierdzielales 5 razy na minutę darmowymi wiadomościami do mnie. Mam na tyle sporo klientów, że poradzę sobie bez twoich zetonow słonko.

Cayenne
Posty: 48

Post autor: Cayenne » wt wrz 17, 2019 8:33 am

BlowJobQueen pisze:
wt wrz 17, 2019 6:23 am
PacmaNN89 pisze:
pn wrz 16, 2019 9:06 pm
i dala bana chodz zgodzila sie na pokazik chore troche tak :( :x :roll:
Laski jeśli to czytacie, to nie wchodzcie w żadne interakcje z tym człowiekiem bo jest męczący... Dostałeś bana bo napierdzielales 5 razy na minutę darmowymi wiadomościami do mnie. Mam na tyle sporo klientów, że poradzę sobie bez twoich zetonow słonko.
To fakt 🤣 ten gosc też mnie męczył przez pewien czas, dopóki nie dostał ode mnie opierdziel i bana 😄 Jest bardzo nachalny, męczący i upierdliwy. Uwaga❗

Cayenne
Posty: 48

Post autor: Cayenne » wt wrz 17, 2019 12:41 pm

PacmaNN89 pisze:
wt wrz 17, 2019 10:10 am
prawda boli jak wy tylko czekacie jak pająk na muche mnie wszystkie kochaja 8-) :twisted: :roll:
Taaa, Ciebie wszystkie kochają... Właśnie to widzimy w tematach też innych dziewczyn :lol: Gościu, daj sobie spokój z tymi praktykami, bo za każdym razem będziesz dostawał to samo ;)

Cayenne
Posty: 48

Post autor: Cayenne » wt wrz 17, 2019 2:39 pm

PacmaNN89 pisze:
wt wrz 17, 2019 2:34 pm
za to ty juz sie wypalilas na showup cayenne jeszcze z caprice cos bylas warta ale teraz chorujesz na zetonizm chodz pamietam nasze pokazy i to ja cie odstawilem nie ty mnie wiesz jakos tak wyszlo wiadomo ze wszystkie mnie kochaja :roll: :roll: :roll: :mrgreen:
Ty mnie odstawiles? :lol:
Dostałeś ode mnie bana, chłopcze, jak od wielu innych Pań :lol: Jak to się mówi: skleroza nie boli ;) Ty serio masz coś z głową.

Cayenne
Posty: 48

Post autor: Cayenne » wt wrz 17, 2019 2:54 pm

PacmaNN89 pisze:
wt wrz 17, 2019 2:48 pm
ja u ciebie nie mam bana :twisted: :lol: :lol:

Z Tobą już skończyłam ;) Wracając do tematu, uwaga na tego sfrustrowanego i namolnego delikwenta :roll:

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1219

Post autor: GORYL » wt wrz 17, 2019 3:59 pm

Ty dziadkiem jestem pacmana .Dla mnie jesteś nikim bo to żadna tajemnica jak traktujesz ludzi.

kajetan_aptekarz
Posty: 15

Post autor: kajetan_aptekarz » wt wrz 17, 2019 4:01 pm

Cayenne pisze:
wt wrz 17, 2019 8:33 am
BlowJobQueen pisze:
wt wrz 17, 2019 6:23 am
PacmaNN89 pisze:
pn wrz 16, 2019 9:06 pm
i dala bana chodz zgodzila sie na pokazik chore troche tak :( :x :roll:
Laski jeśli to czytacie, to nie wchodzcie w żadne interakcje z tym człowiekiem bo jest męczący... Dostałeś bana bo napierdzielales 5 razy na minutę darmowymi wiadomościami do mnie. Mam na tyle sporo klientów, że poradzę sobie bez twoich zetonow słonko.
To fakt 🤣 ten gosc też mnie męczył przez pewien czas, dopóki nie dostał ode mnie opierdziel i bana 😄 Jest bardzo nachalny, męczący i upierdliwy. Uwaga❗
Widze ze sława Pacmana przebija go samego :D

ODPOWIEDZ