Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

thesamebella

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
Radzio001
Posty: 21

thesamebella

Post autor: Radzio001 » pt gru 23, 2022 8:35 am

Kolejna Ukrainka czy uj wie co ,zbiera na auto niby jej marzenie:(((Ale pisze ze mogą jej prąd odciąć i internet bo jest na ukrainie ...
Na nowego iphona ja stać ale na karmę dla kota już nie ma i zbiera. hahahah .:P
To jest masakra jakaś te laski przez ta wojnę na ukrainie to są tak bezczelne za aż żal patrzeć jak ludzie się na to nabierają
a wszyscy to łykają ja niewiem czy wy nie widzicie ze te trole robią was w ciula...:(((((
Jakby już tak chciała ściemniać i udawać jaka to ona biedna i wogóle to chociaz zachowała by pozory bo na biedna Ukrainkę to ona nie wyglada hahahahahah
Za duzo już na SU jest tego badziewia..

Kolorowy77
Posty: 17

Post autor: Kolorowy77 » pt gru 23, 2022 1:35 pm

Radzio001 pisze:
pt gru 23, 2022 8:35 am
Kolejna Ukrainka czy uj wie co ,zbiera na auto niby jej marzenie:(((Ale pisze ze mogą jej prąd odciąć i internet bo jest na ukrainie ...
Na nowego iphona ja stać ale na karmę dla kota już nie ma i zbiera. hahahah .:P
To jest masakra jakaś te laski przez ta wojnę na ukrainie to są tak bezczelne za aż żal patrzeć jak ludzie się na to nabierają
a wszyscy to łykają ja niewiem czy wy nie widzicie ze te trole robią was w ciula...:(((((
Jakby już tak chciała ściemniać i udawać jaka to ona biedna i wogóle to chociaz zachowała by pozory bo na biedna Ukrainkę to ona nie wyglada hahahahahah
Za duzo już na SU jest tego badziewia..
Ona już była wcześniej i miała nick Baby Yoda,ale chyba zgarnęła bana za nadawanie na kilku stronach jednocześnie.Ale fakt jest taki,że w głowach im się już poprzewracało i chyba nie zauważyła,że płatność na SU jest w złotówkach a nie w rublach czy tam tych ukraińskich hrywnach,bo najtańszy priv za 1000 zet to już lekka przesada!
Ogólnie nie mam nic przeciwko innym nacjom i niech sobie będzie z Ukrainy czy nawet z Bangladeszu,ale niech jedna czy druga zachowuje się normalnie,bo udawanie super biednej,bo wojna w Ukrainie,to już przegięcie pały!

maroslaw93
Posty: 6

Post autor: maroslaw93 » śr gru 28, 2022 12:09 am

Biedna jest i to bardzo haha bo używa do streamów kamery red one 6K za ponad 30 tysięcy pln ..... ale szanuje ją za to bo takiej jakości obrazu nie ma żadna laska na su

Lary_Podgladacz
Posty: 43

Post autor: Lary_Podgladacz » śr sty 18, 2023 11:01 pm

Żadna z niej Ukrainka, to zwykła ruska naciągara.
Wiele prostytutek z rosji uznało, że może zarobić na litości. Widział ktoś rosjanki w ostatnim czasie? Czy same Ukrainki? Żadna się nie przyznaje do rosji a przed wojną było kilka.

Ta jest jeszcze o tyle bezczelna że zbiera na audi lub BMW, z całą pewnością o nowym aucie myśli ktoś kto mieszka w państwie gdzie toczy się wojna

P.s
Bardzo brzydka

Franc_Maurer
Posty: 26

Post autor: Franc_Maurer » śr sty 25, 2023 7:24 pm

Aż dziwne,że są jeszcze frajerzy którzy dają jej tutaj zarobić,bo to zwykła ruska zdzira udająca biedna Ukrainke.Wczoraj robiła transmisje z jakąś inną laska.Non stop się śmiały jakby były popierdolone.I oczywiście naciąganie na zety.Cel na ogólnym 5000 zet zabawa pod prysznicem.Kilku matołów narzucalo prawie 3 tyś,a one wyłączyly transmisje i pojawiły się po jakimś czasie z tym samym celem,ale licznik zet już był wyzerowany ! Weźcie kurwa panowie pomyślcie komu rzucacie zety.Ja wiem,że to portal erotyczny ale zacznijcie myśleć głową, a nie tylko kutasami !

ODPOWIEDZ