Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Mameid i Marmeid

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
Lary_Podgladacz
Posty: 43

Re: Mameid i Marmeid

Post autor: Lary_Podgladacz » śr lut 23, 2022 9:13 pm

Tak jak pisałem wcześniej- Atencjuszka.
Z całą pewnością każdy jest zadowolony z anala orgazmu, obciągania i stripa który robi się w 5 minut (wszystko łącznie trwa 5 minut-gdyby ktoś miał wątpliwości)

Oczywiście tylko ja mogę pisać mało pochlebne posty na twój temat lol

Polecam każdemu kto chce się czuć oszukany

lubieccycki
Posty: 1

Post autor: lubieccycki » sob kwie 09, 2022 1:14 pm

Dałem się nabrać na grupową. Pierwotnie kosztowała 100 żetonów pod koniec czasu promocja za 50. Grupowa się nie odbyła, żetonów nie ma :/ Coś mi mówiło aby nie ufać ruskiej ale była dosyć ładna i przekonał mnie orgazm z twarza i inne bajery. Tak jak pisali inni, zwykła złodziejka i manipulantka tylko czekać aż zacznie zbierać zetony dla ofiar wojny :/

Marmeid
Posty: 10

Post autor: Marmeid » sob kwie 09, 2022 3:11 pm

zacznijmy od tego, że nie jestem Rosjaninem, po drugie, grupa miała miejsce,przejrzałem całą historię privów i Napiwek,nie byłeś nawet blisko na mojej pryw i nie dawał żetonów dla grupy

Marmeid
Posty: 10

Post autor: Marmeid » sob kwie 09, 2022 3:25 pm

lubieccycki pisze:
sob kwie 09, 2022 1:14 pm
Dałem się nabrać na grupową. Pierwotnie kosztowała 100 żetonów pod koniec czasu promocja za 50. Grupowa się nie odbyła, żetonów nie ma :/ Coś mi mówiło aby nie ufać ruskiej ale była dosyć ładna i przekonał mnie orgazm z twarza i inne bajery. Tak jak pisali inni, zwykła złodziejka i manipulantka tylko czekać aż zacznie zbierać zetony dla ofiar wojny :/
Proszę pokaż zrzut ekranu ze swojej historii, że dałeś mi żetony dla grupy,grupa miała dzisiaj 9.04.
i nie pisz, jeśli nie wiesz, kim jestem według narodowości.Na szczęście jestem Ukrainką!

Lary_Podgladacz
Posty: 43

Post autor: Lary_Podgladacz » czw kwie 14, 2022 9:37 pm

Wróciła oszustka i znowu te same problemy. Kolejni oszukani, kolejni zawiedzeni kolejna żenada i ciągle te same kłamstwa

Jesteś Ukrainką? To jeszcze bardziej żałosne. Ukraińcy walczą o swój kraj i umierają a co robi oszustka marmeid? Strzela z palca.

Jeśli z uśmiechem na twarzy uprawiasz internetową prostytucję gdy giną twoi (podobno) rodacy to nie dziwi twoje zachowania i machlojki. Za każdym razem potwierdzasz brak szacunku

Żałosna manipulatorka i oszustka! Omijać szerokim łukiem

Marmeid
Posty: 10

Post autor: Marmeid » czw kwie 14, 2022 11:38 pm

Lary_Podgladacz pisze:
czw kwie 14, 2022 9:37 pm
Wróciła oszustka i znowu te same problemy. Kolejni oszukani, kolejni zawiedzeni kolejna żenada i ciągle te same kłamstwa

Jesteś Ukrainką? To jeszcze bardziej żałosne. Ukraińcy walczą o swój kraj i umierają a co robi oszustka marmeid? Strzela z palca.

Jeśli z uśmiechem na twarzy uprawiasz internetową prostytucję gdy giną twoi (podobno) rodacy to nie dziwi twoje zachowania i machlojki. Za każdym razem potwierdzasz brak szacunku

Żałosna manipulatorka i oszustka! Omijać szerokim łukiem
dziwne, ale nikt nie był w stanie potwierdzić faktu oszustwa,ciekawe czemu??Zastanawiam się, jaki jesteś żałosny i trujący, twórz nowe konto za każdym razem i pisz kłamstwa, ale nigdy nie dostarczył żadnego potwierdzenia,
musisz iść do psychiatry,masz jakieś maniakalne prześladowanie! o moim kraju i wojnie,proponujesz mi wziąć broń i wyruszyć w obronie kraju???I nie mów, że stoję z boku w sprawie mojego kraju nie wiesz absolutnie nic, ale mówisz swoimi językami w lewo i prawo.Jesteś moralnie brzydka, na tym zakończę ten bezsensowny i głupi dialog.

Lary_Podgladacz
Posty: 43

Post autor: Lary_Podgladacz » pt kwie 15, 2022 2:30 am

Dodawanie zdjęć zostało zablokowane idiotko. Kolejny raz widać jak traktujesz regulamin
Wiele osób potwierdza jak oszukujesz i zawsze na grupowych. Ciekawa linia obrony, wszystko pisze jedna osoba lol

Nie pisz nic o moralności i godności. Nie pisz, że jesteś Ukrainką bo robisz wstyd tym prawdziwym

Z uśmiechem na ustach strzelaj dalej z palca i krzycz, że robisz to dla Ukrainy lol

Nie masz za grosz wstydu oszustko

Lary_Podgladacz
Posty: 43

Post autor: Lary_Podgladacz » śr lip 06, 2022 5:06 pm

UWAGA WRÓCIŁA OSZUSTKA!!!

Na grupowych za 100, 150 czy 200 żetonów stara się zwabić jak najwięcej widowni. Gdy poczekacie do końca czasu to zrobi odliczanie i bilety będą dostępne za 40-50 żetonów.
Na każdej grupowej orgazm jest udawany. Takich grupowych potrafi zrobić 10 w ciągu godziny i siedzieć do czasu aż wydoi wszystkich naiwniaków czyli nawet cały dzień...

Napisze i powie wszystko byle ktoś rzucił żeton. Omijać szerokimi łukiem!

Marmeid
Posty: 10

Post autor: Marmeid » śr lip 06, 2022 5:45 pm

Lary_Podgladacz pisze:
śr lip 06, 2022 5:06 pm
UWAGA WRÓCIŁA OSZUSTKA!!!

Na grupowych za 100, 150 czy 200 żetonów stara się zwabić jak najwięcej widowni. Gdy poczekacie do końca czasu to zrobi odliczanie i bilety będą dostępne za 40-50 żetonów.
Na każdej grupowej orgazm jest udawany. Takich grupowych potrafi zrobić 10 w ciągu godziny i siedzieć do czasu aż wydoi wszystkich naiwniaków czyli nawet cały dzień...

Napisze i powie wszystko byle ktoś rzucił żeton. Omijać szerokimi łukiem!
Myślę, że masz na moim punkcie obsesję,maniak ahah:P

Lary_Podgladacz
Posty: 43

Post autor: Lary_Podgladacz » pt sie 26, 2022 4:42 am

Podbijam temat oszustki aby nikt się nie nabrał na obwisłe cycki...grupowe dostępne za free, szkoda 50 zet na tą patologię.

P.s zawszę wyślę zaprószenie Max za 30-50 żetonów, nigdy nie kupujcie biletów, chyba, że chcecie zgłosić

ODPOWIEDZ