Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Mameid i Marmeid

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
Maciek311
Posty: 2

Re: Mameid i Marmeid

Post autor: Maciek311 » wt sty 11, 2022 10:22 am

Fajne ma cycki i twarz.Najsłodsza!

jutekhuta
Posty: 2

Post autor: jutekhuta » wt sty 11, 2022 4:51 pm

leganckie ma wlosy

noyttlion
Posty: 6

Post autor: noyttlion » śr sty 12, 2022 10:05 pm

zadbana

KamilX1987
Posty: 1

Post autor: KamilX1987 » pt sty 14, 2022 10:43 pm

Piękna,zgrabna,boskie cycuchy i jeszcze ten głos.Kobieta anioł)

JoseArcadio
Posty: 9

Post autor: JoseArcadio » sob sty 22, 2022 4:40 am

typowa atencjuszka nie jest piękna i nie jest brzydka. Dziary ma jakby z przekszkola wyszła i kupiła paczkę czitosów. Niestety te są na stałe. Cycek przy jej wieku dosyć obwisły(pewnie dlatego zasłania ręką), buzia nawet ujdzie, taka ładna sasiadka do zrobienia loda, po pijaku spoko opcja. Ceny ma z kosmosu, sorry ale trzeba byc debilem aby zapłacić 100żet za 4 minuty grupowej, tego nie jest warta. To co robi na grupowej wyceniam na 20 żet a większość dziewczyn więcej pokazuje na ogólnym. Jeśli ktoś chce ją zobaczyć to proponuje poczekać do koncowych minut grupowej, wtedy ceny spdają o 50% inaczej szkoda żetonów na taki krótki czas a na samej akcji dużo się nie dzieje

OlafLubiCizie
Posty: 1

Post autor: OlafLubiCizie » sob sty 22, 2022 7:19 am

nigdy tu niee pisałem ale lipa w hooy ;[ dałem kase za grupe a ona rozdawała bilety za 40 gdzie dałem 100....Nie wnikam na ile ona kuma język polski, widzę, że posty tutaj są robione przez jej konto. Ogólnie nie polecam, ŻENADA w stosunku żeton a czas

notofrugo
Posty: 4

Post autor: notofrugo » sob sty 22, 2022 8:02 am

jak ktoś idzie na 4 minuty grupowej gdzie są na 4 linijki rozpisane menu, typu anal stanie na rzęsach i miednicach, to jest cuckoldem którego mi nie żal. Dobrze was te ukrainki gnoją!

Lary_Podgladacz
Posty: 43

Post autor: Lary_Podgladacz » ndz lut 20, 2022 4:41 am

notofrugo pisze:
sob sty 22, 2022 8:02 am
jak ktoś idzie na 4 minuty grupowej gdzie są na 4 linijki rozpisane menu, typu anal stanie na rzęsach i miednicach, to jest cuckoldem którego mi nie żal. Dobrze was te ukrainki gnoją!
co prawda to prawda...OMIJAĆ Z DALEKA

JoseArcadio
Posty: 9

Post autor: JoseArcadio » ndz lut 20, 2022 4:50 am

Zapłaciłem za bilet 50, a ona zresetowała transmisję i moich żetonów nie widzi...

Odradzam, złodziejka i naciągaczka

Ps obwisły cycek który musi ciągle trzymać

Marmeid
Posty: 10

Post autor: Marmeid » ndz lut 20, 2022 7:38 am

Ani jednego konta, z którego piszą, że oszukiwałem, nie było w mojej grupie ani na priv.nie znudziło się tworzeniem nowych i nowych konta???jesteś bardzo urażoną dziewczyną lub mężczyzną, nie wiem kim jesteś.Nigdy nikogo nie zdradzałem w grupie ani na priv!jeśli grupa zostanie anulowana, zawsze zwracam zetony w wiadomościach prywatnych.Czekam na kolejne bzdury napisane przez Ciebie z twojej armii kontXD

ODPOWIEDZ