Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

_Arianna_

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
Adam2012
Posty: 7

Re: _Arianna_

Post autor: Adam2012 » śr lis 25, 2020 12:19 pm

troche juz jej nie ma

Napalony89xxx
Posty: 8

Post autor: Napalony89xxx » wt gru 22, 2020 7:27 pm

Wróciła na nowym nicku. Jednak kasa z su nie śmierdzi hehe. A jak ktoś zapyta ją o stalkera to udaje że nowa na su;D

royal20
Posty: 13

Post autor: royal20 » czw gru 24, 2020 9:35 am

Wróciła to wróciła, Jej życie i jej sprawa co robi, a tobie chooj do tego... Żal mi takich jak ty, że nie mają swojego życia skoro bardziej interesują się czyimś...

ShockOnWave
Posty: 1

Post autor: ShockOnWave » czw gru 24, 2020 10:04 am

royal20 pisze:
czw gru 24, 2020 9:35 am
Wróciła to wróciła, Jej życie i jej sprawa co robi, a tobie chooj do tego... Żal mi takich jak ty, że nie mają swojego życia skoro bardziej interesują się czyimś...
A Ty musiałeś wtrącić swoje 3grosze... Po choooj... Żeby podbijać temat i dawać pożywkę debilom... Jednak większość ludzi którzy twierdzą że ją lubią i otaczają są... Szkoda gadać.... Wesołych

royal20
Posty: 13

Post autor: royal20 » czw gru 24, 2020 10:59 am

ShockOnWave pisze:
czw gru 24, 2020 10:04 am
A Ty musiałeś wtrącić swoje 3grosze... Po choooj... Żeby podbijać temat i dawać pożywkę debilom... Jednak większość ludzi którzy twierdzą że ją lubią i otaczają są... Szkoda gadać.... Wesołych
Bo wkur... mnie tego typu komentarze debili i nieudaczników... Również Wesołych, a przede wszystkim zdrowych ;)

_Moby_
Posty: 3

Post autor: _Moby_ » czw gru 24, 2020 12:14 pm

ShockOnWave pisze:
czw gru 24, 2020 10:04 am
royal20 pisze:
czw gru 24, 2020 9:35 am
Wróciła to wróciła, Jej życie i jej sprawa co robi, a tobie chooj do tego... Żal mi takich jak ty, że nie mają swojego życia skoro bardziej interesują się czyimś...
A Ty musiałeś wtrącić swoje 3grosze... Po choooj... Żeby podbijać temat i dawać pożywkę debilom... Jednak większość ludzi którzy twierdzą że ją lubią i otaczają są... Szkoda gadać.... Wesołych
Brawo Volvo rozdwojeńcu, idealnie nadajesz się do roli 2 części filmu "Ja, Irena i Ja". Sam podbiłeś cały wątek z Napalony89xxx, a teraz palisz jana. Nie pozdrawiam i zadław się karpiem.

ODPOWIEDZ