Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

IsaDora85

Podziel się swoją opinią o ogólnych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
Pan_Nalesnik
Posty: 5

Re: IsaDora85

Post autor: Pan_Nalesnik » sob gru 07, 2019 5:01 pm

Po pierwsze porostu nie mam,bo się golę :D po drugie ''pokażcie'' Po 3 fajek nie palę i raczej prowadzę zdrowy tryb życia,a komentuje bo mogę :)
A sądząc po Twoich innych 200 wpisach,to jesteś zwykłym starym zboczeńcem po 40tce który upija się wieczorami w samotności i trzepie przed komputerem :)

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1219

Post autor: GORYL » sob gru 07, 2019 5:37 pm

Po tobie idioto ,to można tylko ci współczuć twojego myślenia totalnego debila :lol:
Nie pije alkoholu ponad 20 lat i jestem przed 40 stką nie siedzę godzinami przed komputerem ja mam jeszcze dom obowiązki gimbusie sprawy urzędowe i prywatne , a na zabawy priv nie chodzę już dawno.Na showup rzadko chodzę na priv. chyba że mam pw jakiś problem techniczny ktoś ma .

I co z tego że 200 postów ? może być nawet 1000 u kogoś ja mam to w dupie kto ile postów ma.

kwarc1980
Posty: 5

Post autor: kwarc1980 » śr gru 11, 2019 6:01 pm

Byłem nie raz nie dwa na privach u tej wyszczekanej Blondynki :twisted:
za każdym razem wychodziłem zadowolony fajna luźna atmosfera naturalność to jest to to się ceni .
Cipeczka w olejku mniam ale jak tylko pojawiają się soczki to mój wacek jest po całości rozkokocony wszedł by w ten kurniczek po same jajczęta !

Tajfun1999
Posty: 1

Post autor: Tajfun1999 » ndz gru 15, 2019 11:03 pm

Dobra dziolcha:)

pawelllooo44
Posty: 3

Post autor: pawelllooo44 » pn gru 16, 2019 1:02 am

Wspaniała Dziołcha o ślicznej urodzie i wspaniałym ciałku na prv istny demon daje z siebie wszystko aby ten kto wejdzie do niej wyszedł zawsze zadowolony Byłem nie raz na prv i zawsze było super Dzięki Isa za dzisiejszy prv💋💋💋💋

zdzichu_33
Posty: 7

Post autor: zdzichu_33 » śr gru 18, 2019 1:17 am

Przede wszystkim zawsze wesoła i bardzo pozytywna. Fajnie się jej słucha jak godo 👍

Pan_Nalesnik
Posty: 5

Post autor: Pan_Nalesnik » sob gru 21, 2019 8:10 am

GORYL pisze:
sob gru 07, 2019 5:37 pm
Po tobie idioto ,to można tylko ci współczuć twojego myślenia totalnego debila :lol:
Nie pije alkoholu ponad 20 lat i jestem przed 40 stką nie siedzę godzinami przed komputerem ja mam jeszcze dom obowiązki gimbusie sprawy urzędowe i prywatne , a na zabawy priv nie chodzę już dawno.Na showup rzadko chodzę na priv. chyba że mam pw jakiś problem techniczny ktoś ma .

I co z tego że 200 postów ? może być nawet 1000 u kogoś ja mam to w dupie kto ile postów ma.
Debilu popraw swoją ortografię zanim coś napiszesz :) Jak się zdenerwował stary ''cap'' Tylko niech Ci żyłka nie pęknie idioto.. Mam prawo wyrażać swoją opinię na każdy temat,prawda? Ktoś kto używa słowa cytuje : ''Gimbus'' Już jest dla mnie idiotą. Już wyszczekałeś się psie? a sorry gorylu hahaha Idz załatwiaj swoje sprawy ''urzędowe,a nie siedz na tym portalu koniojebco :D

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1219

Post autor: GORYL » ndz gru 29, 2019 10:11 am

Śmieciu nie będę tracić na ciebie czasu bo nie warty jesteś na to.

Żadna osoba ci nie odpowiada widzę że jesteś kolejnym zjebem z tamtego forum.
Wyszczekany w internecie kolejny śmieć. Dla mnie jesteś dnem.
Żegnam cię śmieć naleśnik.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1219

Post autor: GORYL » ndz gru 29, 2019 10:14 am

Teraz isadora85 , z tym nowym internetem będzie tylko lepiej obraz się poprawił znacznie.I o to chodzi by mieć wyraźny obraz głos.

guardian69
Posty: 3

Post autor: guardian69 » pn sty 06, 2020 11:41 pm

Sympatyczna dzioucha ze Ślonska.

Zawsze wesoła i skora do żartów i zabawy.

Ps Trza sie umówić na ten sernik hehe

ODPOWIEDZ