Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Prowadzenie transmisji problemy po modernizacji strony ?

Opisz, co Ci się podoba, a co nie.
ODPOWIEDZ
model1234
Posty: 3

Prowadzenie transmisji problemy po modernizacji strony ?

Post autor: model1234 » wt cze 11, 2019 8:01 pm

Co się dzieje ze su? Dziś trwały jakieś prace technicznie nie mogę w ogóle nadawać ani pisać u kogoś. Od dawna z tym su są problemy, po modernizacji wystepuje problem z odbiorem i nadawaniem. Zróbcie coś z tym. Kiedyś nie było żadnych kłopotów,a teraz podobno wina leży po stronie użytkowników,zazwyczaj piszecie że trzeba usuwać antywirusa albo net zły itp,lub przeglądarkę zmienić? Może czas coś z tym zrobić?

Awatar użytkownika
Cipka_Skarbonka
Posty: 25

Post autor: Cipka_Skarbonka » wt cze 11, 2019 8:02 pm

Usuń ciasteczka.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » wt cze 11, 2019 8:17 pm

Ciasteczka nic nie dadzą tak najprawdopodobniej doczekaliśmy się mocniejszego serwera

aarbuz16
Posty: 3

Post autor: aarbuz16 » wt cze 11, 2019 8:46 pm

nawet zalogowac sie nie można co oni zrobili i jak to naprawić , nawet okno do logowanie sie nie otwiera

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » wt cze 11, 2019 11:03 pm

Widzę że to już większość ma ten problem opisze co trzeba zrobić.
prawy rogu przeglądarki chrome mamy 3 kropki następnie ustawienia potem zaawansowane i jedziemy na sam dół tam jest to > Przywróć ustawienia do wartości domyślnych klikamy zresetuj ustawienia i to czekamy 5sek odświeżamy stronę i działa .pozdrawiam masz problem techniczny napisz do mnie na su może pomogę

Eboxik
Posty: 4

Post autor: Eboxik » śr cze 12, 2019 3:39 am

też mam problem nie mogę włączyć zadnej dziewczyny transmitujacej, nawet swojej kam nie mogę odpalić co jest ??

PaniElsa
Posty: 1

Post autor: PaniElsa » śr cze 12, 2019 9:08 am

Ja od wczorajszego wieczoru nie mogę ani nadawać, bo się nie ładuje czat, ani wejść na żadną transmisje do kogoś.

aarbuz16
Posty: 3

Post autor: aarbuz16 » śr cze 12, 2019 3:08 pm

PaniElsa pisze:
śr cze 12, 2019 9:08 am
Ja od wczorajszego wieczoru nie mogę ani nadawać, bo się nie ładuje czat, ani wejść na żadną transmisje do kogoś.
trzeba wyczyścić dane przeglądarki

ODPOWIEDZ