Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

ZMIANA LIMITU WYPLAT ZETONOW

Opisz, co Ci się podoba, a co nie.
TylkoDlaZabawy
Posty: 3

ZMIANA LIMITU WYPLAT ZETONOW

Post autor: TylkoDlaZabawy » śr cze 19, 2019 2:51 pm

Zmiencie limit wypłaty żetonów bo 10k to stanowczo za dużo. Mam prawie 8k żetonów i chciałem wypłacić A tu takie coś. Dla większości 10k jest nie osiągalne. Proszę wypowiedzcie się na ten temat...

sweetandhorny
Posty: 11

Post autor: sweetandhorny » śr cze 19, 2019 8:00 pm

Dobry temat, i myśle że dobrze by było jakby każdy napisał do moderatorów o zmniejszenie limitu.. myśle że 5000 będzie ok! bo to są naprawde jakieś żarty żeby limit żetonów był tak wysoki!!!

Awatar użytkownika
lupino
Posty: 35

Post autor: lupino » śr cze 19, 2019 8:03 pm

Moderator nic nie zrobi, bo nie ma takich kompetencji. Jak chcecie cos zmienic, to spamujcie im na maila.

Slodziak20lat
Posty: 1

Post autor: Slodziak20lat » czw cze 20, 2019 11:03 am

spamowałem im na maila nawet nie potrafią odpisać , śmieszne to jest poprostu , zmienili limit niby że mają za dużo wypłat zleconych a to trwa juz dobre 3 miechy , kłamią i tyle , zmieniać limit , sam chce wyplacic pieniadze mam 3 tys zetonow i nawet tego zrobic nie moge a 10 tys to chyba jakies sponsorowane panienki tyle moga zarobic . ZMIANA LIMITU!

kasiuunia93
Posty: 2

Post autor: kasiuunia93 » czw cze 20, 2019 3:10 pm

Limit 10k żetonów to wcale nie jest tak dużo dla większości dziewczyn. Te osoby które nie są w stanie tych 10 tysięcy uzbierać, zwyczajnie mogą ich nie interesować, zmarnują więcej prądu niż na Was zarobią :P Załóżcie sobie spółdzielnię, ogracie ShowUpa :) Jeden ma 8k, drugi 3 i ciach WYPŁATA :D
Nasze (użytkowników)zdanie i to o napiszemy moderatorowi (który też nie ma nic do gadania, to zwykły pracownik) NIC NIE ZNACZY :) Portal się kręci, jest ok. Jeśli obrazi się i odejdzie ktoś kto nie był w stanie uzbierać 10k to oni nawet tego nie zauważą :)

miluuuusssss
Posty: 5

Post autor: miluuuusssss » czw cze 20, 2019 5:39 pm

Teraz te 10000 żet do wypłaty jest darmową opcją. Powinni wprowadzić, że jeśli chcesz wypłacić poniżej tego płacisz prowizje/ opłatę za przelew.
Tak byłoby uczciwie. kto miałby ochotę zbierać do tysia to by zbierał inny by zapłacił za wypłatę :evil:

Szczon35
Posty: 9

Post autor: Szczon35 » czw cze 20, 2019 7:22 pm

A ile płacą za 10k żetonów? bo wykupienie ich kosztuje 1458zł. Nie widzę informacji ile się dostaje za 10k.

Awatar użytkownika
lupino
Posty: 35

Post autor: lupino » czw cze 20, 2019 7:54 pm

1000zl a reszta, to ich prowizja.

IzabellBDSM
Posty: 12

Post autor: IzabellBDSM » pt cze 21, 2019 11:12 pm

jest osiagalne tylko rozciągniete w czasie :) ale tak wyplaty powinny wrocic od 1000 zet a jak ktoś nie chcę wyplacać to niech np zbiera do 10 :) i wtedy :)

IzabellBDSM
Posty: 12

Post autor: IzabellBDSM » pt cze 21, 2019 11:14 pm

miluuuusssss pisze:
czw cze 20, 2019 5:39 pm
Teraz te 10000 żet do wypłaty jest darmową opcją. Powinni wprowadzić, że jeśli chcesz wypłacić poniżej tego płacisz prowizje/ opłatę za przelew.
Tak byłoby uczciwie. kto miałby ochotę zbierać do tysia to by zbierał inny by zapłacił za wypłatę :evil:
bez sensu :) prowizja jest na 100 zet :D 8 zł... i jeszcze prowizja przy wypłatach? :) ile tych prowizji :) tylko na jednym niemieckim portalu spotkałam się z opłatą 10 euro za wystawienie faktury...ale tu jej nie wystawiają :)

ODPOWIEDZ