Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

ZMIANA LIMITU WYPLAT ZETONOW

Opisz, co Ci się podoba, a co nie.
Nisia334
Posty: 5

Re: ZMIANA LIMITU WYPLAT ZETONOW

Post autor: Nisia334 » ndz sie 11, 2019 2:16 am

Widzę że dalej nie zmienili kwoty żetonów... Myślę nad usunięciem swojego profilu na tej stronie i nikomu nie będę polecac

WookieWookie
Posty: 26

Post autor: WookieWookie » ndz sie 11, 2019 11:17 am

Nisia334 pisze:
ndz sie 11, 2019 2:16 am
Widzę że dalej nie zmienili kwoty żetonów... Myślę nad usunięciem swojego profilu na tej stronie i nikomu nie będę polecac
Tak zrób. Oni się nie przejmą.
belmondo_ pisze:
czw lip 25, 2019 9:54 pm
Tak jak ktoś zauważył w innym wątku - będzie coraz mniej nowych transmitujących. Teraz ktoś, kto chce zarobić decyduje się właściwie, że podejmie pracę. Nie wiem jak inni to widzą, ale 75% "profesjonalnych" transmisji jest nudna i głupia jak flaki z olejem.
Tak jest.

Sunshine88
Posty: 1

Post autor: Sunshine88 » czw sie 22, 2019 12:41 am

ja tez jestem za tym, zeby zmienic limit do wyplaty, dla mnie to jest ogromna kwota. Gdy bylo 1000 moglam sobie wyplacac czesciej, nawet codziennie wpadalo te 200 zl i mialam zawsze cos na koncie dodatkowo, a uzbieranie tysiaka jednorazowo nieraz jest niemozliwe. nie jestem z tej grupy , ktora zarabia tysiace miesiecznie, ale dla mnie kazda zlotowka to skarb, dlatego chcialabym bardzo zmiane limitu

HiszPanskieIgraszki
Posty: 5

Post autor: HiszPanskieIgraszki » czw wrz 05, 2019 5:47 pm

Ale co was interesuje ile prowizji ma Show up, patrzcie ile zarabiacie wy ! A jak nie pasuje to po co nadajecie tutaj !
Poza tym prowizji nie płaci kto nadaje ! Głupie gadanie , Ufff !
Lepiej jak jest ten limit , przynajmniej jak wyplacasz to masz coś w garści A nie po 100 zł

HiszPanskieIgraszki
Posty: 5

Post autor: HiszPanskieIgraszki » czw wrz 05, 2019 5:50 pm

DigitusMedius to trzeba lepiej się starać:) żeby zarobić. Nie udawać lushem . Ja nie mam lusha i co dwa - trzy dni mam te 10K

WilgotnaMyszka11
Posty: 9

Post autor: WilgotnaMyszka11 » pt wrz 13, 2019 11:37 am

Hej dziewczyny, realizowali dziś przelewy ?

ODPOWIEDZ