Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Nostalgia czyli: Stare dobre czasy..

Opisz, co Ci się podoba, a co nie.
ODPOWIEDZ
dedpul
Posty: 1

Nostalgia czyli: Stare dobre czasy..

Post autor: dedpul » wt cze 18, 2019 11:25 pm

Pewnie większość z was tego nie pamięta ale ja jestem dinozaurem tego portalu więc pamiętam początki gdy nie działo się nic.. wszyscy zaczynali raczkować... może to zabrzmi troszkę słabo ale ja ze swoimi pokazami odmieniłem scenę męskich pokazów bo wcześniej było widać tylko fiuty i nic więcej... pomyślałem że dodam do tego erotykę i podniecenie, coś co sprawi przyjemność oglądającym a nie da wrażenie że ogląda się zwykłego zboczonego kutasa :P Moją myślą przewodnią było: Nie sztuka zwalić konia ale z walenia konia zrobić sztukę :P Kiedyś, my, użytkownicy nadający, byliśmy jak grupa dobrych przyjaciół... wszyscy wszystkich znali, było jakoś tak... rodzinnie hahah Dzisiaj to czysty biznes, każdy sobie rzepkę skrobie.. Nie ma już zażyłości wszyscy są sobie obcy... Wiem że to nie wróci bo portal, jak wszystko, ewoluuje... Ale wiem że większość z nas jest niezadowolona z tego jakie zmiany tu zaszły i nie mówię już o samych ludziach ale przede wszystkim o tym jak portal działa i w co się zmienił... Większość starych wyjadaczy odchodzi bo przestało się im tu podobać i wcale się nie dziwie, też zamierzam się pożegnać.. Kiedyś odchodziłem kilka razy ale wracałem dzisiaj nie czuje już takiej potrzeby ani takiego... hmmm uzależnienia ?! Wiem że mało kogo to obchodzi bo SU bardzo szybko zapomina... Są jeszcze dzisiaj legendy tej strony które znajdują się w 5 lub 6 rzędzie a na transmisjach mają tylko garstkę widzów... Nowi nie wiedzą co te osoby zrobiły dla portalu, jak bardzo się dla niego zasłużyły... ale to już prehistoria... Ja ze swojej strony pozdrawiam wszystkie te postaci.. Dziękuje za wszystkie fajne chwile, za przyjaznie znajomości, rozmowy i orgazmy :P

Codziennik
Posty: 13

Post autor: Codziennik » ndz lip 14, 2019 3:48 pm

Ale Ty chyba zdawales sobie sprawe, że tak wszystko wyglada? Wszystko co sie zaczyna i ma male grono odbiorcow to tworzy sie mila i rodzinna atmosfera a wraz z rozrastaniem sie i popularnoscia to wszystko sie zmienia. Dziwie sie ze to dla Ciebie jakies zaskoczenie.

ODPOWIEDZ